žádná komunikace

• Nic jsem nedostala, ani potvrzovací email o objednávce a ani žádné zboží, jednoduše se na mně vykašlali

doposud nemám zboží

Reakce obchodu TopShop.cz

děkujeme za vaši recenzi, které si velice vážíme. Sklad máme v zahraničí, proto je dle obchodních podmínek doba dodání, pokud je zboží skladem, uváděna až 7dní. Tato lhůta zahrnuje jak zpracování objednávky, tak expedici přímo k Vám na adresu.

Pevně věříme, že jste se zakoupeným zbožím spokojena a čekaní se Vám vyplatilo.

• Dlouhá dodací doba

• zásilka dobře zajištěna

Reakce obchodu TopShop.cz

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ.

Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat.

Radomír, TopShop od Studio Moderna

• Předražený obchod a ještě nedodání v termínu.

• doručení do vlastních rukou , platba kartou, dovoz zdarma

výhodné akce

Reakce obchodu TopShop.cz

stále se snažíme zákazníkům nabízet výhodné akce a slevy na naše produkty, abychom umocnili radost z nakupování a pochopitelně nás velmi těší, že dokážou tyto výhody využít a ocenit. Tak jako Vy!

Moc děkujeme za krásnou recenzi.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

Nemohu posoudit, protože objednané a zaplacené zboží dosud nepřišlo a ani se nikdo z obchodu neozval.

Velmi příjemné jednání a ochota, aby zboží bylo co nejdříve u zákazníka.

Dobrý den Jano,

recenze zákazníků je pro nás velice důležitá, proto nás Vaše hodnocení velmi těší.

Radomír TopShop od Studio Moderna

• Rychlé dorazilo
    • Drahé poštovné

rychlost a spolehlivost

Spokojená, rychlé dodání.

• široká nabídka
    • Akce a slevy

I když jsem z finančních důvodů musel objednávku zrušit, vše hned vyřídili a i proto jsem spokojen s tímto týmem už několik let.

Dobrý den Milane,

moc Vám děkujeme za krásné hodnocení a i přesto, že jste tentokrát objednávku musel zrušit věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojen a budete u nás i dále rád nakupovat.

• Rychlost.

Dobrý den Aleno,

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ.

Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat.

Reakce obchodu TopShop.cz

velice nás těší, že zboží už máte doma.

Věříme, že se zbožím budete spokojen/a a moc děkujeme za kladné hodnocení.

obchod nedá potvrzení objednávky,
    objednané zboží bylo na e-shopu označené jako skladem k dodání 3-5 dnů, objednáno 5. 6. a do dnešního dne tj. 14. 6. žádná zpráva z obchodu

Dobrý den Jano,

mrzí nás, že jste obdržela dotazník dříve, než svou objednávku, ale vidíme, že aktuálně už je vše v pořádku a zásilka byla doručena na výdejní místo. Po zaevidování Vás prodejna ihned kontaktuje.

Potvrzení objednávky zasíláme zákazníkům vždy na jimi zadanou emailovou adresu. Pokud se tak ve Vašem případě nestalo, mohlo dojít ke špatnému zadání emailové adresy nebo systémové chybě a v tomto případě se Vám pochopitelně moc omlouváme.

Radomír, TopShop od Studio Moderna

Tohle je prostě katastrofa! Objednávka podaná 18.05 - Dnes 13.06 mi musela být doručena, bohužel mě kurýr vůbec nekontaktoval a zásilka byla uložena na poště. Nevím, čí je to chyba - ale tohle jsem u žádného jiného dodavatele jeste neviděl. Po téměř 20 dnech čekání jsem kontaktoval Topshop, že zatim objednávku neobdržel . Něco, co jdodavatel musel a mohl zkontrolvat, ale neudelal. Během těchto 20 dnů bylo možné zásilku vidět v systému České pošty jako „Přeprava zásilky k dodací poště.“ Na můj dotaz, kde je zásilka, nedokázala ani Česká pošta rozumně odpovědět. Objednávka konecne byla zrušena Topshopem z důvodu nějaké " komplikace" dne 08.06 a hned poté mě kontaktovala Česká pošta, že moje objednávka na mě čeká na poště !? Zkrátka objednávka byla Topshopem zopakována a odeslána poštou "do ruky", když moje první objednávka byla konkrétně "na poštou", jelikož kurýři na České poště nikdy nevolají na mobilní číslo a zásilky nejsou doručovány včas. Jediné pozitivum ale je, že Topshop včas zareagoval a nabídl řešení za stejnou cenu. Proto dávám hvězdu. Ale vzhledem k situaci a 25-dennímu čekání nemohu obchod doporučit.

• Všechno než problémů

Tentokrát bylo všechno v pořádku

• Užitečné věci
    • Super akce

Vše ok

Reakce obchodu TopShop.cz

těší nás, že Vám můžeme nabízet kvalitní zboží za příznivé ceny.

Děkujeme za Vaši přízeň!