• Skvělá komunikace

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Trendo.cz

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost,spolehlivost,velká nabídka sortimentu

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za plnou recenzi. TRENDO, Tomáš.

Bez problémů

Bez problémů? Ano. Žádné neposíláme :-). Za pět hvězd děkujeme. TRENDO, Tomáš

• přijatelná cena dopravy
    • atraktivní zboží
    • široká nabídka
    • rychlé jednání

Určitě doporučuji !!!

Děkujeme za doporučení :-). TRENDO

• Rychlé dodání. Dobře pořadí.

Reakce obchodu Trendo.cz

Vše u nás probíhá v tom správném pořadí. Od přehledné prezentace na e-shopu, přes předpodejní konzultace, až po samotnou expedici. Procesy máme nastaveny tak, aby co nejvíce vyhovovaly vašim potřebám. Za TRENDO zdraví Tomáš.

• S obchodem TRENDO mám tu nejlepší zkušenost. V našem případě se jednalo o nákup dřezu, jeho výměnu ( změna barvy) a reklamaci . Pan H. je naprostý profesionál ve svém oboru, dostalo se mi veškerých informací k výrobku a k následné reklamaci se obchod postavil k mé naprosté spokojenosti a vše velmi ochotně vyřešil, což jsem jako klient velmi ocenila. Tento obchod vřele doporučuji, není úplně obvyklý takový servis, který nám byl poskytnutý. Touto cestou moc děkujeme za perfektní proklientský a profesionální přístup.
    • profesionalita, ochota, vstřícnost, spolehlivé a rychlé dodání

Možná jen ta, že takový obchod nelze "naklonovat":-)

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme paní Petře za pochvalu námi poskytnutého servisu a těšíme se na další nákup a spolupráci. Naše služby i nabídku se snažíme neustále zlepšovat a díky poctivé "lidské" práci se nám to s úspěchem daří, jak je cítit z Vaší recenze. Za celý tým TRENDO přeji klidné dny, Pavel Heřman.

Perfektní komunikace, rychlé dodání. Veliké plus je nafrézování otvoru pro baterii podle vaší potřeby.

Reakce obchodu Trendo.cz

Když jsou dotazy věcné a zákazník má o svých potřebách víceméně jasno, je komunikace jednoduchá, rychlá, věcná, konstuktivní. Někdy nám to ale také drhne, tak jako v běžném životě. Jednou si nahoře, jednou dole. My se snažíme být víc nahoře a za Vaše pochvaly s pokorou děkujeme. Těšíme se na další případnou spolupráci a nákup v našem e-shopu. Za TRENDO, Pavel

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Trendo.cz

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel Heřman.

Dobry obchod

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé jednání a doručení

Reakce obchodu Trendo.cz

Vždy, když vybíráte ze zelených = skladových položek, je dodání rychlé. Za pochvalu děkujeme. Tým TRENDO.

Velmi rychle vyřízeno a doručeno. Určitě využiji i příště.

Děkujeme za pochvalu a na další spolupráci se těšíme :-). Za TRENDO, Pavel

• Velmi rychlé zprostředkování, kvalitní zboží, profesionální přístup

Za tým TRENDO děkujeme velmi pěkně za plnou recenzi. Pavel Heřman

• spolehlivost

Děkujeme za ocenění naší spolehlivosti. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Výborná komunikace, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Trendo.cz

Děkujeme za pochvalu naší komunikace, která se s blížícím se koncem roku stává čím dál víc hektičtější. Za TRENDO, Pavel Heřman

Obchod je super.Rychlost,komunikace,cena,spolehlivost !

Reakce obchodu Trendo.cz

Rychlost, komunikace, cena, spolehlivost, to vše navysoké úrovni, to vše je TRENDO. Za TRENDO, Pavel Heřman

Bez problémů, vše OK

Reakce obchodu Trendo.cz

Jsme rádi, že zásilka proběhla dle Vašich představ a požadavků. Za recenzi děkujeme. TRENDO.

rychlý nákup, rychlé doručení. doporučuji

Děkujeme za hodnocení a doporučení. Za TRENDO, Pavel Heřman

+ rychlost vyřzení/doručení

Reakce obchodu Trendo.cz

Zboží skladem u nás rozpoznáte podle dostupnosti v zeleném rámečku. Zelené = skutečně leží v regálech a u vás může být následující pracovní den. Za recenzi děkujeme, TRENDO, Pavel Heřman

Zboží skladen, nejlepší cena.

Děkujeme za hodnocení. Za TRENDO, Pavel Heřman