s robotom od vas som velmi spokojny, velmi mi pomaha, dakujem velmi pekne <3

• nizsi cena oproti konkurenci
    • rychla expedice

Zboží dorazilo o den později než bylo uvedeno, obchod dotaz k dodávce uspokojivě zodpověděl

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, najlepšia cena na trhu, odporúčam. S produktom som veľmi spokojná.

naprostá spokojenost

• Doručení rychlé, komunikace perfektní..
    • Žádal jsem osobní předvedení robotického vysavače Neato Botvac D85, jak je v nabídce u výrobku, ale při objednání této služby mi bylo sděleno, že z kapacitních důvodů toto není možné. Byla mi nabídnuta druhá varianta (zapůjčení na 10 dní zdarma při zaplacení vratné kauce 10.000,-Kč). Tuto jsem odmítl a vysavač jsem rovnou zakoupil.

Doručení rychlé, komunikace perfektní..

• Dobrá cena
    • Skvělá komunikace

Tak si představuji správně fungující internetový obchod.

• rychlost, serióznost,spolehlivost,dobrá cena

rychlé dodání, zboží dle popisu, co je skladem, je skutečně skladem

Naprosto v pořádku, jak s komunikací s obchodem, tak i s robotem.

• robot opravdu půjčí a omluví se pokud vysavač nedorazí kompletní
    • Jsou to zloději a nevrací zálohu 10 000kč,věc oznámeno na Policii a ČOI
    • Robot dorazil bez postranního smetáku a tak vyzkoušení bylo prakticky nanic

Přes několik urgencí nedokáží vrátit zálohu 10 000 a pouze se vymlouvají,že nemají kapacity na vrácení peněz.Jak bude vypadat reklamace nebo výměna zboží si nedokážu představit

Reakce obchodu TopRobotics.cz

8.12. Vážený pan Lipino, platba vratné kauce byla právě provedena, tak jak jsme Vás po celou dobu ujišťovali. Jsme si plně vědomi pochybení z naší strany, které způsobilo prodlevu s úhradou. Děkujeme za pochopení. Tým TopRobotics
    // 6.12. Vážený pane Lipino,
    děkujeme za Vaše hodnocení a již po několikáté se omlouváme za komplikace. Platba vratné kauce 10000 Kč bude provedena každým dnem. Pochopte prosím, že během probíhající vánoční sezony může být někdy těžké se ke všem úkonům dostat hned. Reklamace nebo výměnu zboží řeší jiné oddělení než finanční transakce. VŽDY JSME S VÁMI NEPRODLENĚ KOMUNIKOVALI a situaci vysvětlovali. Pro objektivní posouzení zde je PRŮBĚH VAŠÍ ZÁPŮJČKY zdarma v datech. // 1.11. zaslal jste nám žádost o vypůjčku zdrama. Ve formuláři jste NEVYPLNIL ČÍSLO ÚČTU PRO VRÁCENÍ KAUCE. // 1.11. jsme Vám oznámili, že vzorek zdarma Vám bude doručen 3.11. a tak se stalo // 13.11. jste se ozval "pro robota pošlete kurýra nebo ho mám objednat já a zaslat na adresu?Děkuji za reakci" // 14.11. jsme Vám napsali "vysavač vyzvedne Geis kurýr 15.11. na adrese jako jsme zaváželi. Hodí se Vám to? Prosíme o přípravu viz instrukce v příloze." ZE KTERÝCH JSTE ZJISTIL, ŽE CHYBĚL BOČNÍ KARTÁČ" dříve jste se nám neozval // 16.11. jsme zapůjčený vzorek přijali v našem skladě // 15.11. (jeden den před přijetím vzorku) BYLA NÁMI VYSTAVENÁ STORNO faktura se splatností 25.11., KTEROU JSME VÁM NEDOPATŘENÍM neposlali // 26.10. jste napsal "Dobrý večer,garantujete vrácení peněz do 10 dnů od vrácení vysavače,ale doposud jsem nic neobrdžel.Platbu zašlete na účet 670100-2207590481/6210.V případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte na 60274487 Lipina." // 26.10. jsme odpověděli "Dobrý den, v příloze zasíláme storno Fa. Děkujeme za číslo účtu. Děkujeme // 27.11. jste telefonoval a ujistili jsme Vás, že platba je v systému a čeká na úhradu // 29.11. jste napsal "Dobrý večer,splatnost byla 25.11. podle proforma faktury a peníze na účtu nemám?!" // 29.11. jsme odepsali "Dobrý den,
    omlouváme se za prodlevu. Platbu jsme zaurgovali. Prostředky na účtu máme, jde o čas zodpovědné osoby.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. 6.12. - 10 DNÍ PO OBDRŽENÍ VAŠEHO ČÍSLA ÚČTU jste napsal "Dobrý den,vzhledem k tomu,že se na mém účtu dosud neobjevila částka 10000kč,kterou garantujete zaslat do 10 dnů,oznámil jsem tuto skutečnost na policii a ČOI s pozdravem Lipina." /// Pane Lipino, velmi se Vám omlouváme za komplikce a slibujeme, že vratnou kauci 10000 Kč uhradíme ihned jak to bude možné. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás kontaktujte. Tým TopRobotics.cz

• rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

tak bych si představoval standard služeb internetového obchodu

• Skvělý přístup, rychlá odpověď na dotaz, doporučuji.

• Profesionální jednání, individuální přístup.

Nákup zde určitě doporučuji.

• Instruktážní videa, emailové poradenství.

• Komunikace, rychlost poslání i dodání.
    • Vysavač používáme týden a naprostá spokojenost, před dodání jsme si říkali, že při nejhorším do 14 dní vysavač vrátíme, ale teď už ho nedáme.
    • Co mě přijde chaotické, je že intnetové stránky obchodu nabízí i modely, které už se nevyrábí.
    • Možná mi přijde jako nevýhoda vysavače že když jezdí kolem vestavných skříní, tak na nich zanechává bílé šmouhy. Takže jsem vysavač nad čidlem na stěny oblepila bílými kolečky z Ikei :-)

Vysoká kvalita sortimentu, solidní jednání.

• přehled
    • nevím

Nákup bez problémů, normální komunikace, rychlé doručení.

• Bezproblémové jednání, rychlost vyřízení objednávky
    • Netuším

Obchod, se kterým není problém