• Nekomunikuje

• po dodání zboží obchodník nekomunikuje !

nespolehlivý obchod ,nekomunikují ani telefonem ani emailem !

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

objednal jste si zboží, které Vám nevyhovuje 7.12 ve 12:33 jste nám volal, sdělili jsme Vám že zboží můžete do 14 dní vrátit, nebo vyměnit.
    Žádný další nepřijatý hovor od Vám neevidujeme.
    07.12.2021 12:36 jsme Vám poslali email se stejnými informacemi.
    Pokud máte zájem, zboží můžete stále navrátit ve 14 denní lhůtě.
    Děkujeme.

nevyrizeni reklamace zavinenou vyrobcem.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

Velice nás mrzí Vaše zkušenost, ale vyjádření k reklamaci vydává vyrobce.

tým BOLT s.r.o.

• nemaj co maj v nabitce

Dlouhá doba/týden/ potvrzení objednávky.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

Vámi zaslaná objednávka 10.11. byla okamžitě potvrzena automatickým emailem na email,který jste zadali do objednávky.
    12.11. jsme Vás upomínali o úhradu objednávky, jelikož jste si zadal platbu předem, 18.11. znovu upomínali a 20.11. kdy stále nebyla z Vaší strany odpoveď ani uhrazená objednávka, byla objednávka stornována.
    Z naší strany tak nedošlo k žádnému problému.

Bolt s.r.o.

Vše O.K. kromě toho, že došlé zboží mělo půl roku prošlou záruční lhůtu.

• velice příznivé ceny
    • platba 100% předem
    • u velké objednávky neumí dodat zboží na adresu zákazníka, ale zjistíte to až na konci objednávkového procesu
    • položky které mají uvedeny skladem, ve skutečnosti skladem nejsou

Pro běžnou objednávku v řádech sto až tisícikorun asi dobrý obchod. Pro objednávky ve vyšších řádech je potřeba najít si jiného partnera.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

u objednávek, které jsou za ca 100.000Kč a není zboží standartně skladem v požadovaném počtu, požadujeme platbu předem.
    Zboží si lze vyzvednout osobně v Zákupech u České Lípy, nebo lze zaslat na adresu, je limitováno do 500kg, ale objednávky lze rozdělit na více palet, aby šlo na adresu zákazníka.

U Vás byl problém, že jste nechtěl zaslat na adresu vzhledem k výši dopravného a následně jste nechtěl hradit ani předem.

Bolt s.r.o.

Nabízeli dva kusy, po objednání neměli žádný, asi špatný systém stránek.

• Neprofesionalni, lzive informace - pobocka a vydejni misto

VYzvednuti bylo avizovano na pobočce ta ani nebyla oznacena a nikdo nevedel ze se jedna o pobocku, nebylo možné upravit objednavku coz me na Avizovane pobocce prekvapilo, damy ani nevedely, ze jsou pobockou a jednalo se o obchod sE stejnYm sortimentem. Nebylo mozne upravit ani platbu, na reseni jsem cekal dele a namonec jsem zbozi koupil primo v obchode za rozdilnou cenu. Velmi neprofesionalni, vubec nedoporucuji. Rb

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

výdejní místo je označeno na vjezdu u brány a na hlavním vstupu obchodu.

Jelikož se jedná pouze o výdejní místo, není možné následně upravovat faktury jinak, než si sami zvolíte při objednávce, nebo domluvíte s operátorem, zboží je pak následně připraveno k odběru spolu s fakturou.
    Po expedici následné změny u výdejce nejsou možné.

Tým Bolt s.r.o.

• 14 dní trvalo, než naskladněné zboží dali na PPL.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

Vaše objednávka k nám přišla v pátek 10.4. večer, zboží jsme odeslali v úterý 14.4. o tom, že Vám doručila PPL až včera 21.4. jsme neměli ponětí, velice nás mrzí, že s nákupem nejste spokojen kvůli dopravci, omlouváme se

• Dobře zásobená prodejna
    • špatný výdej, nekompetentní obsluha

Dostal jsem omylem spínač místo - AQUACUP PS 02m - Tlakový spínač 230V (jednofázový) jiný typ spínače - AQUACUP PS 02t - Tlakový spínač 400V (třífázový). Díky osobnímu odběru jsem musel kvůli výměně zbytečně jet z Rybniště (cca 2 x 40 km) autem na své náklady a navíc ztráta času. Obsluha se ani neomluvila a řekla že je moje vina, že jsem si zboží nezkontroloval. Bez demontáže krytu spínače nemohu poznat jednofázový spínač od třífázového, na venek jsou shodné.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

omluvili jsme se již při prvním telefonátu, bohužel nikdo není bez chybný a zboží si opravdu ve svém zájmu musíte zkontrolovat při přebírání na prodejně. Na obalu je vyznašeno 230V nebo 400V, ještě jednou se omlouváme za chybu prodavačky a zachovejte nám přízeň, děkujeme

• Neumi zaslat ani obycejnou trubku

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

u trubek KG máme uvedeno u zboží, že je pouze osobní odběr, nelze zasílat PPL jelikož je vždy poškodí,
    velice nás mrzí, že jste si popisu nevšiml.

Chtějí zboží zaplatit předem , i když jde o nevýznamnou částku. Nepřistoupil jsem na to . Trval jsem na dobírce. A tak sami objednávku zrušili.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

objednal jste si 400ks totožného zboží v hodnotě přes 11000Kč. Částka nám bezvýznamná nepřijde a kdybyste zásilku například nepřevzal, zbytečně bychom měli 400ks trubek naskladněno. Je nám líto, že jste nepřistoupil na zálohovou fakturu. Každopádně se už nedá nic dělat. Přejeme Vám příjemný den.

• příznivá cena
    • Nedělají problémy s vracením zboží, pošlou si pro něj kurýra. Pokud nakupujete na Internetu proto, abyste mohli zboží vracet, určitě budete spokojeni.
    • klidně pošlou jiné (do jisté míry podobné/zaměnitelné) zboží než které si objednáte aniž by to s vámi předem konzultovali a nepřipadá jim na tom nic divného

Pokud nevíte přesně co chcete a je vám jedno, co vám obchod nakonec pošle, hlavně když je to levné a vypadá to rámcově podobně jako to, co jste objednali, tak budete jen obtížně hledat výhodnější nabídku. Pokud víte, co objednáváte a víte, proč chcete právě tu kterou značku, pak bude hodně záležet na tom, jak vám budou elementálové nakloněni. Moje objednávka byla z větší části v pořádku, přesto jsem z tohoto nákupu otrávený a žádný další u této firmy nezrealizuji. Zatím nemám žádný důvod domnívat se, že by mi za vrácené zboží nevrátili peníze, ale na druhou stranu bych nebyl překvapen, kdyby k tomu nakonec nedošlo.

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

naše vyjádření k celé situaci jsme Vám napsali již do e-mailu. Díky Vašemu vyjadřování a napadání e-shopu, jsme se rozhodli od Vás zboží stáhnout zpět a tím celou objednávku ukončit.

BOLT s.r.o.

Před objednáním zboží byla ověřena skladová dostupnost. Zboží reálně nebylo ve skladě. Objednávku jsem zrušil.

děkujeme za hodnocení,

bohužel jsme zboží ve skladu nedohledali, obratem jsme Vám psali na e-mail.

BOLT s.r.o.

• přijatelné ceny
    • špatně uvedené podmínky pro odběr

Reakce obchodu Topení-koupelny s.r.o.

u zboží bylo jasně uvedeno, že z důvodu možného poškození při přepravě lze využít pouze osobní odběr.
    Nela Sedláková
    Bolt s.r.o.

Sboží bylo vedeno jako skladem ale skladem nebylo.

• Levné zboží

Dne 19.12 jsem objednal kotel ktery byl skladem peníze dorazily 21.12 na účet firmy Bolt s.r.o od té doby žádná reakce obchodu i když jsem paní Nele Sedlákové psal že peníze již jsou připsány na jejich účet. Můj porouchany kotel ktery jsem chtěl do vanoc vyměnit již vypověděl službu takže super vánoce bez kotle nemohu se dovolat nikdo nekomunikuje na stránkách nikde nic napsano že by měli dovolenou prostě nevím tedy kdy se laskavě někdo ozve jsem tímto jednáním znechucen dnes je 31.12 a pořád nic toto není jednání seriózního obchodu

• Webové stránky se mi líbily, také z důvodu, že se jedná o obchod ověřený zákazníky.
    • - Jelikož jsem do dnešního dne (31.5.2013) zboží neobdržel (moje objednávka ze dne 9.4.2013), vidím prozatím slabinu v nedodržení termínu,
    • - Další slabinou je komunikace obchodu, resp. způsob komunikace.

- V této fázi obchod nemohu doporučit,
    Důvodem je skutečnost, že jsem akceptoval první nabídku obchodu, že zboží obdržím cca do 4 týdnů,
    - Do dnešního dne (7,5 týdne) zboží nemám a komunikace s obchodem je ta, že já vyvíjím aktivitu a obchod je pasivní. Pouze paní Sedláková byla seriozní a pokoušela se mi dne 17.5. dovolat a poté mne kontaktovala e-mailem. Na můj další dotaz co se děje s objednávkou mi dnes bylo stroze sděleno paní Škubalovou e-mailem, že se mi snažili dovolat, ale že jsem nebral telefon. Tato skutečnost je lež a musím konstatovat, že i k takovým praktikám došlo.
    - Budu velice rád, pokud mi nějakým prokazatelným způsobem dokáží, že mi skutečně telefonovali (jedná se o můj mobil) - v době dnešní techniky to jistě nebude problém. Pak se velice rád omluvím i prostřednictvím Vašeho serveru.

• Dobrá cena.
    • Špatně zabaleno.