Rychlá telefonická odezva (mnou objednanou barevnou variantu neměli na skladě, telefonicky jsme se dohodli na jiné a zboží dorazilo hned následující den).

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Vždy se snažíme se zákazníky domluvit na nejrychlejším a nejlepším řešení, abyste byli spokojeni. Za tým TripSport.cz, Petra

• Dobrá cena,
    • okamžitá reakce na telefon,
    • splnili na čem jsme se dohodli,
    • do 24 hodin jsem měl karimatky doma.
    • Neznám.

Bezproblémový a rychlý e-shop, doporučuji.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Honzo, děkujeme, na rychlé a vstřícné komunikaci se zákazníkem si zakládáme. Proto jsme rádi, když to naši klienti ocení. Za tým TripSport.cz, Petra

• Nejlepší cena na netu
    • Poměrně nízké poštovné

Ještě uvidím, co plachta, ale jednání obchodu perfektní, takže můžu doporučit.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Aleno, děkujeme za pozitivní hodnocení našich služeb. Věříme, že budete spokojená i se zakoupeným produktem. Za tým TripSport.cz, Petra

• Rychlost, ,spolehlivost,seriózní a prijemne jednani
    • Pouze,ze je pro me daleko..:-)

Velice spokojena

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Milá Blanko, děkujeme za Vaši skvělou recenzi našeho e-shopu. Těšíme se na Váš další nákup :-) Za tým TripSport.cz, Petra

• Rychlost, ochota

Doporučuji, velmi ochotní, bezproblémový nákup! Zboží v pořádku.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den Romi, Vaše hodnocení nás v těchto letních dnech velice potěšilo, děkujeme. Petra, tým TripSport.cz,

Super

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Beranku, děkujeme za jasné, stručné a výstižné hodnocení :-) Za tým TripSport.cz, Petra

• Neumoznuje platbu kartou online. Pokud nechcete dobirku, doba dodani se zpozdi o dny, ktere trva bankovni prevod.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den, máte pravdu, možnost platit kartou na našem e-shopu zatím není. Nicméně na zavedení této služby intenzivně pracujeme. Věříme, že až u nás příště nakoupíte, zboží budete moci zaplatit ihned online. Do té doby lze využít dobírku či bankovní převod, který ale dnes už tak dlouho netrvá, dodání zboží se zpozdí max o 2 dny. Za tým TripSport.cz, Petra

S obchodem jsem spokojený, doporučil bych jej každému, dobrá zkušenost.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den Jumbo, díky za vaše hodnocení a doporučení. Za tým TripSport.cz, Petra

• Kamená prodejna, možnost vyzvednutí zboží na prodejně
    • ceny na e-shopu nižší než v kamenné prodejně

Vynikající personál, odborníci co Vám poradí s nákupem, osobní přístup k zákazníkovi, ochota zboží předvést před nákupem

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den Jakube, děkujeme za skvělou pochvalu našeho týmu. Co se týká cen prodejna vs. e-shop. Vždy se snažíme zákazníkům na kamenné prodejně vyjít s cenami vstříc, ale rozdíl oproti internetu zde bude panovat z větší části vždy. Tak je tomu ale v podstatě v každém obchodě. Nicméně osobní odběr můžete využít vždy. Za tým TripSport.cz, Petra

• Velký výběr zboží.
    • Dobré ceny a komunikace.

Doporučuji.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Petro, díky za recenzi. Snažíme se nabídnout kvalitní a prověřené zboží za rozumné ceny. Za tým TripSport.cz, Petra

• Prijemny a ochotny personal

Jednoznacne pozitivni zkusenost

PF, díky za fajn recenzi. Celý tým jste potěšil. Za TripSport.cz, Petra

• Rychlost,cena,komunikace
    • O žádných nevím

K zakoupenému zboží jsem dostal i slevový kupón na 100 kč, k tomu skvěle zpracovaná faktura, zboží druhý den až doma, po prvním nákupu není co dodat, tak by to mělo vypadat.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Radku, Vaše recenze nás potěšila, děkujeme za pochvalu. Věříme, že se k nám opět vrátíte. Za tým TripSport.cz, Petra

• sortiment, cena, rychlost dodání

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Příjemné pondělí, děkujeme za pozitivní zhodnocení našich služeb. Snažíme se nabídnout široký, ale zároveň co nejkvalitnější, sortiment za rozumné ceny. Těšíme se na Váš další nákup. Za tým TripSport.cz, Petra

velký výběr,výhodné ceny,přehledný popis zboží

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste naše služby ocenil/a. Za tým TripSport.cz, Petra

• velice rychlé odeslání zboží
    • zboží velice kvalitně zabalené
    • kvalitní komunikace s obchodem

vřele doporučuji, vše přišlo nepoškozené, krásně zabalené, a rychle dodané

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Pěkný den, děkujeme za Vaši velice pozitivní recenzi našeho e-shopu. Věříme, že Vám produkty budou dlouho a kvalitně sloužit. Tým TripSport.cz

• pošovné zdarma u cyklosukně Silvini za 1390 Kč (na jiných obchodech stejná cena+pošta 120 Kč za tenkou lehkou obálku)

doporučuji nákup

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den Zuzano, děkujeme za Vaši příznivou reakci. Věříme, že Váš nákup oblečení Silvini na našem e-shopu nebyl poslední. Za tým TripSport.cz, Petra

• velký výběr sportovního zboží

Ochota pracovníků maximálně pomoci kupujícímu s výběrem zboží a v případě dotazů bylo vše co nejodborněji a včas zodpovězeno. Proto jsem v tomto obchodě také nakupoval, i když stejné zboží bylo nabízeno i u jiných prodejců. Doporučuji tento obchod pro ostatní nakupující.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení, moc jste nás potěšil. Kvalitní komunikace se zákazníkem je pro nás základ. Za tým TripSport.cz, Petra

• nakupoval jsem stan,a po srovnání cen byl tento obchod o hodně levnější než ostatní
    • Ikdyž nebylo zboží skladem tak dorazilo po čtyřech dnech což je v pohodě
    • nevím

nebojte se nakoupit,obchod je solidní

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Dobrý den Pedrosi, těší nás Vaše hodnocení našeho e-shopu. Pokud se stane, že zboží nemáme skladem, snažíme se jej vždy co nejrychleji zákazníkovi objednat a doručit co nejrychleji nebo s ním prodiskutovat jinou variantu zboží, aby nemusel na zboží dlouho čekat. za tým TripSport.cz, Petra

• Cena, kvalita zboží. Výborně zabalené pro přepravu.

Rozhodovala cena a doprava zdarma. Zboží bylo kvalitně zabaleno a dorazilo v pořádku. Nakup doporučuji.

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Milý Pavle, děkujeme za pozitivní hodnocení kvality zboží i našich služeb. Dopravu zdarma u nás máte již při nákupu nad 1000 Kč. A zboží balíme tak, aby Vám vždy dorazilo nepoškozené. Příjemný den, Petra

Reakce obchodu Trip-Sport.cz

Vážený kupující, děkujeme za jednoznačné zhodnocení a doporučení našeho e-shopu. Příjemný den. Za tým TripSport.cz, Petra