• Nevrácení peněz za vrácené zboží!!

Dávejte si pozor!! Vrátil jsem do obchodu celou objednávku celkem 3 ks zboží a vrátili mi peníze jen za dvě věci!! Objednal jsem dvě tašky Under Armour a panské šortky za 538 kč a údajně v balíčku vůbec nebyly, přitom ale když jsem se ptal, zda bylo balení poškozené, bylo mi řečeno, že ne. Myslím si, že je ukradl někdo přímo u nich, někdo, kdo balík rozbaloval. Vím 100%, že byly v balení. Doma je nemám a vím, že jsem je vkládal do jedné z tašek!!! ... možná jejich kompenzace za vzniklou škodu za poštovné a balné, že jsem neudělal kšeft.. Nejlepší je na tom to, že jsem na jejich adresu poslal ještě jednu vratku, která jim nepatřila a byla mi od nich vrácena naštěstí v pořádku. V tomto vráceném balíčku byl nalepen štítek z šortek UA S/M, který patřil na jim vrácené šortky, které údajně v jejich balíčku nebyly. Náhoda?? Beru to jako výsměch!!! Když jsem požádal o zvážení balíčku, jestli váha odpovídá váze z pošty, už jsem se odpovědi nedočkal, ale těžko bych jim to dokazoval, leda si nechat poslat vše zpět a to opravdu nechci.. Je mi to líto, ale nechci, aby pohořeli i jiní. Psal jsem jim, aby celou věc znovu zvážili, ale už se nikdo neozval..