Rychlost

• jak registrační tam objednávkový mail bez obsahu - technická závada ?

• dobrá práce

• spoleh
    • -

• naprosto bez komunikace

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, Vaše objednávka byla minulý týden vyřízena a ano, nereagovali jsme a Vaši poznámku v objednávce ohledně žádosti o dodatečnou slevu. Poskytované slevy jsou u zboží vždy vyznačené, slevy pro další přeprodej bohužel neposkytujeme. Emailem Vám zasíláme další informace.

Zhodnotím až po dodání zboží.

• Skvělý obchod,výborná komunikace.Velice příjemný a ochotný personál.Tento e-shop doporučuji.

Vždy se budu rád vracet.

• výhoda nákupu přes e shop a rychlé dodání

• velmi ochotny prodejni tym; zbozi mi pani sehnala, i kdyz u vyrobce nebylo skladem. jeste jednou dekuji!
    • pouze vydejna; neni prodejna
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rychlé vyřízení objednávky
    • milá komunikace obratem
    • kvalitní zboží

Vše v naprostém pořádku, rychlé vyřízení objednávky a perfektní zboží.

• Hodnocení bylo odstraněno – zákaznice hodnotí nákup v jiném eshopu.

• velmi vstricny, ochotny a mily personal
    • kamenny obchod je na ne uplne vhodnem miste

rozhodne doporucuji

• u zboží přiložen český návod což bohužel není standardem
    • platba kartou zpoplatněna 50,-Kč

Mimo zpoplatněnou platbu kartou (jinak neplatím) byla komunikace v pořádku, zboží mělo delší dodací lhůtu, ale v zásadě dle informace o dostupnosti zboží. Vše dorazilo v pořádku dle objednávky a včetně přiloženého českého návodu.

Reakce obchodu TRENINK SHOP

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Připojujeme ještě upřesnění k dalším možnostem platby kartou. Platba kartou při osobním odběru je bez jakýchkoliv poplatků, stejně tak platba kartou za doručení zboží na dobírku u kurýra PPL, která je také zcela zdarma. Při on-line platbě lze platební kartou u nás platit jen přes PayPayl, kde je Vámi uvedený poplatek. Přejeme hezký den!

• Dobrá cena

Vše proběhlo v pořádku, spokojenost, doporučuji. Balíček s elektronikou OK.

• Cena mnou hledaného zboží
    • Rychlost nachystání k vyzvednutí
    • Nejde zaplatit kartou

• Od objednání až do doručení zboží žádné info o stavu objednávky. Obchod jsem na to upozornil a oni slíbili,že to vyřeší

Vše probíhalo standardním způsobem, zboží bylo doručeno včas. Nakupoval jsem zde poprvé, jedním z kriterií byla i cena. Jsem spokojen a doporučuji tento obchod zejména kvůli velmi dobrým cenám.

• Nabízí zboží, které nemá.