• Rychlé dodání, zboží bylo dobře zabalené

Rychlé dodání kvalitního zboží. Se

Vše o.k.

tak to je o.k. Díky! Tradag

Dva akrylové rámečky ze sedmi byly polámané, krabice byla označena jako křehké, možná to příště lépe utěsnit.

Reakce obchodu TRADAG

velmi nás mrzí, že byly rámečky poškozené. Opravdu se snažíme balit co nejlépe. Když se ale něco cestou stejně poškodí, jsme vždy připraveni toto řešit k spokojenosti zákazníka. Neváhejte se na nás obrátit. Vše domluvíme, vymyslíme, vyřešíme! Tým Tradag

Zboží mi doručili na jinou pobočku,jinak vše v pořádku.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, velice se omlouváme. Tato politováníhodná chyba, se nám stává jednou za 15 let...příčinou byla vadná elektronka e-13 z podniku Katoda Olomouc. Tým Tradag

• Spolehlivý obchod.

• Ochota, rychlost
    • Krátká pracovní doba

Vše proběhlo rychle a bez problémů. Výhodou je, že firma sídlí u nás ve městě, takže jsem si zboží mohla vyzvednout.

Dobrý den
    děkujeme za příznivou recenzi. Budeme se těšit na další návštěvu! Tým Tradag

• Skvely individualny pristup, snaha pomoct pri problemoch s nespravnym telefonnym cislom na vyzdvihnutie balika

Dobrý deň,
    ďakujeme za peknú recenziu. Keď sa prihodí chyba, vždy sme pripravení pomôcť, aby sa zásielka dostala k vám domov. Team Tradag

• vše OK
    • není

Hezké zboží,rychlé doručení.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme, za hezkou recenzi a jsme rádi, že rámy splnily vaše očekávání. Objednávky expedujeme, jak nejrychleji dokážeme. Tým Tradag

• rychlost dodání

Všechno proběhlo na jedničku.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, jako děti ve škole, nejraději máme jedničky a za tu od vás, moc děkujeme. Doufáme, že až budete potřebovat další album, vzpomenete si na nás. Tým Tradag

• Rychlost doručení zboží.

Především oceňuji rychlé dodání objednaného zboží, které přišlo obratem.

• rychlé vyřízení

• Rychlost vyrizeni
    • Hezky vyber
    • Nabidka kvalitnich produktů

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme za příznivou recenzi a máme radost že jste byla se svatebním albem spokojena. To nám vždy dělá největší radost. Tým Tradag

• Velmi rychlé dodání zboží.
    • Dobrá komunikace obchodu.
    • Zboží dobře zabaleno.

Po objednání se chvíli nic nedělo. Už jsem myslela, že zboží teprve objednávají z Číny.
    Po pár dnech mi přišel mail . Objednávala jsem 3.7.23, zboží mi přišlo 11.7.23.
    Se zbožím jsem spokojená. Děkuji

Reakce obchodu TRADAG

jsme rádi, že jste se zakoupeným zbožím od nás spokojena. Co se týká dodací doby. Album jste objednala 3.července večer. Album vám dorazilo za tak dlouhou dobu, protože 5.7 a 6.7 byl státní svátek. Tyto mimořádné dny bohužel nezpomalují pouze nás, ale také dopravce. Všude se bojuje s dovolenými, které i pracovníci distribuce chtějí čerpat. Pokud na album spěcháte neváhejte nám zavolat. Obvykle posíláme objednávky již druhý den. Jsme připraveni vám pomoci. Děkujeme tým Tradag

Vždy spokojená.