objednávku potvrdí a to je vše, pak nulová komunikace i na dotaz, lživé informace, že je zboží skladem, určitě neplatit předem

• rychlá reakce na dotaz, snaha pomoci, rychlé dodání

• babráci

je to banda babrákov. poslal som im na opravu infožiarič, ktorý mi chceli opraviť za 50 eur,. Poštovné som platil zo Slovenska 2x 15 eur. a chceli aby som im ešte poslal všetko kompletne 1,2 metrový žiarič. Opravil som to sám, súčiastka stála 0,10 eur. Ani sa nevyznajú, len vymeniť celé diely. BABRÁCI.

rychlé vyřízení objednávky

Dobrá a rychlá spolupráce.

rychle dodani

• byl schopný dodat náhradní díl o kterém jsem ani nedoufal že by se dal sehnat (jak je to dnes běžné) a zachránil mi tak relativně dražší výrobek.
    • obchod absolutně nekomunikuje

i když není komunikace se zákazníkem zrovna silná stránka obchodu (žádné odpovědi na dotazy, nefunkční telefon), zboží bylo dodáno rychle v pořádku a navíc šlo o náhradní díl, který jiní ani nejsou schopni nabídnout, ... takže ve výsledku v podstatě spokojenost.

Velmi ochotně a rychle vyřízena reklamace výrobku

• Rychlost, vstřícnost

je funkční

Nebyl přiložen český návod

• přehlednost stránek
    • slabá komunikace se zákazníkem

Zboží dorazilo až 8 dní po objednání,údajně kvůli nemoci personálu,zprávu jsem dostal až po mé urgenci.
    Se zakoupeným výrobkem(kontaktní gril)jsem nedostal návod v češtině.
    Po mé elektronické žádosti mi poslali jakýsi zkrácený návod v češtině,bohužel k jinému typu grilu.
    Přijde mi to jako dost amatérský přístup.
    Přesto obchod doporučuji ,ale s výhradami.

• Na pobočce v Trutnově nemají žádné infrazářiče k možnému seznámení se s výrobkem.

Uvedený infrazářič se stojanem jsem si objednal, byl včas přivezen, ale při sestavování stojanu jsem zjistil jeden ulomený plastový výčnělek na noze, který se zasouvá do kulatého protikusu. Dále jsem zjistil, že na podstavec asi nikdo nepřidělává infrazářič, protože šroub k tomuto je o 5 mm kratší a tak jsem musel shánět vlastní.

Reakce obchodu Topzarice.cz

Dobry den,
    dekujeme za Vas prispevek, ale v Trutnove zadnou pobocku nemame. Je to firma, ktera koupi zbozi a dal prodava na svoje zodpovednost...
    Krome toho, pokud vyrobek mel nejaky problem nebo nejaka soucastka chybela tak jste to mel reklamovat!
    Hezky den

• snadný nákup přehledné uspořádání zboží příznivé ceny

výborné recenze,rychlé dodání doporučuji solidní jednání

• rychlost, přesnost
    • během měsíce jsem toto zboží měla objednáno ve dvou jiných obchodech a pokaždé mi přišlo sdělení, že zboží nemají a nabízeli mi jiné
    • na žádné jsem nepřišla

viz výše
    dtto
    ano doporučuji
    naprostá spokojenost

Nekomunikace

• možnost vyzvednutí zboží osobně

velmi příjemní lidé,radiator mi pán donesl až do auta

zboží mě došlo jako dárek pro dceru, včera ho zapla a vyhodila pojistky v baráku. Dojel jsem a viděl upadlé kolečko regulace tepoloty. Tak se to teď okussím vrátit nebo vyreklamovat.

• Rychlost vyřízení objednávky

• přehlednost, dobré ceny