• Kvalita

Už máme druhy vak a naprostá spokojenost. Vždy rychle dodání a bezproblémová komunikace s obchodem. Mohu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 5 měsíci

• Naprosto skvělá komunikace s obchodem. Velmi milá, příjemná a ochotná paní na telefonu. Poradila mi s výběrem a velmi podrobně mi vysvětlila vlastnosti nabízených látek.
    • Rychlé dodání. Místo 14 dnů to bylo 10 dnů.
  • nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 5 měsíci

• Hodiny dorazili poškodené, číslice (kruhy) na hodinách neboli zabalené a dorazili poškrábané
  • nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 5 měsíci

Na mieru vyrobený a doručený do 4 dní. Vak veľmi príjemný a skvelo sa na ňom leňoší. Nevieme sa s manželkou dohodnúť kto pôjde prvý...

• nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 6 měsíci

dobrá komunikace,rychlé doručení

• velká rychlost dodání, i když původně měla trvat výroba 14 dní
    • Nepříjemný způsob komunikace s dopravní firmou, ale to už je v dnešní dodávkové době téměř normální
    • Geis byli nakonec flexibilní a jejich web a sledování zakázky jsou výborné, jen pokud si vyberete jiné místo dodání než domů, dejte si pozor, zda je výdejní místo dost velké. My si vybrali malou trafiku a pytel se tam nevešel. Tudíž pak domluva byla komplikovaná, viz výše

Rychlost dodání.

• rychle dodani
    • vse podle planu
    • platba pouze dobirkou
  • nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 8 měsíci

Vse probehlo v poradku, rychle dodani!
    Sedací pytel jak na obrazku, tak ve skutečnosti moc krasny! Mohu jen doporučit a rada nakoupim znova.

• nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 9 měsíci

• nemožnost platit jinak než hotovostí při převzetí
  • nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 1 rokem

• bezproblemova a rychla komunikace

U Tuli-tuli jsem koupila jiz dva sedaci vaky.Kdo k nam prijde,je z vaku nadsen.Prvni vak jsem koupila skoro pred rokem a pokud mi ho nezasednou vnoucata,zadne jine sezeni nepouzivam.Hezci vak jsem nikdy nevidela.K Vanocum jsem synovi s rodinou vak take zakoupila...v krasnem barevnem privedeni...Vsichni jsme velice spokojeni...Krasa...

rychlé dodání

• nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 10 měsíci

• Rychle a spolehlivě doručeno,spokojenost úplná!Díky!
  • nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 10 měsíci

• nebylo možné zaplatit kreditní kartou

• zboží vypadá kvalitně
    • 10let záruka
    • reálné fotky jak se dají vaky využít

Zboží dorazilo rychle, stránky jsou pěkné a přehledné, dobrý výběr materiálů, veselé dětské motivy, zboží vypadá kvalitně (zhodnotíme časem) Komunikace na výbornou.
    Škoda jen, že zboží dorazilo v průhledném obalu, pro děti ochomítající se při předání (nelze tomu vždy zabránit) přijdou o překvapení z dárku.

• nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 1 rokem

• Desetiletá garance na výrobní vady a dvě náplně zdarma jsou silná argument pro tento obchod. Je vidět, že jsou si svou kvalitou jistí.

• Okamžitě reagují.
    • Ochota

• kvalitní materiál
    • rychlé odeslání zboží
    • platba pouze hotově
    • na výběr jen dopravce Geis, s kterým mám špatnou zkušenost
  • nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 1 rokem

Úžasné a originální výrobky,které naše děti milují!

• nakoupil v obchodě tuli-tuli.cz před 1 rokem

Výhoda - velký výběr zboží, krásné vzory pro děti. Kvalitu si neodvažuji hodnotit, sedací vaky máme teprve týden a nemám porovnání s jinými, ale povrchový materiál se zdá být kvalitní, silný, dá se celkem dobře i tvarovat (na sezení - ležení apod.)a vnitřní náplň se bude dát dokoupit,tak snad OK...
    Jediná nevýhoda, neměli skladem všechny vzory a zrovna ten co jsme chtěli nebyl :-)