• Prodejce nekomunikuje, nereaguje na emaily, telefonaty ani sms
    • Prodejce neposlal zbozi i kdyz dostal platbu predem

Tomuto obchodu se vyhnete obloukem. Prodejci jsem zaplatil predem platbou na ucet, presto do teto chvile zbozi nebylo zaslano a prodejce absolutne nereaguje.

• Zboží bylo doručeno po dlouhém čekání
    • Byla dodána jiná barva zboží než byla objednaná
    • Obchod nereaguje na emailovou komunikaci
    • Při telefonickém kontaktu nechtěli nic řešit a řekli, že to mám napsat emailem

Nedoporučuji!

• žádná
    • Bez komunikace, arogance , vystavené zboží není skladem

Už nikdy více....po přijetí mé objednávky se již neozvali ani po emailové výzvě. Reagovali až na můj tel. hovor kdy nebyli schopni podle čísla objednávky najít o jaké zboží se jedná.Asi po třech minutách mi sdelili ze velikost kterou požaduji již není.Takže radím vyhněte se tomuto e shopu velkým obloukem. Divím se jak může ještě něco takového fungovat....

• NIC
    • Dalsi e/shop kterej nerozumim jak muze existovat.

Zboží označené jako skladem nebylo dodáno, po vice jak týdnu, kdy jsem se ptal, kde to vázne, jsem se nic nedozvdel, pan do telefonu jenom mlzil. Nikdy vice!!!
    Nedoporucuji v zadnem pripade.
    Pan mi ani nebyl schopen narovinu rict ze zbozi vubec skaldem nema. Bylo to trochu usmevne s nim vubec mluvit.

• Výběr vybavení pro triatlon
    • Super ceny
    • Rychlé odeslání

Doporučuji hlavně pokud potřebujete speciální věci pro triatlon.

• Udavaji cenu dopravy vcetne dobirky za 30,- Coz je lez a takovy maly podvod ze?

Nesnasim kdyz obchody, verim ze zamerne, uvadi nizkou cenu za doruceni, kterou pak na jejich strankach nenajdede.

• Zboží označené jako skladem nebylo dodáno, po týdnu, kdy jsem se ptal, kde to vázne, jsem se dověděl, že zboží není a nebude.

Už nikdy.