• Před 14 dny potvrdili příjetí platby, dodnes zboží nedorazilo. E-shop nereaguje na maily, telefon nedostupný.

Nedoporučuji.

• Sehnala jsem parfémy, které se jinde nedají opatřit, Amen vodu po holení pro manžela, Angel Le Lys ,nebo Miss Dior 2011 parfemovanou vodu original.Komunikaci s obchodem hodnotim jako velice vstřícnou a ochotnou,paní byla velice milá a ochotná. Zboží přišlo v pořádku v bezvadném stavu,pečlivě zabalené.
    • Vzhledem k tomu,že parfémy dováží z Itálie, tak doba dodání není do druhého dne jako u některých eshopu,ale zas když chci to co jinde nemají, tak si musím týden, nebo dva počkat, aspoň se můžu déle těšit. ;-)

Obchod mohu doporučit, mají velký výběr parfémů, Thierry Mugler,nebo Dior,vůně které jiné eshopy nemají takovou rozmanitost ve výběru těchto vůní právě u těchto značek, našla jsem tu vůně, které jsem ani nevěděla, že od této značky jsou k dostání. Sama za sebe jsem s tímto eshopem spokojená a klidně si zas příště objednám v tomto obchodě. :-)

• Snaha řešit a vše dát do pořádku.
    • Po 3 týdnech žádna reakce, parfém zaplaceny, nikdo nekomunikoval.

Az po 3 týdnech, tel dostupný a vše vysvětleno.
    Tak snad parfém dorazí.

• velký výběr a cena

Cena, příjemné jednání

• Kvalita produktu
    • Zpusob komunikace
    • Doba dodani by se mohla zlepsit

Objednavam zde kosmetiku do solaria za nejlevnejsi ceny.

• Vše ok, ceny, rychlost
    • možná vzhled a přehlednost stránek + recenze všech vašich eshopů včetně toho slovenského.

Kupovala jsem si k vánocům Chanelku, dá se říct že po recenzích tady dost se staženou p..., ale přišlo vše v pořádku a rychle. Proč je cena tak podezřele nízká tedy také nechápu, ale v obchodě Chanel mi originál potvrdili...
    Spokojenost

• dobre ceny pro vetsinu vyrobku
    • prehlednost
    • z pohodli domova

doporucil bych ostatnim

• Ceny ok

Nakup ok

Doporucuji nakup

• Velky vyber solarni kosmetiky

Solarni kosmetika za super cenu.

• nabídka

Zboží dorazilo v pořádku.

• Parfém Chanel - nulová výdrž, nejedná se o originál. K zásilce nebyl přiložen daňový doklad, pouze dodací list.
    • Vyřídit reklamaci je nemožné, firma nereaguje, na e-maily neodpovídá. Vrácenou zásilku nepřevzala.
    • Případ pro ČOI !!!!!!!!!!!

Bohužel jsem si měla předem přečíst všechny recenze k tomuto e-shopu. Nejsem první !

• 23.1.jsem objednala 2 parfémy. 30.1. mi přišlo,že je zboží zabaleno a mám očekávat kurýra.Opár dní později mi bylo oznámeno,že parfémy nemají na skladě. Co tedy zabalili ????

NEDOPORUČUJI !!!!

• skvělé ceny
    • o žádných nevím

celková spokojenost, určitě zase nakoupím

• doporučuji
    • žádne

perfektnì a rychlá komunikace

• kvalitnì zbožì

široká nabìdka produktu

vune je v poradku

• prehlednost www stranek
    • vyber parfemu v pohodli domova

vyhodny nakup