• Nespolehlivost. Nekomunikuje.

Nic nemá smysl kupovat. Přišlo potvrzení objednávky a tím celá komunikace obchodu skončila.

• špatný obchod..
    • prodavač má vše doma..

radši nic nekupujte

• bylo to levné
    • komunikace
    • vrácení peněz

Bohužel jsem si zde koupil mobilní telefon Evolve Q6, ten byl velmi nekvalitní, takže po čtyřech reklamacích mi měl obchodník vrátit peníze. Na email vůbec nereaguje. Když jsem se dovolal tak opakovaně slibovali, že situaci prověří a nic se nedělo. Při posledním hovoru mi pán řekl, že mi nic nevrátí, že nedostal peníze od servisu. Vzhledem k tomu, že je to jeho zákonná povinnost a již jsou to dva měsíce a půl, co mi měli být peníze navráceny, budu se muset obrátit na ČOI a soud.
    Rozhodně nedoporučuji cokoliv kupovat!

• Nepoctivost prodejce
    • Problémy s reklamací
    • Problémy s vrácením peněz

Reklamace zakoupeného telefonu byla noční můra. Nejprve mi prodejce volal, že telefon reklamovat z nelze ( důvod reklamace byla vypouklá baterie) a to z toho důvodu, že jsou jeho části mechanicky poškozené (odřené hrany, atd.) a že tímto zaniká nárok na reklamaci celkově. Dále, že je telefon už na konci záruční doby (23. měsíc z 24) a tedy už reklamovat nejde. I přes to, že jsem trvala na poslání telefonu na posouzení do servisu mi byl tel. poslán zpět bez posouzení autorizovaným servisem. Tam jsem ho na své náklady odeslala sama a nárok na reklamaci a odstoupení od kupní smlouvy mi byl servisem přiznán. Protizákonné jednání prodejce však pokračovalo tím, že se neustále vymlouval, proč mi peníze nemůže vyplatit a že mám počkat. Po 2 měsících jsem rozhodla jednat a odeslala jsem prodejci výzvu k vyplacení zadržované částky a hned druhý den mi přišla opravená faktura na vracení peněz. Celé to tedy bylo jen záměrné zdržování. Celá reklamace se místo zákonem daných 30 dnů protáhla na skoro 4 měsíce.
    Vzhledem k neochotě, nezákonnému jednání, lhaní a zaměrnému zdržování při reklamaci nákup určitě nedoporučuji. Naopak doporučuji trvat si svém a nenechat se odmítnout.

• Komunikace cena

Příšerná neochota pana majitele vyřešit problém
    Když koupíte přes eshop tak jsou na to zákony ale když koupíte v kamenné prodejně tak na Vás kašlou.
    Nedoporučuji vůbec nakupovat v této prodejně

Reakce obchodu 3-shop.cz

Dobrý den, již jsem Vám říkal že nejsme pujčovna telefonů ale prodejna. Když si koupíte rohlík taky ho nepůjdete vrátit že Vám nechutná nebo nevyhovuje.

• Standard
    • Nezjistil jsem.

Dobrá spolupráce s prodavači, telefon připraven ve sjednaném čase na prodejně k osobnímu odběru.

• Nízké ceny
    • Velmi rychlé dodání
    • Když jsem zboží objednal poprvé, přestože objednávka v systému bez obtíží proběhla, poté mi volali, že objednané zboží nemají. Takže poněkud nedokonalý systém, který nestíhá zaznamenávat informace o pohybu zboží v obchodě ještě před tím, než ho odešlou
    • V objednání dopravy není dostatek informací. Je tam např. jen Česká pošta, ale není jasné, jaký typ dopravy. Od dopravce jsem nedostal žádnou informaci, kdy přijede, prostě najednou zvonil u dveří. Myslím, že to ale není chyba dopravce, spíš to bude typem u ní objednané dopravy - nedostal jsem ani žádné číslo zásilky, abych ji mohl sledovat, případně změnit způsob jejího doručení, což u jiných eshopů bývá celkem standard

Obchod nemá úplně vyladěnou logistiku a mohl by ještě zlepšit informace o dopravě zboží. Ale co se týká rychlosti reakce a dodání, je lepší než řada jiných. Opravdu bleskové

Nákup proběhl bez problémů. Mohu jen doporučit!

• Dobré ceny, osobní odběr, servisní zázemí
    • -

• Velký výběr obalů na mobil, slušné ceny
    • nevím o ničem

Za mě veliká spokojenost. Obal dorazil superrychle, komunikace obchodu byla výborná a zboží dorazilo poctivě zabalené. Za mě rozhodně za jedna. Navíc plus za cenu poštovného.

• okamžitá možnost vyzvednutí na prodejně, dobrá cena, česká distribuce, dárek zdarma

všechno proběhlo bez problémů

• Lepší cena na konkrétní mobil. který je jinde dražší.

• Nižší ceny oproti konkurenci

Funkční bezproblémový e-shop

Standardní obchod.

• - mluví pravdu (zboží je opravdu skladem)
    • - rychlé dodání
    • - spolehlivost
    • - webové stránky jsou vcelku přehledné, ale už jsem zažil mnohem lepší
    • - chybí možnost doručení na zásilkovnu nebo uloženku nebo více způsobů dopravy než jen poštou
    • - zpoplatněný osobní odběr je strašné zvěrstvo a nešvar, který mohu jen horko těžko skousnout, přestože bych jej nemohl využít

Obchod na mě udělal velký dojem. Na rozdíl od jiných, které inzerují výrobek skladem, ale pak dodání nějakou dobu trvá a vázne, zde jsem pro jistotu zavolal a ověřil si dostupnost. Skutečně a doopravdy byl výrobek skladem, a tak jsem jej objednal a brzy mi byl doručen. Z tohoto důvodu považuji obchod za spolehlivý a doporučuji jej.