• nakoupil v obchodě Trendy Style před 2 týdny

Pěkné zboží, rychlé dodání, komunikace s obchodem dobrá.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 3 týdny

• Rychlost, vstřícnost, ochota
    • Nevím o zadne

Spokojenost

Sortiment, rychlé dodání.

Reakce obchodu Trendy Style

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• samé plusy

žádná není

Reakce obchodu Trendy Style

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost . Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 měsícem

• Krásné zboží.Rychlé doručení.

Reakce obchodu Trendy Style

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost s e-shopem. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte Vaši přízeň.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 měsícem

Přehledné stránky, dobré ceny, rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 2 měsíci

• Skvělá komunikace a rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě Trendy Style před 6 měsíci

• krásná nabídka zboží
    • přehledné internetové stránky
    • příjemné ceny
    • dobrá a rychlá komunikace
    • vstřícnost k přáním zákazníka

Byla jsem s nákupem velice spokojená a ráda se budu do Trendy Style v budoucnu vracet.
    Doba doručení zboží byla mým osobním přáním, zboží bylo tedy doručeno přesně včas, jak jsem potřebovala.

Reakce obchodu Trendy Style

Velmi Vám děkujeme za Vaše povzbudivé hodnocení, Vaše spokojenost nás těší.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 6 měsíci

• Spilehlivy a rychly
    • Supeeer

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 8 měsíci

Byla jsem velmi mile prekvapena kvalitou zbozi,moc krasne,velka radost.

Reakce obchodu Trendy Style

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás těší Vaše spokojenost.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 8 měsíci

• Dobra komunikace kvalitni zbozi

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 9 měsíci

V obchodech jsem na pončo nenarazil a proto mi velice vyhovovalo, že jsem si pončo i s doručením do domu mohl u vás objednat.

Vše ok.

Děkujeme za hodnocení.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

• zboží bylo nevhodně zabaleno a proto se poškodilo
    • špatná komunikace

objednala jsem si TUTU sukýnku,která byla nevhodně zabalena, byla ověšena vysačkou,která koukala zkrz obal ven.cedulka byla mala takže jsem si jí nevšimla a když jsem sukýnku vyndavala ze sáčku, sukýnka se natrhla.reklamovat jsem nechtěla protože to měl být vánoční dárek a do vánoc by se to nestihlo.chtěla jsem si tedy objednat novou,protože se mi velmi líbila.nasledně mi byla nabídnuta údajně "výhodná"platba předem na účet,abych prý ušetřila. a když jsem odmítla s tím že zaplatím zase dobírkou, už se se mnou nikdo nebavil a nová sukýnka nepřišla.takže akorád podvod na tahání peněz z lidí.

Reakce obchodu Trendy Style

Paní Pavelcová, tyto tutu sukýnky v hodnotě 159 Kč pro svou oblíbenost prodáváme několik let, nemáme jedinou reklamaci, za poškození kupujícím neodpovídáme (zboží je originálně zabaleno výrobcem, dovoz UK). Komunikovala jste e-mailem, kde jste žádala výměnu, což jsme z právě tohoto důvodu odmítli, Vy jste reagovala opět e-mailem, že si tedy objednáte novou. Naší reakcí na tento e-mail bylo doporučení (v dobrém úmyslu ušetřit Vám finanční prostředky) volba platby předem, avšak žádnou další objednávku jsme od Vás neobdrželi. V e-mailu nebyla jediná zmínka o tom, že se jedná o závaznou objednávku, e-mail byl považován za informativní.
    Platby předem si volí více než polovina kupujících a to právě z ekonomického důvodu.

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

• velký výběr zboží, přehlednost, cena
    • všechno bez problémů, i před svátky :-)

Děkujeme za Vaše hodnocení paní Honová

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

V obchodě chyběl jeden kus produktu který jsem měla objednaný a obchod mě na toto upozornil s tím, že se doručení zásilky trochu opozdí, takže jsem byla z jejich strany informována.

Děkujeme za Vaše hodnocení

• Zabalení balíku

Zabalení balíků bylo katastrofální. Krabice byla velká, zboží se při přepravě mlelo. Krabice nebyla vystlaná třeba papírem, aby se křehčí věci o sebe nedotýkaly.

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Objednávka obsahovala jídelní porcelánový set, který byl dostatečně obalený v bublinkové folii a oblečení, zbývající místo bylo vyplněno (bez tohoto by bez poškození doručeno nebylo).

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

Objednány šaty a sukně. Jedno zboží mělo být na skladě 27.11. Dnes je 2.12. a zboží nikde. Zaplaceno před 9 dny.

Reakce obchodu Trendy Style

Paní Vlachynská, odeslali jsme zboží v uvedeném termínu a to dne 27.11.2017, taktéž jsme Vás řádně informovali o všech změnách statusu objednávky, tak jako všechny kupující (v poslední e-mailu potvrzujícím odeslání je uvedeno také číslo zásilky: 40756275548, zde odkaz https://www.ppl.cz/main2.aspx?cls=Package&idSearch=40756275548&ApiTicket=RUFBQUFHbkpxakxFVlE3anNzdFE5eUlENlRfNnZza3U0dnNpd2poV1cxM2p3aUtZZWpXbk1zZGZ6Z1lYaVlmOHB5cThOOGp2ZmkwdzdlR3VwbmJJWnQ2bG9JdnNOYzVRWU1qbzRuTVU3d29JOE5rXzVGeDQyWVRsc1hqSUxZcnNkUWZXeDh1bzN1aGEzRmVRWG1hSnNKT21hS1QtOTRuX2NuaS1LcTM4VXNMMjRqTVhLUFpTRWR0bW1ua2lJVEVEU252elFwbFk5SmZsMjl5Y1AyX001OEl6ZVplX3hmSlJBR3gyV1VHRG1lV0gwWTV4aUFNMlMzaGtDdGo5WmliREFrUHg5UTI%3d. Pro jistotu raději kopíruji informaci uvedenou v odkazu o Vaší zásilce: Zásilka se nachází na doručujícím depu. Dne 29.11.2017 bude doručována. Případný osobní odběr možný po dohodě. Nedoporučujete nás aniž by jste si nejdříve přečetla e-maily. Za zpoždění přepravce nemůžeme, bohužel. Za tuto recenzi bohužel nelze poděkovat, mrzí :-(

• nakoupil v obchodě Trendy Style před 1 rokem

Bezproblémový obchod, můžu doporučit.

Děkujeme za recenzi.

• celkem v pořádku