• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 týdny

• Neuvěřitelná rychlost, prima zboží.
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 1 měsícem

• naprosto dokonalá komunikace
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 2 měsíci

Byla jsem se vším nadmíru spokojená!

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 2 měsíci

• perfektní komunikace ohledně nápisu na přání

Velká spokojenost

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 2 měsíci

Příjemné jednání, rychlé vyřízení, bezvadné dodání .

• osobní přístup
    • komunikace

• Maximální ochota a flexibilita
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 měsíci

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 měsíci

• Obchod má na výběr mnoho zboží, kvalitní a hlavně větší velikosti jsem maximálně spokojená
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

• Pro velké lidi mají i velké velikosti
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

obchod je dobrý,velký výběr,dobré ceny a hlavně dobré nápady! barvy i velikosti dobrý!prostě všechno super!

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

Tenhle obchod můžu jen doporučit, jak z hlediska komunikace, tak i kvality materiálu a potisku trika

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 5 měsíci

neprve nemohli dohledat platbu, takže více jak týden zpoždění a poté zaslána jiná barva, než bylo objednáno..

Reakce obchodu TRIKO4U.CZ

Krásný den,
    pro správné zaúčtování platby systémem a spárování s objednávkou je nutné držet se zaslaných platebních údajů. Pokud zašlete jinou částku, než je uvedena v podkladech, samozřejmě systém nemůže tuto platbu automaticky spárovat s objednávkou. Po upomínce a získání údajů o vaší platbě byla platba bez problémů dohledána. Omlouváme se, ale není v našich silách denně procházet chybně zadané platby za objednávky a přiřazovat je k objednávkám ručně, toto se děje v pravidelných cyklech a proto zákazníky kontaktujeme, aby nám zaslali podrobnější údaje o platbě pro její dohledání a spárování s objednávkou. Je samozřejmě možné nás kdykoli kontaktovat a ověřit si, dza platba byla zaúčtována,když nepřišlo potvrzení o zaplacení a doba od jejího odeslání se Vám zdá dlouhá. Tričko přišlo ve správné barvě, ale pokud se Vám objednaná barva trička nelíbí, je možné jej v prodloužené lhůtě do 30 dnů vrátit, je však nutné nás kontaktovat přímo a to emailem, telefonem, na online chatu, zanechat vzkaz nebo zaslat dotaz přes sociální sítě, žádnou zprávu o problému od Vás nemáme a zde na heurece bohužel nemáme možnost s Vámi vrácení dořešit :) Děkujeme a přejeme fajn den, tým Triko4u.cz

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

Objednávala jsem poprvé a spokojenost...materiál, potisk, velikost...vše OK

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 5 měsíci

Byl jsem spokojen, jen dámské triko XXL mi teda jako XXL nepřipadá!
    No nic místo manželky ho dostala dcera.

skvělá komunikace a ochota

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 6 měsíci

• Skvela komunikace
    • Rychle vyrizeni objednavky

Objednavka byla rychle a kvalitne vyrizena,prestoze bylo tesne pred Vanoci

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 6 měsíci

Rychlé dodání perfektní komunikace

• Skvělá komunikace
    • Ochota pozměnit objednávku v případě, že původně vybraná barva trička nebyla naskladněná, abychom stihli termín (před Vánocemi!) emailem jsme dostali nabídku jiných podobných barev
    • Kvalitní materiál trička i potisku