• nakoupil v obchodě Trendy Style před 2 měsíci

Zakoupili jsme boty ( podle velikostni tabulky obchody jsem zmerila stopu v cm a na zaklade toho zakoupila velikost ), boty byli velke, problém jsem v tom nevidela a myslila jsem si ze v dnesnim zivote uz v kazdem obchode bez problemu se da vymenit velikost.
    Jenomze pani se nechce a vymyslela si ze nevi v jakem boty stavu ( poslala jsem ale foto, ze opravdu jsme jich jenom raz meli na noze kdyz pochopili ze jsou velke a nikdy nenosili) a uz se tym snizila jejich prodejna cena a nevi jestli ta jina velikost na sklade bude.

Pokud jste si jisti ze vse co prodavaju se spatnymi tabuľkami velikosti vam sadne, tak si klidne kupujte. Ja rozhodne uz nikdy vic tady nekoupim.

Jeste k tomu jsem nasla stejne boty o mnoho levnejsi na jinych strankach.

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Trendy Style

telefonicky jste se dne 2.1.2019 dotazovala na možnost výměny zboží (sněhulí), které Vám byly doručeny začátkem prosince a jak jste sdělila, odstranila jste z nich všechny visačky, které jak jste se také zmínila již ani nemáte. Přestože se jedná o pozdní odstoupení od kupní smlouvy, což se dá jistě z důvodu vánočních svátků tolerovat, požádali jsme Vás (z důvodu narušení původního stavu) o zaslání fotografií pro posouzení stavu obuvi, ze zaslaných nekvalitních fotografií však nebyl možný zjistit jejich skutečný stav. Proto jsme Vám zaslali v dobré vůli a ochotě vyjít Vám vstříc požadavek na zaslání sněhulí k fyzickému posouzení, což je zcela standardní postup.
    Velikost těchto sněhulí je proměřena a byla uvedena správně, neevidujeme žádnou jinou výměnu.
    Vaše reakce a jednání je poněkud nepochopitelné a mrzí .

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 2 měsíci

Byla jsem velmi spokojená.Trička udělaly velkou radost vnučce.Děkuji Vaidlová Alena

Reakce obchodu Trendy Style

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 3 měsíci

• Rychlost, komunikace
    • pouze platby předem, nemožnost dobírky

platby předem jsem se obávala, obvykle takto nenakupuji, ale recenze byly dobré a i v mém případě nedošlo k problému

Reakce obchodu Trendy Style

Poznámka k dobírkám: platby na dobírku standardně stále nabízíme, pravděpodobně jste tuto možnost přehlédla.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 3 měsíci

doporučuji,rychlé dodání i kvalita výrobku

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 4 měsíci

Pěkné zboží, rychlé dodání, komunikace s obchodem dobrá.

• Rychlost, vstřícnost, ochota
    • Nevím o zadne

Spokojenost

Sortiment, rychlé dodání.

• samé plusy

žádná není

Reakce obchodu Trendy Style

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost . Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 4 měsíci

• Krásné zboží.Rychlé doručení.

Reakce obchodu Trendy Style

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost s e-shopem. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 4 měsíci

Přehledné stránky, dobré ceny, rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 5 měsíci

• Skvělá komunikace a rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě Trendy Style před 9 měsíci

• krásná nabídka zboží
    • přehledné internetové stránky
    • příjemné ceny
    • dobrá a rychlá komunikace
    • vstřícnost k přáním zákazníka

Byla jsem s nákupem velice spokojená a ráda se budu do Trendy Style v budoucnu vracet.
    Doba doručení zboží byla mým osobním přáním, zboží bylo tedy doručeno přesně včas, jak jsem potřebovala.

Reakce obchodu Trendy Style

Velmi Vám děkujeme za Vaše povzbudivé hodnocení, Vaše spokojenost nás těší.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 9 měsíci

• Spilehlivy a rychly
    • Supeeer

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

Byla jsem velmi mile prekvapena kvalitou zbozi,moc krasne,velka radost.

Reakce obchodu Trendy Style

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás těší Vaše spokojenost.

• Dobra komunikace kvalitni zbozi

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

V obchodech jsem na pončo nenarazil a proto mi velice vyhovovalo, že jsem si pončo i s doručením do domu mohl u vás objednat.

Vše ok.

Děkujeme za hodnocení.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

• zboží bylo nevhodně zabaleno a proto se poškodilo
    • špatná komunikace

objednala jsem si TUTU sukýnku,která byla nevhodně zabalena, byla ověšena vysačkou,která koukala zkrz obal ven.cedulka byla mala takže jsem si jí nevšimla a když jsem sukýnku vyndavala ze sáčku, sukýnka se natrhla.reklamovat jsem nechtěla protože to měl být vánoční dárek a do vánoc by se to nestihlo.chtěla jsem si tedy objednat novou,protože se mi velmi líbila.nasledně mi byla nabídnuta údajně "výhodná"platba předem na účet,abych prý ušetřila. a když jsem odmítla s tím že zaplatím zase dobírkou, už se se mnou nikdo nebavil a nová sukýnka nepřišla.takže akorád podvod na tahání peněz z lidí.

Reakce obchodu Trendy Style

Paní Pavelcová, tyto tutu sukýnky v hodnotě 159 Kč pro svou oblíbenost prodáváme několik let, nemáme jedinou reklamaci, za poškození kupujícím neodpovídáme (zboží je originálně zabaleno výrobcem, dovoz UK). Komunikovala jste e-mailem, kde jste žádala výměnu, což jsme z právě tohoto důvodu odmítli, Vy jste reagovala opět e-mailem, že si tedy objednáte novou. Naší reakcí na tento e-mail bylo doporučení (v dobrém úmyslu ušetřit Vám finanční prostředky) volba platby předem, avšak žádnou další objednávku jsme od Vás neobdrželi. V e-mailu nebyla jediná zmínka o tom, že se jedná o závaznou objednávku, e-mail byl považován za informativní.
    Platby předem si volí více než polovina kupujících a to právě z ekonomického důvodu.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

• velký výběr zboží, přehlednost, cena
    • všechno bez problémů, i před svátky :-)

Děkujeme za Vaše hodnocení paní Honová

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

V obchodě chyběl jeden kus produktu který jsem měla objednaný a obchod mě na toto upozornil s tím, že se doručení zásilky trochu opozdí, takže jsem byla z jejich strany informována.

Děkujeme za Vaše hodnocení