• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ukázkový případ jak se to nemá dělat. Lživé informace, dlouhá dodací lhůta.

Zboží jsem kupoval s voucherem z amplionu. První den vůbec nebylo možné voucher použít. eschop tuto možnost prostě nenabízel. Když už ta možnost je, chybí možnost vybrat si dopravu, stejně tak způsob platby poštovného, které se platí nesmyslně zvlášť. Musí se použít zdlouhavý převod. Pro každý voucher musí být samostatná objednávka. Obchodník nebyl schopný dodržet ani tu dlouhou 14ti denní dodací lhůtu, po urgenci se ani neomluvil a svedl to na chybu přepravní společnosti. Prokazatelně lhal, jelikož až poté mi přišlo potvrzení o vyřízení objednávky. Navíc dle čísla balíku byl podán opravdu až po mé výzvě. Shrnutí- špatné obchodní podmínky, které jsem se bohužel dozvěděl až když jsem voucher vlastnil. Obchodník lže. Špatný obchod, za těch pár ušetřených korun mi to nestálo!

• Obchod prodáva mobilní telefony pro maďarský a rumunský trh
    • Špatná komunikace při reklamaci
    • Obchod mi dosud nevrátil peníze za vadné zboží (4 měsíce!)
    • Neprofesionální jednání zaměstnanců

Mírně nižší cena telefonu oproti konkurenci rozhodně nestála za problémy, které nastaly po reklamaci nefunkčního zboží. Obchod nesplnil lhůtu pro záruční opravu reklamovaného zboží. Písemně jsem odstoupil od kupní smlouvy, dostal jsem poštou dobropis na dlužnou částku a po 14 dnech jsem místo peněz obdržel výzvu k převzetí opraveného telefonu. Ten jsem nepřevzal a od dubna čekám na navrácení kupní ceny.

• Zboží po týdnu nedorazilo, psal jsem tedy e-mail do obchodu. Odpověď nepřišla žádná. Volal jsem tedy druhý den do obcbodu - prý jedna část objednávky chybí. Po dvou týdnech od objednávky stále zboží nepřišlo, jestli bylo odeslané nemám ponětí, nikdo mi nebyl schopný ani poslat e-mail.

• nabízí něco co nemá a uvádí skladem ... Čekal jsem 10 dní a nic. Tohle se v dnešní době nemůže stát.

Lidé co ho řídí by se tam měli nad sebou zamyslet. Ani informace z jejich strany, jak dlouho budu čekat nic, člověk musí volat. ostatní e shopy fungují a lépe informují zákazníka o stavu jeho objednávky. Každý ať si udélá obrýzek sám.

• nespolehlivost

To co píší není pravda

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za nákup i recenzi. Pane Unger, objednal jste si u nás 5.6.2013 zboží. Jako způsob platby jste uvedl platbu předem na náš účet. Peníze nám od Vás dorazily až po týdnu - 12.6.2013. Třetí pracovní den od připsání peněz na náš účet Vám bylo zboží posláno. Po celou dobu jsme s Vámi komunikovali. Proto nechápeme Vaši recenzi. V čem konkrétně jsme nespolehliví? Konkrétně která věc není pravda, kterou píšeme? Zboží, které jste si objednal bylo uvedeno externím skladem - doba dodání 3-7 pracovních dní. To vše jste při objednávce věděl. Opakuji, že 3. pracovní den Vám bylo zboží posláno. Z naší strany vše vyřízeno v pořádku. Nezlobte se, ale opravdu si myslíme, že Vaše recenze je neoprávněná.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• 30.5.Jsem si objednala tablet a pořádnic,i když komunikace s krámem je výborná,objednávku asi zruším,v dnešní době takhle dlouho čekat na zboží je vrchol.

• Levné ceny
    • Přehled webu, doba dodání (Chápu, že poslat výrobek z externího skladu na prodejnu trvá nějakou tu dobu, ale že po deseti pracovních dnech ani ťuk .. zamrzí:/)

Po sedmi dnech jsem byl ujištěn, že balík dorazí do 3 dní ke mě, už je 4 den a žádná informace nic.
    Nakupuji poprvé a naposledy :)

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za nákup i recenzi. Bohužel máte pravdu, z naší strany nebyla dodržena doba dodání do 7 prac. dní - balík z externího skladu na sklad dorazil o několik dní později než jsme předpokládali. Nicméně zboží bylo včera odesláno a je na cestě k Vám. Ještě jednou se omlouváme za delší dobu dodání.

• Levný nákup
    • Po mnoha urgencích pozdní dodání, neúplná zásilka. Následná komunikace sice bezproblémová, ale také bezvýsledná.

• Žádné, hrozná komunikace, nepravdivé údaje na stránkách e-shopu
    • lživé informace na stránkách

Neodpovídají na emaly, při zavolání do obchodu neochota podávat informace, příslib podávání informací - a nikdo se neozval.

Reakce obchodu 3-shop.cz

Pane Tulek, velice se omlouváme, že se doba dodání zboží, které jste měl objednáno prodloužila. Bylo to způsobeno pozdějším dodáním zboží od našich dodavatelů .O tomto problému jste byl ale telefonicky vyrozuměn předem, proto nechápeme Vaši kritiku komunikace. Bohužel objednávku jste zrušil v den, kdy Vám mělo být zboží odesláno. Naprostou většinu zboží odesíláme do druhého dne, zboží které není skladem maximálně do 7 prac. dnů. Doba dodání je u zboží uvedena.

• ceny
    • dodací lhůty

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za recenzi. Pane Cingel, objednal jste si zboží, které mělo uvedenou dobu dodání 3-7 pracovních dní. Věděl jste tedy předem, že zboží nepošleme obratem a i přesto jste objednávku zrušil. U každého výrobku uvádíme přibližnou dobu dodání, pokud není výrobek přímo skladem (v tom případě odesíláme ihned).

• Zadne.
    • Zbozí,nedorazilo...a uz je to 10 dnu....Volala sem tam...a oni mi rekli ze to má prijít v pátek...a neprislo.....

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za nákup i za tuto recenzi. Bohužel se stalo, že se nám zpozdil balík od dodavatele, ve kterém bylo právě Vámi objednané zboží. V době kdy jste psala recenzi, již byl balíček na cestě k Vám - odeslán v pátek 10.5.2013. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• objednane zbozi jsem zaplatila, ale kdyz po tydnu nedorazilo, volala jsem a bylo mi slibeno, ze stav prekontroluji a daji mi vedet. za dalsich 30 hod jsem jim znovu volala, aby mi rekli, ze bylo vse v poradku a zbozi konecne poslali. Vyrobek se lisil od vyrobku, ktery jsem si vybrala na strankach obchodu..

objednane zbozi jsem zaplatila, ale kdyz po tydnu nedorazilo, volala jsem a bylo mi slibeno, ze stav prekontroluji a daji mi vedet. za dalsich 30 hod jsem jim znovu volala, aby mi rekli, ze bylo vse v poradku a zbozi konecne poslali. Vyrobek se lisil od vyrobku, ktery jsem si vybrala na strankach obchodu.. muj nazor je, ze takhle nepracuje dobra firma.

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za nákup i recenzi. Paní Svobodová, objednala jste si u nás přístroj Sodastream JET White. Tento přístroj máme na našich stránkách nafocen, popis je zde také. Přesně to co jste si objednala, jste také dostala. Sodastream JET White je z limitované edice a proto se může lišit zpracováním (tvarem, oblinkou), nikoliv však funkcemi od přístrojů Sodastream, které znáte. Není ale pravda, že Vám dorazí jiné zboží, než jaké máme na stránkách našeho e-shopu.

Prozatím zboží po týdnu a půl stále nedorazilo, přestože platba odešla vpořádku. Takže zatím doporučit nemůžu. Snad se v příštím týdnu dočkám a svůj názor poopravím...

• přehlednost stránek a možnost rychle najít hledanou položku. Ceny e-shopu.
    • až to objednám, tak objednávku přijmou, pak chvilku se nic neděje (nechodí žádné maily o stavu objednávky), pak tam volám abych zjistil ten skutečný stav. Tak mi telefon zvedly a řekli, že zboží bude dnes odesláno. Pak zas nic, volám za 2 dny. Říkají, že zboží je dočasně doprodáno a čeká se naskladnění. Prý maximálně za dva dny ho odešlou. Čekám již 3. den a furt nic.

není aktuální informace, jestli zboží je skladem a jak dlouho s dodáním (odesláním) čekat.

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za objednávku i hodnocení. Omlouváme se, že ještě stále není vyřízena Vaše objednávka. Vše je zbůsobeno velkým množstvím objednávek a také tím, že nám dodavatel nedodal dva balíky. Bohužel v jednom bylo také Vámi objednané zboží. Vše se již řeší. Nově je také u objednávaného zboží zobrazena přibližná doba dodání.

• Horší informace o dodávaném zboží (nepřesné)

Nejprve jsem zboží chtěla vrátit. Objednala jsem si Sodastream Jet White, ale dorazilo jiné zboží. Design jiný, sodastream to byl. Po komunikaci s obchodem (ihned telefonovali, jakmile jsem napsala mail, že zboží vracím)jsem si nakonec zboží nechala... V podstatě mě přemluvili (ale nenutili, byli milí), nicméně si nejsem jistá, zda jsem udělala dobře.

Reakce obchodu 3-shop.cz

Děkujeme za nákup a recenzi. Paní Nepeřená, objednala jste si u nás Sodastream Jet White - u produktu byly fotografie i popis výrobku. Přesně to samé co jste si objednala, jste i dostala.Tento Sodastream je ze speciální edice, proto se může mírně lišit provedením od Sodastreamu, který znáte. Jsme rádi, že i přesto, že se Vám nelíbila jedna oblinka/hrana na přístroji, jste se rozhodla si jej ponechat. Můžeme Vás ubezpečit, že jste určitě udělala dobře. Tento přístroj je u našich zákazníku velice oblíbený a naprosta většina je s ním spokojená.