Vše ok

• Komunikace obchodu
    • Zboží mi stále nebylo doručeno
    • Změna místa doručení

Je mi líto, ale nemohu doporučit obchod kvůli dopravci.Měli by změnit dopravce, protože DHL nekomunikuje, nefunguje a má zdlouhavé dodací lhůty. Podle stránek dopravce zboží visí už 6 dní na depu v Olomouci a nebyli ho schopni za 6 dní dovézt do 30km vzdáleného Přerova.

Reakce obchodu TOPENÍ NEJLEVNĚJI

za vzniklou situaci se omlouváme, přestože nevznikla na naší straně, ale na straně dopravce a toto my bohužel nejsme schopni ovlivnit. Ihned jsme podnikli kroky k okamžité nápravě situace.

• Skvělé jednání

• Dobrá komunikace, levná základní cena
    • Vcelku drahá doprava se všemi poplatky a určený dopravce dopravce - DHL naprosto neschoný doručit zásilku v slíbeném termínu, komunikace není možná a není možná ani reklamace nebo stížnost. naprosto neprůhledná společnost. Pokud bude doprava s DHL - zvolit jiný obchod.

Obchod je dobrý a nemám s ním žádný problém až na dopravu, která je daná společností DHL. Moje zkušenost s ní je hrozná a velká škoda, že obchod nenabízí jinou alternativu. Věřím, že je mnoho jiných dopravních společností, které by bojler dopravili možná za stejnou cenu, ale každopádně kvalitněji !!!!!!

Příjemná komunikace, velice rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost dodání a cena produktu

• Na internetu mají že je sporák skladem,ale ve skutečnosti nemají nic!!!Jinak by mi jej už dávno doručili!!!Je to víc než 1.měsíc a pořád nic!

Reakce obchodu TOPENÍ NEJLEVNĚJI

Dobrý den, Vaše negativní recenze nás velice mrzí a nerozumím jí. Dávno jsme Vás informovali, že pro Vás máme sporák připravený k dodání, ale vy jste si doobjednal další zboží ke sporáku. Informovali jsme Vás, že toto zboží není skladem, je na objednání. Souhlasil jste s tím, a řekl že máme zaslat vše komplet v jedné zásilce. Proto tedy nerozumím Vaší záporné recenzi.

• Opravdu levne
    • Neberou platební karty

Dobrá komunikace , slíbeny reálné možnosti doručení a vše co bylo slíbeno bylo doručeno. Jediná věc kterou bych ocenil by byla možnost platit kartou a ne v hotovosti , ale tento limit je asi spíše na straně služby DPD.

• Velký výběr, rychlost obchodní transakce, rychlost doručení.

• Jako vždy bezproblémové jednání
    • nemám

Doporučuji všem

Vynikající komunikace, organizace, vstřícnost

spokojenost velmi rychlé doručení

vše rychle vyřízeno, bez problémů

• Velký výběr zboží
    • Výborné ceny
    • Komunikace se zákazníkem

• Je to moje 1. zkušenost s tímto obchodem. Jsem velmi spokojen. Zboží, které jsem si objednal, mně bylo rychle dodáno. Výhodná cena byla dodržena.

Sprchové dveře vyzvednuty osobně, pán byl vstřícný, ochotný . Zboží pevně zabaleno.

• mohu si v klidu domova vybrat co ptřebuji

Přesně tak si představuji kvalitní služby

Dodávka zboží rychlá, super komunikace, jednoznačně spokojenost.

Docela rychle přivezli kotel v pořádku