Nabízí zboží,které nemají....komunikace na bodu mrazu,nejdříve odpověď že se objednávka vyřizuje,po více než týdnů odpověď že nic nebude..jinej shop stejně zboží třetí den od objednání doma.

Pokud mohu vybírat pouze z možností doporučuji/nedoporučuji, bohužel nemám důvod obchod doporučit, neb zboží stále nedorazilo...

• Na stránkách věc psaná skladem. Po objednání e-mail že skladem není.

Sedáky mají každý jinou velikost z každé strany od 33 cm do 37 cm ani jeden nemá předepsanou velikost 40x40.

• Po přečtení recenzí se divím, že to mohou nabízet

• Peníze obratem obchod vrátil na účet zpět.
    • Zboží, které bylo označeno skladem, bylo vyprodáno.

• Mají inzerát na zboží které již není dlouhodobě stavem místo aby ho stáhli...Odpověď nepřijde hned na objednávku ale po několika dnech...

Nelíbí se mi ani stránky a uspořádání výrobků ani to že výrobky co nejsou a to dlouhodobě - jsou stále v nabídce. Dále bývá dobrým zvykem poštovné zdarma nad určitou částku-to jsem se nikde nedočetla takže asi nemají tuto službu.

neni moznost vyzvednout osobne-po precteni zkusenosti ostatnich nakupujicich s dorucenim jineho zbozi sem nechtel ryskovat tuto zkusenost - mam to od jejich sidla 10 min chuze-no nebylo umozneno takze stornovano.

• O tom,ze neni zbozi na sklade,jsem byla informovana az po ctyrech dnech od uskutecneni objednavky.Pritom bylo na webovych strankach zbozi skladem.Nedoslo tedy k aktualizaci stavu zasob.Byla mi navrzena nahrada zbozi,ale tu jsem neakceptovala a objednavku zrusila.
    • zboží dorazilo špatné
    • se zákaznickou linkou se nelze spojit

Nedoporučuji objednávat zboží, pošlou něco jiného co si člověk neobjednává a pak se s nimi nedá spojit.

Na internetu zbozi skladem,za 3 dny emeil ze maji inventuru a za dalsi 4 dny ze zbozi nemaji Mel jsem produkt jako darek ale bohuzel.Priste si to radsi vicekrat overim tedy jestli bude nejake priste.

• Tovar bol v poriadku
    • Mojou jedinou požiadavkou bolo aby den doručenia tovaru bol presný podľa spoločnej dohody naplánovanej skoro tyzden dopredu, vzala som si dovolenku a tovar neprišiel. Kedže som bola den potom odcestovana, tak tovar dosiel až po víkende o 5dni neskôr ako mal. Pre mna nepochopiteľne. Zlyhal obchod bohužiaľ

Ak nečakáte presný den kedy kuriér príde s tovarom tak potom pohode

Obchod tvrdil že zboží dodá včas, jelikož bylo na svatbu. Večer před doručením zaslala firma email, že nejsou schopni dodat kvůli inventuře.

• Připadá mi jako "obývákový" obchod. "Nejdřív zaplať, a pak Ti pošleme zboží. (Ale penízky si tady chvilku podržíme.)"

Obchod uvádí, že má zboží skladem a vyskladní jej, až dorazí peníze na účet.
    Platba byla učiněna okamžitě v pondělí, takže peníze z banky dorazily na účet nejpozději na druhý den (stává se mi, že platba i do jiné banky dorazí ještě tentýž den). Nicméně obchod mlčel 3 dny a až v pátek uvedl, že je objednávka připravena k expedici a bude předána dopravci.
    Jednalo se o banální čásku cca 300 Kč, ale když hodnotit, tak hodnotit.
    Zboží dorazilo po týdnu - další pondělí.
    Můj závěr, i podle zkušeností z jinými prodejci, je takový, že zboží skladem není a obchod si jej teprve po zaplacení obstarává nebo jsou "nepružní" a stačí jim to k životu.

Reakce obchodu Topstyldekor.cz

Vážený pane,
    rádi bychom reagovali na Vaši nepravdivou, zavádějící recenzi a uvedli vše na pravou míru:

1) objednal jste v pondělí odpoledne, ale zřejmě jste přehlédl, že jsme na našich stránkách informovali všechny zákazníky, že u nás probíhá inventura skladů až do středy a objednávky budou poté postupně vyřizovány. Ta Vaše byla hned ve čtvrtek zpracována a v pátek předána přepravci. Navíc jsme Vás o přesném datu odeslání informovali emailem.
    2) zboží MÁME SKLADEM a odesíláme jej v co nejkratším možném čase - důkazem je hodnocení všech našich zákazníků zde na heurece, kteří uvádějí, že jim je zboží doručováno do 3 dnů.
    3) zboží zasíláme také na dobírku, pokud Vám tato informace unikla. V případě, že zvolíte převod na účet, tak je logické, že nejprve musíme vyčkat na Vaši úhradu a až poté odesíláme.

S přátelským pozdravem tým Topstyldekor.cz

část zboží byla nefunkční a vypadala opotřebovaně, v balíku bylo vše znečištěno nějakou papírovou drtí a prachem

• Objednala jsem si zboží, jedno došlo v pořádku a druhá věc co jsem si objednala tak mi přišel Email že není skladem den před doručením. Což mě velmi zklamalo. přitom když jsem objednávku dělala tak bylo zboží normálně skladem.

• Rychle dodani
    • Zbozi bylo odeslano a teprve nasledujici den jsem dostal informaci o nekompletnosti / odebrani jedne polozky z objednavky a vraceni castky na ucet. Kdybych byl predem kontaktovan, tak bych pravdepodobne s timto postupem souhlasil, ale udelat to bez souhlasu zakaznika je z meho pohledu spatne....
    • Zboží špatně zabaleno, clona poškrábaná

• obchod zboží odeslal
    • Zboží bylo sice odesláno, ale ačkoliv jsem si zaplatila dopravu domů, tak zboží nedorazilo, ačkoliv mě přišla smska, že mně balík domů přivezou a očekávala je. Druhý den mně přišla jiná smska, že mi zboží odeslali na jakési výdejní místo. Místo vůbec neznám, budu ho muset hledat a celkově mně to zkomplikovalo situaci.

obchod v pořádku, ale doprava děsivá

Reakce obchodu Topstyldekor.cz

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za hodnocení. Bohužel nás mrzí, že nás nedoporučujete i přesto, že objednávka byla z naší strany rychle a v pořádku odeslaná. Zboží bylo zasláno na Vaši adresu domů, nikoli na výdejní místo. Chyba je na straně přepravce, který zásilku pravděpodobně omylem směroval jinam. Za tuto chybu přepravní společnosti se Vám omlouváme.

Váš tým Topstyldekor.cz

• nemohu posoudit
    • zboží nedorazilo, tak že hlavní slabina je nespolehlivost

nedoporučuji