• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 měsíci

• Nespolehlivost. Nekomunikuje.

Nic nemá smysl kupovat. Přišlo potvrzení objednávky a tím celá komunikace obchodu skončila.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 3 lety

• zboží "skladem" nemají skladem a přestože garantují odeslání do 24 hod., po třech dnech volali, že nejsou schopni dodat

Dobrý den pane Wrnata,
    máte pravdu - u zboží bylo uvedeno expedice do 24 hodin. Skladem byly 2ks výrobku, bohužel během deseti minut přišly na zboží 3 objednávky a vy jste byl bohužel ten třetí. Není v našich možnostech v tak krátkém časovém intervalu změnit skladovou dostupnost na e-shopu. Bohužel ve velkoskladech je tento výrobek momentálně naprosto vyprodán, proto nebylo možné Vám jej ani doobjednat. Ještě jednou se omlouváme.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 3 lety

• Žádné
    • nesplnil termín dodání
    • nedodal požadované zboží.

Podvodník!!!!!
    V objednávce jsem zvlášť specifikoval:objednávám Samsung Galaxi A3 originál balení černý
    distribuce CZ
    Dodal "OPERÁTORSKÝ" telefon edice pro T-mobile a má tu drzost vydávat ho za oficiální distribuci pro CZ. Dále dodáno v otevřené krabici.
    Poškozena originál přelepka výrobce a vymlouval se že balení otevřel kvůli záručnímu listu.
    Krabice byla rozmáčknutá což ovšem předpokládám, že je problém dopravce Česká pošta.
    Jinak zboží funkční a nepoškozené.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 lety

Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 5 lety

Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 lety

Objednala jsem si v obchodě výrobník sodovky Sodastream a domů mi dorazil výrobek pod názvem AquaSparkel. Nebyla jsem vůbec z jejich strany informována, že mi dorazí zboží pod jiným názvem a přitom v objednávce bylo jasně napsáno, že jde o Sodastream.
    Je fakt, že mi řekli, že zboží mohu poslat zpět, s tím, že mi pošlou dobropis a následně peníze, ale to už bych nestihla zakoupit jiný dárek do Vánoc.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 lety

• udává zboží skladem přestože ho skladem nemá.
    • po objednání vám sdělí,že máte smůlu....

zvolte jiný obchod

Dobrý den pane Basl,
    objednal jste si zboží za akční cenu o které byl velký zájem a bohužel jste objednávku provedl v den státního svátku. Omlouváme se, ale není v našich silách obsluhovat e-shop 24 hodin denně během státních svátku a proto došlo k situaci, kdy Vámi objednané zboží bylo vyprodáno dříve než jsme stihli změnit skladovou dostupnost.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 lety

• Ozvali se s tím, že se opět ozvou - až bude zboží.
    • Příliš dlouhá dodací lhůta.

Dobrý den pane Zeman,
    telefon Aligator RX430, který jste si objednal je bohužel již delší dobu vyprodaný ve všech velkoskladech. To že telefon není skladem bylo uvedeno na našich e-shopových stránkách i zde na Heurece, navíc Vás kolega informoval i telefonicky. Věděl jste tedy předem, že doba dodání bude delší a omlouváme se Vám, i přesto, že to není naše chyba. Telefon by měl být k dispozici během tohoto týdne.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 lety

• Komunikace a apotrhany obal u vyrobku

Ceny dobre ale zbozi hlavne jeho obal dorazil v zalostnem stavu

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 4 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 5 lety

• špatně označené zboží v nabídce internetového obchodu, objednávala jsem sodastream cool white, přišel výrobník Aquasparkler, nikdo mě předem neinformoval o změně..

Komunikace ve smyslu toho, že jsem věděla, že je objednávka přijata, vyřízena a odeslána proběhla v pořádku jen si myslím, že bych měla být informována předem, že došlo ke změně typu zboží, ocenila bych kdybych to věděla dopředu a měla možnost reagovat, než to zjistit až po otevření balíku..Honzajková

• Nedodá,co nabízí!

• Žádné
    • Žádná reakce na dotazy zákazníka, špatné info o dodacích lhůtách

Vyhnout se mu

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 5 lety

Nejsem vůbec spokojena, zboží mi dorazilo úplně jiné a to jak na dodacím listě, tak i úplně jiné v krabici. A objednávka také úplně jiná, udělat 3 chyby najednou to je docela umění. A domluva o náhradě způsobené škody nemožná......

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 5 lety

V tomto obchodě již určitě nakupovat nebudu. Dodací lhůta uvedena 3 - 7 pracovních dnů. Ani po 10 dnech zboží nedorazilo a ani na e-mail nebyla zaslána zpráva, v jaké fázi se dodávka nachází. Po 10 dnech jsem volala do obchodu, ale je problém se i dovolat. Po 4 hodinách vytrvalého vytáčení čísla se mi to nakonec povedlo. Operátor mi sdělil, že zboží je nachystáno na odeslání, později přišlo i oznámení na e-mail, ale dodnes (13 pracovních dnů)mi zboží nepřišlo. Možná je zboží levnější něž na jiných e-shopech, ale určitě nedoporučuji.

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 5 lety

Kromě e - mailu o zaregistrování objednávky již žádný další e-mail o stavu objednávky nepřišel. Musel jsem se sám aktivně telefonicky ozvat, bylo mi přislíbeno dodání objednávky v den X. Ovšem v den X+1 se mi telefonicky ozvali, že tento výrobek není na skladě atd. (v době objednávání přes web bylo uvedeno, že je produkt skladem!) - tedy DVOJNÁSOBNÁ (web + tel. hovor) klamavá informace!!!

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 5 lety

MUSÍM SKOPÍROVAT ODPOVĚĎ JEDNOHO UŽIVATELE, PROTOŽE JSEM MĚL ÚPLNĚ STEJNOU ZKUŠENOST!!! NIKDY SI TAM NIC NEOBJEDNÁVEJTE!!!
    Objednal jsem si zboží a v zápětí mi přišla odpověď že zboží mi bude odesláno v co nejkratším možném termínu. ( bylo skladem ) Za tři dny jsem jim volal jak to vypadá s mou objednávkou, že mi ještě nic nepřišlo. Paní mi sdělila že zboží již předávali přepravci PPL. ( prý že měli u PPL nějaké problémy se systémem ) Požádal jsem paní aby mi sdělila číslo balíku abych mohl zjistit pohyb zboží u PPL. Řekla že mi zavolá zpět až to zjistí. - Ale nezavolala. -
    tak jsem volal na druhý den zase a odpověď byla stejná - zjistím vám číslo balíku a zavolám zpět. - ale zase nezavolala :-) , když jsem Volal třetí den tak to zvedl nějaký pán a řekl že je to divné a až to zjistí že mi zavolá!!! Nebudete tomu věřit ale zase nikdo nezavolal. U PPL nikdo o žádném balíku na mé jméno neví.
    nechápu proč jednoduše neřekli že zboží nemají skladem a ať si ho objednám jinde. Nesnáším lháře. V žádném případě nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• žádné
    • komunikace se zákazníkem

Objednal jsem si zboží Parrot MKi 9200 a v zápětí mi přišla odpověď že zboží mi bude odesláno v co nejkratším možném termínu. ( bylo skladem ) Za tři dny jsem jim volal jak to vypadá s mou objednávkou, že mi ještě nic nepřišlo. Paní mi sdělila že zboží již předávali přepravci PPL. ( prý že měli u PPL nějaké problémy se systémem ) Požádal jsem paní aby mi sdělila číslo balíku abych mohl zjistit pohyb zboží u PPL. Řekla že mi zavolá zpět až to zjistí. - Ale nezavolala. -

• nakoupil v obchodě 3-shop.cz před 6 lety

• Nevrací peníze a nekomunikují.

POZOR!!! Vůbec nenakupovat v tomto obchodu. 7 Měsíců NEMÁM ani mobil ani peníze a obchod NEKOMUNIKUJE!!! Přišel mi mobil v otevřené krabici s porušenou ochranou nálepkou od výrobce (Samsung). Toto prodejce dělá neboť prodává maďarské mobilní telefony, které není možné reklamovat v ČR. Předpokládám, že reklamace takového zařízení by byla buď nákladná nebo odmítnuta prodejcem. Mobil jsem okamžitě vrátil prodejci po telefonické domluvě. Prodejce mi za čas vystavil dobropis, ale nehodlá poslat peníze a ani problém řešit. Navíc již nekomunikuje. Tyto záležitosti řeší pan majitel, který v obchodě nebývá a ozve se hned jak přijde. Zatím nepřišel. Rozhodně NEDOPORUČUJI tento "obchod" a vůbec mi hlava nebere jak může někdo takto podnikat. Zdá se, že není jiné možnosti než Soudní vymáhaní pohledávky.

• nizke ceny
    • dlouha dodaci lhuta

doporucuji si vyjednat osobní predani