• Obchod má pěkné a přehledné stránky. Hodnotit zatím není co, protože distribuce proběhne až v září. Jednalo se pouze o placenou předobjednávku.

Mám předobjednávku, zboží dorazí v září.
    Jinak příjemné jednání.

• Zatím dobrý. Ale čekám až dorazí.

Objednávala jsem už dříve a spokojenost. Je to předobjednávka cibulovin, takže zboží až na podzim.

• Obchod mi tulipány doručí až na podzim.Tudiz není co hodnotit.Ale věřím,že budu spokojená.

• Objednala som si už teraz, tulipány prídu na jeseň a vtedy ich môžem rovno zasadiť. Urobila som tak aj minulý rok a prvé tulipány mi už začínajú kvitnúť. Sú krásne, vyrástla mi každá jedna cibuľka. Super obchod! ĎAKUJEM

Spokojenost, krásné cibulky. Nakupuji opakovaně…

Zboží přijde až na podzim, ale už jsem zde objednávala a byla jsem spokojená

• Dobrá komunikace
    • Veliký výběr
    • Přehledný e-shop

Na zboží stále čekám, protože jsem si udělala předobjednávku a cibulky dorazí až v době sázení. Vše na stránkách mají dobře vysvětleno, takže zatím spokojenost. Komunikace probíhá dobře. Už se těším, až cibulky dorazí a zasadím je.

• výhodné ceny
    • milý dárek k objednávce

výhodné ceny, rychlé dodání, krásné velké cibulky

Spokojnosť aj z predchádzajúcej objednávky.

• Dúfam že dôjdu cibulky

• Není co vytknout vše je v pořádku celému týmu přeji mnoho zdraví štěstí spokojenosti i hodně úspěchů

• Ok

• Možnost výběru množství cibulek
    • Nízká cena dopravy
    • Pěkné balení

Zboží zatím nedorazilo, protože mám předobjednávku cibulí, které se rozesílají na podzim. V loňském roce jsem takto objednala cibulky tulipánů a narcisů, které vykvetly v letošním roce a s kvalitou cibulí a následně květů jsem velice spokojena. Je to kvalitní sadba a rostliny jsou překrásné. Proto jsem si nyní ještě objednala. Doporučuji tento obchod.

• Už pred rokom som si objednala u vás tulipány a tento rok ma potešili krásnymi kvetmi a preto keď som videla frezie v ponuke,tak som si objednala.
    • Nemusela som hľadať po kvetinarstvach ,na jednom mieste som našla čo som potrebovala a hlavne to prišlo rýchlo a v poriadku,za 48h od objednania Dakujem.

Som veľmi spokojná,kvalitou i dodaním tovaru. Môžem vrelo odporúčať a komunikácia s obchodom tiež veľmi dobrá. Do budúcna snáď zase niečo nové objednam. Ďakujem.

Jsem velmi spokojena s produkty, balenim i komunikaci:-)

• Spokojna

Měla jsem cibule už v loňském roce a max spokojenost. Proto si objednávám i letos abych na podzim dosázela co chybí.