• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 5 měsíci

Objednano 13.9. a 5.10.2018 stale jeste neni doruceno. Na maily nereaguji. Objednam jinde.

• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 8 měsíci

• Dva měsíce od objednávky nic nedorazilo kdis tam volám tak jenom slíbí a slíbí.
    • Nejhorší esok co jsem zažil
    • Absolutně nedoporučuji
  • nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 9 měsíci

nedodržení doby dodávky zboží,
    při opakovaném telefonickém dotazování na stav objednávky, nepodají obratem informace, přislíbí, že se ozvou až zjistí stav objednávky, ale nezavolají

• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 2 lety

• neserioznost

Do prvního problému vše OK. Potom už ale majitel pouze mlží a lže.

• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 1 rokem

• Před cca 10-ti dny jsem objednal schody na půdu a po 5-ti dnech jsem se telefonicky dotázal jak je to s mojí objednávkou? Bylo mě sděleno ,že mají webové stránky ve výstavbě a budou to řešit . Do dnešního dne nic....

Možná se snaží ,ale u mě je to neprofesionální jednání a ostuda. I když nevím tak alespoň komunikuji!!!!!

• Mizerná komunikace
    • Objednáno zboží s dodací lhůtou do 14 dnů
    • Po deset dnech jsem volal jak to vypadá s dodáním a bylo mi řečeno že průlez nemá ani dodavatel a že bude za tři týdny. Po třech týdnech jsem opět volal a bylo mi řečeno že to musí prověřit. Po dvou týdnech se nikdo neozval tak jsem to objednal jinde.

• ABSOLUTNĚ NEKOMUNIKUJÍ!!!!!!!!!!!!!!!

• Hezké stránky.
    • Uvádí dobu dodání 2 až 3 dny, ale ani po deseti dnech nemám objednávku stále vyřízenou. Na e-mail ohledně doručení zboží nereagují.

Nepravdivé údaje o době dodání a nulová komunikace.

Reakce obchodu TOPokno.com - střešní okna

Děkujeme. Jsme rádi, že se vám nás web líbí. Komunikaci však nepovažujeme na nulovou. Každému zákazníkovy voláme a potvrzujeme objednávku. Kdykoli v pracovní době nás můžete kontaktovat na telefonu 721 950 704 nebo na info@topokno.com. Emaily vyřizujeme pravidelně. Od vás jsme však žádný nenašli. Doba dodání u doplňku Fakro je nyní skutečně delší vzhledem k problémům u výrobce. Doby dodání opravujeme a do 10.4. budou správné, aby se podobná situace již neopakovala. Omlouváme se za komplikace a děkujeme, že i vaším přispěním můžeme zlepšovat náš eshop.

• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 5 lety

• Dlouhá dodací lhůta, špatná komunikace

• nekomunikuje se zákazníkem

nedoporučuji

• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 5 lety

• hlavní slabina je asi pan majitel

velice špatný

• Nekomunikace!!!!
  • nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 5 lety

• dodal pouze část zboží, zbytek jen slibuje
    • později nekomunikuje
  • nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 5 lety

nedoporučuji nikdo se mi neozval.

• nakoupil v obchodě TOPokno.com - střešní okna před 6 lety

žádná komunikace ze strany obchodu,
    nejsem spokojená a nedoporučuji nakupovat,