Těžko hodnotit, nic nepřišlo.

Nedostala jsem ani zásilku ani zprávu.
    Pfauserová Zdena
    Prosím vraťte mi peníze peníze

Zboží nemám,neni co hodnotit

Malé cibuľky a niektoré čierne suché.

Zatím jsem obědnané narcisy neobdržela, ale zaplatila. Nemám co hodnotit.

stale čakam

• Žiadne informácie o objednávke, o doručení, nič.
  • Žádné zboží nedorazilo.

neozvali se kdy budou posílat,zboží jsem zaplatilá nic neposlali,ani nenapsali kdy budou posílat

V životě jsem neviděla ve volném prodeji tak drobné hlízky.Mám je nasázené mimo a jsem zvědavá kolik jich vykvete a jak bude vůbec květ vypadat.Jsem moc zklamaná,zemřel mě ve 42 letech zeťák a tak jsem chtěla mít na hrob mečíky a takhle nebudu mít nic nebo jen tenké nitě.

není co hodnotit tulipány snad zatím nedorazily

• Nemohu posoudit obchod, když mi zboží objednané před dvěma týdny zatím nedorazilo.

• Nevím.
    • Bohužel, nevím.
    • Nabízí zboží, které Vám bez udání důvodu nedodají.

Je zbytečné zde nakupovat, zboží stejně nedostanete.

Dobrý den.
    Ano, tuto objednávku jsme stornovali, protože se jednalo o modřenec a kosatce a obojí se sází na podzim a ne v květnu. Cibulky již nebyly proto v takové kvalitě, aby vám mohly vyrůst :( Petr

CIBULKY BLADIOL BYLY V PRŮMĚRU CCA 2 CM A Z TOHO MAJÍ VYRŮST 1M VYSOKÉ GLADIOLY.????

Dobrý den.
    Název každého produktu na našem e-shopu je letos MINI cibulky a tím přeci jasně řečeno, že to jsou malé cibulky a typ těch gladiol má menší vzrůst (cca 50 cm). Tyto gladioly se méně lámou a jsou prostě decentnější. U zboží je to uvedeno, ale nyní jsem to pro jistotu ještě zvýraznil.

Pro také ty cibulky stojí 5 Kč a ne běžných 12 Kč.

Pošlete mi na e-mail [email protected] číslo vaší objednávky a peníze vám zašlu zpět.

• Žádné
    • Zboží nedorazilo vůbec k

Nespolehlivý

Reakce obchodu TULIPÁNY Z HOLANDSKA

Dobrý den. Pokud uvedete jméno, dohledám důvod. Nejspíše to bylo nějaké zbytkové zboží ve výprodeji a jistě jsem se e-mail omluvil a informoval vás, že zboží nepřijde. Někdy se stane, že poslední kusy nemají již potřebnou kvalitu a pak objednávku raději zruším (a informuji zákazníka), než abych odeslal zboží v nedostatečné kvalitě.
    V každém případě se vám omlouvám. Petr

Nikomu tento obchod nedoporučuji, protože velké množství cibulek gladiolu mělo zelenou plíseň, takže na vyhození. Ani malá vázička jako dárek to nezachrání.

Dobrý den.
    Pošlete mi prosím na [email protected] číslo vaší objednávky a číslo vašeho účtu a pšolu vám zpět celou částku včetně poštovného.

Pro ostatní zákazníky pro jistotu doplňuji, že gladioly dovážíme v dubnu a vaši objednávku jste podle data učinila v lednu, kdy jsme vyprodávala zbytky tgladiol se slevou přes 90%. Ta sleva má svůj důvod - cibulky byly ve skladu tedy skoro celý rok a jednalo se o poslední zbytky.

U objednávek, zaslaných v zimě se navíc tím, jak se přesouvají balíčky z tepla do zimy, mohou cibulky zapařit a pokud si balíček zákazník nevyzvede hned první den, tak se mohou zapařit a skutečně se může objevit plíseň, která je ale jen povrchová a dá se jednmoduše prstem nebo hadříkem setřít. Já poslední z těchto cibulek letos zasadit a tedy byly ve skladu přes rok a všechny už rostou, takže garantuji, že uvnitř jsou i po roce zdravé a vyrostou.

Ale jak píši, samozřejmě vám celou částku i s poštovným zašlu zpět nebo pokud chcete, tak si nyní ve stejné ceně vyberte z aktuálně nabídky glaiol a lilií, které jsou nyní dovezené a čerstvé.
    Petr

• Ehop umoznuje nakup zbozi ikdyz zadne uz neni skladem.
    • Misto toho co jsme si objednali nam byla bez ptani poslana "podobna" barva.

Dobrý den.
    Ano, toto se nám někdy stává a nemělo by se to dít.. Je to tím, že poslední kusy někdy mají špatnou kvalitu a raději zákazníkovi sdělím, že už daná barva není, než abych mu poslal špatné zboží. V těchto případech volám na mobil, který zákazník uvede u objednávky, ale pokud telefon nezvedne, tak vyberu nejbližší podobnou barvu nebo typ. Jsme malý e-shop a snažíme se nabízet zákazníkům co nejvíce druhů, ale tím musíme brát jen menší počty kusů. Máme to celé jako koníček a věřte, že z toho ani není žádný zisk (po odečtení nákladů na e-shop apod.). Proto nás pak mrzí, když je někdo nespokojený.

Pokud to vnímáte jako velký problém, tak mi prosím na [email protected] pošlete číslo objednávky a číslo vašeho účtu a pošlu vám celou cenu objednávky zpět.
    Petr

• Zboží jsem objednala, hned zaplatila a stále cca zatím 14 dní nedorazilo. Na můj email - proč jsem zatím neobdržela svoji objednávku nereagují.

Objednáte, zaplatíte a zboží se nedočkáte:(

Reakce obchodu TULIPÁNY Z HOLANDSKA

Omlouvám se, ale byli jsme na dovolené. Následně jsme zboží s omluvou dodali.