• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 týdny

Rychlé a příjemné jednání a milé dopisování po e-mailu. Opravdu mě potěšilo, když mi místo strohého oznámení o objednávce přišel krásně, vtipně a přitom velmi trefně napsaný e-maily s popisem co právě dělá moje objednávka

• Výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 týdny

• Perfektní jednání, vše rychlé :-)
    • Nevím o žádné.

• Supr
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 1 měsícem

Velmi rychlé dodání. Obchod s radostí doporučuji.

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 2 měsíci

Výborná a rychlá komunikace.

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 1 měsícem

Dnes mi najednou volá česká pošta že mi bude doručovat balík - který nepřevezmu a nechám zaslat zpět obchodu. Při tvorbě objednávky nepřišel e-mail ani ohledně přijetí objednávky, jejím vyřizování nebo dokonce ohledně expedice. Jak má pak člověk vědět zda byla objednávka uskutečněna? Navíc v objednávce měli být tři trička a podle tohoto hodnotícího formuláře (který je jen na dvě) by tedy dodávka neměla být ani úplná. A to pomineme že dodací doba 10dni? Na trička bez potisku.

Reakce obchodu TRIKO4U.CZ

Přejeme krásný den a děkujeme za recenzi, u které si dovolíme uvést informace na pravou míru :) Emaily chodí jak při objednání, tak po potvrzení objednávky a také při expedici, stejně tak SMS od dopravce i od nás, bohužel u klientů centrum.cz dochází k předání do složky spamu. Na toto na našem webu zákazníky upozorňujeme včetně informace, když email nedorazí do několika minut po objednávce, aby nás kontaktovali. To lze telefonicky, emailem, na online chatu, přes kontaktní formulář nebo na sociálních sítích, rádi otázky zodpovíme. Bohužel, když se nám neozvete, nevíme, že nějaký problém nastal a že vám emaily nechodí :) Formulář nastavuje Heureka a ve své objednávce máte samozřejmě trička tři, včetně trička s potiskem. Pokud jste ta dvě bez potisku potřebovala dříve, opět nás stačilo kontaktovat - jinak je zvykem expedovat objednávku kompletní. Termín dodání 5 - 10 dní je u produktu uveden veřejně a tato informace je tak k dispozici zákazníkům ještě před objednáním. Opět ale bohužel nijak neovlivníme, zda si zákazník informaci přečte a bude ji respektovat, nebo nikoli. Mrzí nás, že vám emaily nechodily, ale opravdu stačilo nám zavolat :) Stejně jako stačilo zavolat a svou objednávku zrušit. Děkujeme a přejeme krásný den a mnoho úspěchů, tým Triko4u.cz

• výborná komunikace
    • kvalita zpracování
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 2 měsíci

Velký výběr zboží!Pěkné potisky,které vydrží!

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 2 měsíci

Komunikace s obchodem super, vyřízení větší objednávky v termínu, dobré ceny.

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 měsíci

• Neuvěřitelná rychlost, prima zboží.

• naprosto dokonalá komunikace
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 měsíci

Byla jsem se vším nadmíru spokojená!

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 měsíci

• perfektní komunikace ohledně nápisu na přání

Velká spokojenost

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 3 měsíci

Příjemné jednání, rychlé vyřízení, bezvadné dodání .

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

• osobní přístup
    • komunikace
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 4 měsíci

• Maximální ochota a flexibilita

• nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 5 měsíci

• Obchod má na výběr mnoho zboží, kvalitní a hlavně větší velikosti jsem maximálně spokojená
  • nakoupil v obchodě TRIKO4U.CZ před 5 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.