• 20 dni od objednání bez reakce
    • Opakovaná urgence vždy slíbeno bez výsledku

• Nikdo neodpovídá na email a objednávka nedorazila.

Zboží skladem, ale ve skutečnosti termín dodání za 6 týdnů

vše v naprostém pořádku

Objednala jsem jen markýzu ke střešnímu oknu, obchod vůbec nereaguje, poslala jsem peníze převodem a přišly mi zpátky, že jsem je poslala na neexistující účet (byl správný dle pokynu k platbě), týden se nic nedělo, nikdo neřešil nezaplacenou objednávku, tak jsem volala na uvedený kontakt, pán pravil - "no jo my předěláváme eshop" Markýzu měli údajně skladem, měl se na to podívat a nic, za dalších 14 dní jsem to tedy objednala znovu (markýza byla v akci podstatně levnější než kde jinde) a tentokrát na dobírku, je to za pár dní měsíc a nikdo se ani neozval, natož aby balíček s markýzou na dobírku poslali..... takže tyto stránky nikdy více

• komunikace

Než jsem zaplatil, vše běželo jak mělo. Po mých výhradách ke zboží a žádosti o nápravu mě několikrát ujistili že na tom pracují a potom přestali úplně komunikovat. Rozhodně nedoporučuji.

• zboží nedorazilo, obchod mlčí a neodpovídá

• po několika urgencích obchod nereaguje a zboží stále nemám

Do dnešního dne, tj. 29. 6. 2020, mi nic nebylo doručeno.

• Jedenacty den od obednavky a nic nebylo doruceno, ani neni info, ze se dorucuje

Nereaguji na nic 14 dni objednano komunikace zadna zbozi nikde

• Objednala jsem si roletu na střešní okno

26.3. jsem si objednala roletu na střešní okno, do dnešního dne mi nebyla doručena a ani mi nebylo odpovězeno na email, kde jsem se dotazovala, kdy roleta dorazí

• Komunikace vůbec žádná.

Snad nejhorší e shop co jsem kdy objednával.Ješte že jsem neplatil předem.

• objednal jsem dvakrát, napsal několik emailů, žádná reakce, žádná dodávka...

Obchod vůbec nereaguje na objednávku a ani po urgencích se nic neděje.

• malá komunikace
    • žádná
  • Objednano 13.9. a 5.10.2018 stale jeste neni doruceno. Na maily nereaguji. Objednam jinde.

• Dva měsíce od objednávky nic nedorazilo kdis tam volám tak jenom slíbí a slíbí.
    • Nejhorší esok co jsem zažil
    • Absolutně nedoporučuji

• velký výběr výrobků
    • nižší ceny oproti originálům
    • rychlost dodání
    • v případě rolet trvalé poškození oken odstraněním originál držáků velux. poté již není možné použít originál rolety velux
    • roleta nesedí přesně na typ okna- cca 1 cm kratší
    • složitější montáž oproti originálu
    • nutnost opakovaně nastavovat brzdová lanka při používání rolety.

Dle mého názory je lepší připlatit cca 20% a mít originál výrobek s jednoduchou montáží a bez poškození oken. Originál rolety přesně pasují a není třeba je opakovaně seřizovat při aktivním používání. Vyzkoušel jsem naštěstí jenom na jedno okno a na zbytek objednal originál.

nedodržení doby dodávky zboží,
    při opakovaném telefonickém dotazování na stav objednávky, nepodají obratem informace, přislíbí, že se ozvou až zjistí stav objednávky, ale nezavolají