• široký výběr

• Obrovský sortiment - nikde jsem nenašla větší výběr
    • Výrobek je perfektní /materiál, výdrž

Velká spokojenost, v tomto specifickém odvětví není úplně snadné se zorientovat. Našla jsem si svůj obchod (tento) a nedám na něj dopustit.

• Rychlá reakce na dotazy
    • Obal v ceně i když nebyl v popisku

• E-shop velmi přehledný
    • Sortiment evropské úrovně

Nemám co vyknout, vybral jsem přesně to, co jsem potřeboval a už i znal z amerického trhu. Musím vyzdvihnout, že na tuzemské poměry je sortiment opravdu bohatý a dá se vybrat. Obchod mohu v klidu doporučit i dalším uživatelům TPE:).

• Panny opravdu perfektně vyrobené
    • Zaměření na detail

Panny nejsou krásné jen na obrázku na internetu. Opravdu prvotřídní, dokonce bych řekl, až umění. Navíc použití je opravdu dost realistické. Lepší dolls jsem neviděl.

• Profesionální, komlexní web
    • Zákaznická podporu - opravdu mi poradili a vyhověli - nejde o levnou věc, potřeboval jsem věci řešit na zakázku
    • delivery

Jsem mile potěšen především servisem, který mi obchod poskytl. Opravdu se o zákazníka zajímali, pán se mnou strávil asi hodinu na telefonu a nakonec jsme se dobrali k ideální volbě panny. DÍky.

• Výběr, cenová dostupnost
    • Charakter pann ( opravdu vynikajici charkateristika - presnost vyroby)

Dobrý obchod se spoustou modifikací jednotlivých TPE pann. Pohodový nákup, ve kterém budu pokračovat i v budoucnu. Jsem nadmíru spokojena.

• Vysoká kvalita výrobku
    • Ceny jsou úměrné kvalitě, myslím, že je i menší marže v porovnání se světem
    • Opravdu velký výběr/ od lonska velký posun

Asi nemusím rozepisovat, jednoznačně náš nejlepší DOLLS shop at all. Zatím vždy velká spokojenost, s tím, že teď je výběr ještě bombovější a opravdu je na co se dívat, z čeho vybírat.

• Great value
    • Perfect material
    • Fast delivery support

Great shop called topsexdolls. I have just received blonde Kotomi doll and it is looking even nicer than at the picture. Nice work and no trouble shopping experience.

• Funkčnost
    • Velmi kvalitní sortiment, lepší než před rokem

Vše perfecto. Opravdu kvalitní materiály, sortiment. Jsem vemli spokojená a nemůžu říct proti firmě cokoliv špatného....

• Obrovský výběr doplňků na panny
    • Určitě největší sortiment v Praze
    • Možnost zápůjčky

To, co je popsáno ve výhodach obchodu platí. CR samozrejme nepoyskytuje tak sirokou konkurenci, jako stejny sortiment v UK nebo USA, presto si myslim, ze ani na tomto trhu by se tento shop neztratil. Velmi dobra zkusenost.

• friendly staff
    • knowledge of products
    • value for money

I am not the right person to review shops etc. Anyway I would like to support this special Doll Shop because I have met proffesional desing and good people always ready to help you in terms of products. Thumbs Up.

• Profesionalita
    • Kvalita - materiál
    • vstřícnost

Všechny hodnocené atributy byly na nejvyšší možné úrovni. Nemám, proč bych strhla byť jediné procento. Prefesionalita, vstřícnost, kvalita.

• telefon (komunikace)
    • výhodná koupě

Můžu hodnotit kladně. Cítil jsem se velmi komfortně v komunikaci s obchodem. Kladl jsem specifické otázky, protože jsem s nákupem neměl zkušenosti a opravdu jsem nebyl odbytý, naopak jsem cítil velkou vstřícnost. Zboží mi už bylo doručeno a měl jsem možnost vyzkoušet a i z tohoto pohledu jsem spokojený.

• Poměr cena/výkon
    • doprava/výběr
    • panny.obrovský sortiment

Je pravda, že konkurenci ani neznám. Vždy jsem si vystačil s TOPSEXDOLLS. Líbí se mi, že neustrnuly a dále obnovují svoji nabídku na základě poptávky a světových trendů. Minule jsem objednával pannu na míru a vím, že jinde v Evropě by mě ve stejné kvalitě vyšla dvakrát dráž.

• Amazingly good looking
    • Fast delivery

I usually do not write any feedbacks but it was my first time buying doll and I was soo curious. Finally I found this webpage. I didn't have any trust or tipy but final product look amazingly good. It was sent in one week and I am happy to report this.

• Doba doručení
    • Kvalita výrobku a práce

Perfektní obchod s velkým výběrem. Dostal jsem doporučení od skupiny vyznavačů se stejným "koníčkem" a alespoň touto recenzí chci poděkovat za včasné doručení a kvalitní hračku (Pannu):))

• komunikace

Absolutně bezproblémový nákup. U tohoto typu zboží jsou občas problémy s prodejcem. Zde nebyly. Spokojenost. Kvalita výrobků odpovídá ceně, kdy se jedná opravdu o funkčně velmi kvalitní panny.

• Kvalita prodávaných produktů
    • rychlost doručení
    • bez skrytých výmyslů, jako občas u jiných e-shopů

Nákup, jaký bych si představoval u každého e-shopu. Vše přehledně a jasně popsaně. V termínu bylo zboží dodáno, nemám jediný negativní poznatek...

• Nové typy pann
    • údržba - mají na rozdíl od jiných prodejen také kvalitní věci na údržbu a náhradní díly
    • Výběr, od kterého dopravce mi zboží bude doručeno

Rychlost dodání - zboží jsem měl během týdne doma, což u podobného druhu služeb není zatím v Tuzemsku běžné.