• ochotná a vstřícná komunikace
    • balení zásilky

Úplně spokojená jsem nebyla, protože v mém případě došlo k několika chybám:
    - moje prvotní zásilka se ztratila. Iniciovala jsem její dohledání a znovudoručení, protože jsem na zboží zrovna dost spěchala.
    - když už jsem zásilku obdržela, jedny z legín byly úplně jiné než ty, které jsem si objednala. Tuhle chybu moc nechápu, ale budiž.
    - výměna zboží za jiný kus byla možná a proběhla už bezproblémově, ale zase mi nepřišlo úplně fér, že nikdo neřešil rozdíl v ceně (na který jsem poukazovala), kdy já jsem vlastně prodělala 200, protože jsem si vybrala levnější kus. Zajímalo by mě, jestli by to nikdo neřešil v opačném případě. Byla mi pouze nabídnuta výměna bez nutnosti platit dopravu, což bych ale v tomto případě očekávala vždy.

Proto na základě výše uvedených bodů nejsem úplně spokojená s obchodem jako takovým.

Vše v pořádku jako vždy, zákaznická podpora nejlepší .
    Děkuji

• Velký výběr, rychlé doručení, skvěle padnoucí zboží

• Rychlost, jednání, doporučuji všem, krásné originální a kvalitní kousky

oblečení je krásné, praktické a bylo rychle doručeno. Je tedy dražší, ale co se dá dělat....

• Top eshop

Na Trendly.cz nakupuji opakovaně a vždy maximální spokojenost. Obchod získává to nejlepší hodnocení 10/10, vždycky mi přišly krásné a kvalitní legíny.

• skvělá komunikace,

Vynikající komunikace,vždy krásně zabaleno.Naprostá spokojenost❤️

bezproblémová výměna zboží při nevhodně zvolené velikosti

Perfektní balení, rychlé dodání. Dobrá kvalita produktů a super zákaznický servis.

akorád bych dala více možností pladby třeba online přesGOPay nebo online Bankovní Převod

vse na jednicku

všechno proběhlo bez komplikací

Naprostá spokojenost se zbožím, s rychlostí dodání i s komunikací. Oblečení se nosí skvěle, legíny sednou jako žádné jiné a o triku vubec nevím, že ho mám na sobě tak je příjemné. O mikinách bych dokázala básnit celý den, ani je nechci večer sundat a rozhodně si koupím další. Díra na palec na triku i na mikinách je dokonalá, neřeže a netlačí, velká vděčnost vám všem.

Velmi výborná komunikace ,na dotaz mi bylo velmi rychle odpovězeno ,zboží doručeno rychle ,prostě super .

• Prehlednost

• Kvalitni zbozi, vyborna komunikace, super tychle dodani

• přehledné stránky
    • široká a pestrá nabídka
    • kvalitní produkty
    • příjemná a přátelská komunikace na úrovni
    • vždy skvělý přehled o objednávce
    • akce, slevy, soutěže na sociálních sítích
    • ráda se sem vracím
    • rychlá dodací lhůta
    • spolupráce s umělci a designéry - tatéry

nic

Rychlé dodání