• výhodná cena sad střešních oken, opláštění a roletek
    • dobrá domluva s majitelem obchodu
    • na roletky se čekalo delší dobu, ale byla jsem informována včas
    • doprava zdarma
    • doprava na zabalené paletě, zboží se ani nehlo

• Velice seriózní a vstřícný přístup
    • Okamžitý telefonický kontakt
    • Ochota

• široká nabídka
    • Horší komunikace obchodu
    • Nespolehlivé webové stránky

Osobně jsem objednával dvě rolety do oken Rooflite, objednal jsem a čekal. Po týdnu čekání jsem se telefonicky dotázal, jak to vypadá s objednávkou a dostalo se mi omluvy, že předělávají stránky a rolety pošlou. Opravdu do dvou dnů dorazily.

• neserioznost

Do prvního problému vše OK. Potom už ale majitel pouze mlží a lže.

• Před cca 10-ti dny jsem objednal schody na půdu a po 5-ti dnech jsem se telefonicky dotázal jak je to s mojí objednávkou? Bylo mě sděleno ,že mají webové stránky ve výstavbě a budou to řešit . Do dnešního dne nic....

Možná se snaží ,ale u mě je to neprofesionální jednání a ostuda. I když nevím tak alespoň komunikuji!!!!!

• - neznačkové doplňky ke střešním oknům za dobré ceny
    • - slušný výběr barev rolet
    • - Zatemňující rolety přímo na daný model okna nejsou zcela kompatibilní s oknem samotným bez jeho úprav. Je třeba odstranit plastové výčnělky od Veluxu, které jsou u značkového výrobku určené přímo k montáži rolety, není tedy třeba navíc nahoře do okna šroubovat dodatečné klipy k přidělání rolety samotné.
    • - Toto je sice uvedené v návodu, ale tyto plastové výčnělky není vůbec jednoduché z oken odstranit, protože jsou v oknech přidělané poměrně napevno (dva plastové vruty), bylo velmi těžké je sundat a navíc ještě při tom nepoškodit měkké dřevo střešního okna.
    • - Myslím, že by bylo mnohem snazší udělat výrobek tak, aby pasoval na okno přesně na originální plastové díly.
    • - Ideálně řešené mi nepřijde ani nastavování brzdových lanek, je to zdlouhavé a poměrně komplikované, než se povede lanka dobře nastavit.

Zboží dorazilo v pořádku ve slíbený čas, komunikace obchodu byla dobrá.

• výběr z vícero značek oken
    • perfektní komunikace
    • dobré ceny
    • možnost nákupu zvýhodněných sad

Za nás naprostá spokojenost s celou obchodní transakcí.
    Trochu jsme váhali s nákupem po přečtení recenzí, ale nákup byl zcela v pořádku a naše obavy naprosto zbytečné.
    Pan majitel hned po odeslání objednávky telefonoval se sdělením, jak se bude postupovat s naší objednávkou, pak volal i před každou zásilkou, že odesílají.
    Nemohu jinak než udělit kladné hodnocení!

• Horší komunikace o průběhu vyřizování zakázky - v den doručení se mi ozval dopravce, že mi to veze, ale bez jakéhokoliv (e-mail, SMS) předchozího upozornění od prodejce, že je zboží doručováno.

• perfekt.rychlost dodání

• uplni ignoranti, po zadani objednavky nic nedoslo ani se nikdo neozval, doporucuji priplatit a koupit jinde

objednavku nesplnili

Rychlost dodání.

nedodání zboží ,nekomunikace

• Široká nabídka rolet, barev a provedení.
    • Dlouhá dodací lhůta. Zvlášť v létě to zamrzí. Ale zřejmě se nevyplácí vyrábět na sklad.

Pokud chcete konkrétní roletu na jiného výrobce než VELUX, chcete si vybrat kombinaci barev, tak lze jedině doporučit. Ale připravte se v sezóně tak na měsíc čekání.

• Mizerná komunikace
    • Objednáno zboží s dodací lhůtou do 14 dnů
    • Po deset dnech jsem volal jak to vypadá s dodáním a bylo mi řečeno že průlez nemá ani dodavatel a že bude za tři týdny. Po třech týdnech jsem opět volal a bylo mi řečeno že to musí prověřit. Po dvou týdnech se nikdo neozval tak jsem to objednal jinde.

• ABSOLUTNĚ NEKOMUNIKUJÍ!!!!!!!!!!!!!!!

• solidní eshop
    • dodrželi dobu dodání
    • zavolali a potvrdili mi obědnávku po telefonu

Doporučuji.

Moc děkujeme.

• Přehledný eshop, dobrý výběr. My jsme vybraly okna Fakro a všechny možné doplňky a vše potřebné jsme našly. Co jsme nenašly na to jsme se s majitelem domluvili a on to sehnal. Jeden výlez nebyl nikde na skladě a tak se nám dodávka zpožďuje o termín výroby přímo od výrobce. Naštěstí nespěcháme. Nevím jak je to s poradenstvím a kontrolou kompatibility jak je psáno na webovkách firmy. Ale vzhledem k tomu, že jsme přesně věděli co chceme jsem žádnou korekturu stran výběru zboží ani nečekala. Po emailu komunikace nic moc ale po telefonu byl pan Stejskal šikovný a hned reagoval a vše vyřídil a pravidelně nás informoval o všech změnách v objednávce.
    • Jen při výběru rolet do oken mi chvíli trvalo zjistit proč se stále objevuje stránka s mnou vybranou roletou a nechce se jí do virt. nákupního košíku. Teprve po delším pátrání jsem si všimla kolonky na vyplnění kódu barvy rolety a to nejsem s nákupem po internetu žádný nováček. Třeba kdyby při této samozřejmě mé nepozornosti vyskočilo chybové okno nebo jen označení kolonky kterou jsem nevyplnila. Usnadnilo mi to vyplnění objednávky. Ale to jen na okraj. Určitě by mě to od dalšího nákupu neodradilo.

Obchod mohu po výše uvedených stránkách doporučit. Ovšem s ohledem na to že zboží zatím nemáme, nemohu se vyjádřit k samotnému zboží.

Reakce obchodu TOPokno.com - střešní okna

Moc děkujeme za hodnocení. Jistě Vás i další zákazníky potěší, že na možnosti snadnější volby barevného provedení rolet pracujeme. Grafický a technický návrh máme hotový a řešíme implementaci do eshopu. Implementace je složitá, avšak vaše reakce nás utvrzuje v tom, že to má smysl. Děkujeme

• Přehledné členění zboží
    • Ochotní poradit na telefonu
    • Velký sortiment
    • Dobré ceny

Děkujeme

• Dobrá cena, přehledný eshop

Děkujeme.

• Hezké stránky.
    • Uvádí dobu dodání 2 až 3 dny, ale ani po deseti dnech nemám objednávku stále vyřízenou. Na e-mail ohledně doručení zboží nereagují.

Nepravdivé údaje o době dodání a nulová komunikace.

Reakce obchodu TOPokno.com - střešní okna

Děkujeme. Jsme rádi, že se vám nás web líbí. Komunikaci však nepovažujeme na nulovou. Každému zákazníkovy voláme a potvrzujeme objednávku. Kdykoli v pracovní době nás můžete kontaktovat na telefonu 721 950 704 nebo na [email protected]. Emaily vyřizujeme pravidelně. Od vás jsme však žádný nenašli. Doba dodání u doplňku Fakro je nyní skutečně delší vzhledem k problémům u výrobce. Doby dodání opravujeme a do 10.4. budou správné, aby se podobná situace již neopakovala. Omlouváme se za komplikace a děkujeme, že i vaším přispěním můžeme zlepšovat náš eshop.