• S tímto obchodem jsem vždy spokojena! Nakupuji opakovaně a vždy bez problémů. Vše rychle vyřízeno! Určitě doporučuji. Kvalita, rychlost, cena! :)
    • Nevím o ničem..

• Husté, barva odpovídala popisu na web. strankách, vlasy drží a nepadají
    • Po velmi krátké době se vlasy zacuchavají, jsou na omak nepřijemné, ale to je asi u umělé syntetice normální, sponky se uvolnují

Vlasy dorazily rychle. Zaplaceno bylo převodem na účet a doprava formou DPD a nemůžu si stěžovat.

První dojem byl zvláštní, přišlo mi, že hustota nebude stačit (140 g.), ale po několikátém správném nasazení, byla hustota dostačující.

Odstín výborně pasoval (tmavá pralinka), k nerozeznání od mých vlasů, avšak na sluníčku, to šlo občas poznat, jelikož na slunci mám vlasy světlé hnědé až zrz.

Vlasy jsem žehlila jen par krát na 140°C, ale asi 2x se mi stalo, že se mi žehlička přehřála a vlasy spálila a vlasy se oddělily. Každopádně to byla chyba žehličky, kterou teď vystřídala o hodně dražší žehlička od stejné značky, ale s ní jsem to už nezkoušela. Musím dodat, že vlasy po vyžehlení jsou jemnější a konce nejsou zacuchané a hrubé jako před nepoužitím žehlička. Žehlička to hezký vyrovná a zjemní, ale po sundaní clip-in vlasů se vlasy zacuchají a jsou opět nepříjemné na dotek.

Vlasy měly nějakou dobu asi 2-3 měsíce konce docela jemné, sice ne tak, jako na začátku, ale se srovnáním po cca. 5.ti měsících výrazný rozdíl. Vlasy jsou na omak velice nepříjemné. Nyní budu objednávat lidské clip in, ale ještě nevím z jakého eshopu. Přemýšlím o koupi na tomhle eshopu Trendy vlasy, ale docela se obávám kvality, jelikož už jde o vyšší cenu.

Každopádně na každodenní nošení vlasy nejsou, ale na občasné nošení a zahuštění si myslím, že v pořádku a cenově jsou taktéž dostupné.

Faktura mi poštou nepřišla a netuším vůbec proč? :)

Kdo nezkusí - nezjistí, ale asi je lepší si připlatit a rovnou zakoupit lidské vlasy, jelikož japonský kanekalon je umělá syntetika, ale jinač v pořádku.
    Je nějaká možnost s e- shopem nějak spolupracovat?

S přáním hezkého dne,

Anonymka

Je lepší se více radit ohledně odstínu vlasů, nepřišla mi barva přesně podle mých odhadů a představ.

Spokojenost, vlasy krásnéééé

• Rychlost. Fakt super.

Super, doporučuji.

• nízké ceny, můžu nakupovat častěji, hezké výrobky
    • nevím o ničem

• Rychlá komunikace i dodání s příslibem výměny pokud by neseděla barva.
    • Vlasy jsou velmi řídké, víckrát bych je jižnekoupila.

• Podle mého názoru se kvalita zboží zhoršila. A je mi to popravdě hod e líto.

• Rychlé dodání zboží
    • Vrácení zboží po nabídce vyřízení reklamace dodavatelem
    • Slušné jednání
    • Výrobek mi nevyhovoval, ofina byla nesouměrná, barva-plavá odpovídala.

Nakoupila jsem na základě nabídky na internetu.
    Domnívala, že clip ofinu nelze vrátit, neboť jsem ji zkoušela, napsala jsem negativní hodnocení, které tímto měním, protože jednání s dodavatelem bylo seriózní a rychlé.
    Mohu tedy obchod doporučit ostatním

• Obchod byl rychlý
    • nemožnost vrátit zboží

Dodání zboží bylo rychlé, ale nelze jej podle podmínek vrátit, když si vlasy vyzkoušíme. Ovšem jak jinak zjistit kvalitu, nevím?
    Ofina je asymetrická, v jedné třetině se vlasy stáčí doleva a ve dvou třetinách doprava, takže celkově prameny vytváří dva protiproudy, uprostřed se jeví s mezerou, nepokryje rovnoměrně čelo.
    Barva odpovídá, ale je to nenositelné, ledy pro vnoučátka na hraní.

Reakce obchodu trendy-vlasy.cz

zboží lze vrátit vždy. Máte na to dle zákona nárok.
    Vždy jen žádáme zákazníky, aby zboží vraceli nenošené v původním balení.
    Je jasné že si zboží můžete prohlédnout, snažíme se jen zamezit vrácení zboží, které je příležitostně cíleně jednou použito a pak vráceno, toto zboží je znehodnoceno a přesto že zákazníkovi peníze vrátíme, zboží se musí likvidovat.
    Proto neváhejte a vždy nás kontaktujte, rádi poradíme a jakýkoli problém řešíme vždy ke spokojenosti zákazníka.

• Rychlostna kvalita
    • větší výběr

super rychly nakup

Velice ochotný,i poradily mi s výběrem odstínu

• rychle dodani
    • vlasy sa nedaji absolutne nosit,mela som ich dvakrat na sobe a je to taky chemlon zacuchany,ze ich muzu rovnou vyhodit..nechcem robit sceny ,ani nebudu vracet,nebo penaze mi stejne nikdo nevrati ,ale necekalo som,ze po ani ne dvuch dnech budou vlasy k nepouziti.

• Velký výběr,
    • pěkné stránky,
    • doplněné o názorná videa.

Kvalitní vlasy, pomoc při výběru barvy.

• Rychla dodávka a super komunikace a kvalita naprostá spokojenost

luxus luxus luxus

• Rychlost spolehlivost fair play
    • Nemá

• nejlepší obchod co znám,nejrychlejší dodání,skvělá komunikace a jsou strašně milý a pozorný,všem vřele moc doporučuji :-)

vždy moc spokojená,všem doporučuji,super obchod :-)

• skvělé ceny
    • nenašla jsem

zde je nakupovat radost

• - rychlost

- nákup proběhl uplně bez potíží, jsem maximálně spokojená... Doporučuji