Pozor, jedná se o podvodný e-shop. Moje chyba nepodíval jsme se do recenzí a objednal a zaplatil bohužel něco co v jiných e-shopech neměli. Od té doby, žádná komunikace, neodpovídají na maily, nezvedají telefony, budu muset řešit s právníkem

• Dodali produkt sice s drobnou prodlevou
    • produkt přišel v pořádku
    • produkt je dle popisu
    • produkt po sestavení je super
    • komunikace na bodu mrazu
    • špatné recenze na heurece
    • telefon který uvádí momentálně nefunguje, slibují opravu

Udělejte si obrázek sami, já jsem si říkal po 5 dnech co zboží stále nepřišlo a obchod nekomunikoval ani na maily ani na telefonáty že jsem se stal obětí podvodu, začal jsem teda jim psát e-maily a telefonovat ikdyž bez odezvy a zboží dorazilo. Zboží dorazilo netknuté, po sestavení je stůl pevný takže za mě určitě super jen se musí brutálně zlepšit v komunikaci.

• nekomunikují
    • zboží nebylo dodáno

Rozhodně nedoporučuji. Po měsíci od objednání e-shop nebyl schopný poskytnout žádnou konkrétní informaci o dodání, na storno objednávky nereaguje, peníze byly vráceny až potom, co jsem situaci začal řešit s právníkem, což by se u seriózního obchodu dít nemělo.

• Katastrofa. Nekomunikují, telefon nezvedají, o všechno se musíte doprošovat. Nedoporučuji

Nedoporučuji

• objednané zboží alespoň po 14 dnech došlo, ale poškozené
    • neberou telefony, zoufalá komunikace přes email, nebo žádná
    • reklamci jsem řešil přes 4 měsíce!

Objednávka v provedena 24 září 2023. Zboží došlo 9.10. 2023 poškozené. Po složitější komunikaci v rámci reklamace jsem zaslal zpět 12.10. 2023. Dne 15.11., pak 5.12. jsem se připomínal mailem (tel nebrali) s mojí reklamací. Dne 7.12. mi posílají balík - nic. Dne 15.12 byla zásilka expedována - nic. Dne 11.1. 2024 opět expedice zboží - nic. Stále dokola to samé. Obrátil jsem se tedy na ČOI s návrhem na mimosoudní vyrovnání ADR. Dne 21.2.2024 jsem dostal zpět své peníze, ikdyž bez zpětného poštovného. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!! Pokud řešíte podobný problém, oobraťte se na ČOI!

• zatím vážně žádná
    • nulová komunikace
    • žádné potvrzení objednávky

Musím napsat, že toto se mi ještě nestalo, a to nakupuji na portálech Temu, AliExpres atd.,
    Žádná zpětná vazba od obchodníka, žádné potvrzení objednávky, žádná reakce na "Rychlý kontakt"
    Platba proběhla okamžitě, že já nedala dobírku :-(

• ŽÁDNÁ
    • NEDOPORUČUJI
    • Nekomunikuje
    • Nelze se dovolat

Firma lživě odpověděla na mou recenzi, do dnes 14.2 zboží nemám. Odpověď je pouze pro zalíbení zákazníkům. Varují před nákupem v této firmě.

Mám od 16.1. objednán žebřík. Firma vůbec nekomunikuje, nikam nelze dovolat, píšu kam se dá a nemám žádnou odezvu. V žádném případě nedoporučuji.

TUNET.cz
    Zobrazit reakci obchodu TUNET.cz
    Dobrý den, pane Formánek,

Zboží Vám budeme doručovat v pátek 9.2.2024, omlouváme se za zdržení.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se na nás neváhejte obrátit skrze e-mail [email protected].

S přáním pěkného dne
    Petr, péče o zákazníky..

• Žádná
    • Od prosince objednané a zaplacené zboží nedodali. Slibovali, že 15.1.2024 naskladni a pošlou. Do dnes nic. Na email nereagují a na telefon také ne!!! Nic neobjednávejte lidi, přijdete o peníze a zboží žádné!! Hnus.
    • NEDOPORUČUJI

VŮBEC NEDOPORUČUJI!!!!!

• Obchod nekomunikuje, naprostá hrůza!

• Obchod nekomunikuje

Zpráva z obchodu, expedováno. 20 dní a zásilka nikde, obchod nekomunikuje.
    Rozhodně nedoporučuji!

• Žádnou výhodu nevidím ...
    • Zboží ani po 14 dnech nedodáno, i když prodejce udává odesláno, obchod nekomunikuje.

Rozhodně nedoporučuji.

• Nekonečné slibování dodání zboží, které nebylo ani do 3 týdnů dodáno, nabízena cena za kterou vám zboží neodešlou.
    • Obchod nekomunikuje

Obchod který nabízí a přeprodává zboží které nemá.
    Nedoporučujuji

• Pozor, přišlo me zboží, jde je videt, ze jiz bylo zasláno. Proto taky ta cena. Tady nekupovat urcite

• Žádná
    • Nedodáno zboží, žádná reakce

Nikdo nereaguje, zboží nedodáno.