rychlý nákup

• Vstřícnost , chtěl jsem vyloučit DPD pro jejich aroganci a nespolehlivost z přepravy a bylo mi vyhověno naprosto bez problémů.

Maximální spokojenost, zboží odpovídá nabídce a rychle doručení.

• Ok

• Komunikace obchodu, přímo s paní jednatelkou

Skvělé jednaní. Jelikož jsem zásilku nevyzvedla, nemohu posoudit, co by se stalo, například, při nutnosti reklamace.
    Ale paní majitelka mi bez problému vrátila mi peníze, což ji rozhodně odlišuji od řady jiných obchodníků. Proto tento obchod mohu jenom doporučit.

• Zakoupený produkt je velice pěkný a byl mi dodám opravdu velice rychle. Ovšem všechny klady obchodu zastíní jediný nedostatek, a to, že mechanické zapínání tohoto produktu je absolutně NEFUNKČNÍ. Při sebemenším zadrhnutí o košili či bundu způsobuje odepnutí a z toho vyplývající ztráta náramku. Ta pojistka je tam prostě jenom jako. Chystám se produkt vrátit, takže pevně věřím, že vyřízení odstoupení od smlouvy bude stejně rychle jako nákup produktu. S pozdravem Ing.Dohňanský Dušan
    • Nevýhoda je popsána výše.

Jinak ale obchod doporučuji.

nákup poprvé...Spokojenost