Vše proběhlo v pořádku.

• přehlednost, ceny

• velký výběr,nižší ceny než v obchodě,nízké poštovné,skvělá komunikace se zákazníkem,je vidět,že v tomto obchodě stále platí"náš zákazník,náš pán"..vřele doporučuji :-)

• Dobrá komunikace a rychlé doručení.

OK

Zboží kvalitní .

Zboží dodáno bleskurychle a pořádku (skěle zabaleno !), díky.

zatím 1 nákup

• Při internetovém nákupu nižší cena než v prodejně.

• rychlost, pohodlnost

Okamžité vyřízení objednávky.Vyborná komunikace s obchodem.

Zapomněli poslat výzvu k úhradě a fakturu, takž jsem déle čekal, ale když jsem se připomněl, omluvili se a hned to napravili. Vše pak proběhlo rychle a bez problémů.

Co jsem objednal , to v pořádku došlo .Výhodou je doprava na uloženku , kdy si zboží vyzvednu podle své potřeby.

• Rychlost, cena, vstřícný přístup v případě, že je má specifikace matoucí a také při chybě v zásilce.např. chybný počet doručených kusů.

Vše v pořádku.

Obchod částečně vyšel.,bohužel mne velmi sklámalo,že mi nedodali vše co bylo objednáno.na obchodě při vyzvednutí mi řekli,že nemají zvířátko v sáčku 4 baleni,které jsem měla na emailové faktuře.

• ryclé jednání a dodání
    • dobře zabalené a možnost dodání do zásilkovny
  • Uplynulo 10 dnu, co jsem objednal zbozi, ktere bylo skladem. Obchod se ozval, ze je zbozi pripraveno k expedici. Zaplatil jsem fakturu. Zasilkovna potvrdila, ze ceka az Toys Shop odesle zbozi. Doted ho nemam doma.

Reakce obchodu Toys Shop

Dobrý den, Váš balíček jsme odeslali 28.8. a je stále na Zásilkovně. Musíme to reklamovat u dopravce. Dáme Vám hned vědět. Škoda, že jste se neozval dřívě, že balíček nedorazil, mohli jsme to hned řešit, ale nevadí, zařídíme to.
    toysshop.cz