Koukám, že překrucujete i celý postup komunikace. Vůbec mě to nepřekvapilo, jen jsem udiven vaším "milým" jednáním po tom, jak jste se vyjadřovala po emailu. :D

Pokud Vás, jak píšete, obtěžuje komunikace, tak nemusíte přece na tuto recenzi odpovídat. Já je píši pravdivě, aby případní ostatní kupující nenaletěli. Jako např já, nebo pán co jsi pro zboží jel a i když jste tvrdili, že je skladem, tak nebylo. Atd...

Na e-shopu, případně prodejně ho máte, ale když ho zákazník chce, tak je nejednou náhodou vyprodaný, ale můžete mu náhodou nabídnout to samé zboží, jen v řádu Xprocent dráž, než inzerujete. ????to je normální????

Ne!

Vážená paní, to Vaše jednání, není jednání obchodníka, ale podvodníka!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod proběhl rychle a bez problému. Zboží jsem sehnal v té nejlepší cenové relaci a bylo hned na skladě. Doporučuji a děkuji za ochotu a férové jednání.

Doporučuji všem, kteří chtějí mít zboží rychle ve vlastních rukou a za výborné ceny.

• Vstřícné a rychlé jednání
    • Solidní ceny
    • Zboží na skladě

přehledný eshop, zboží dorazilo v pořádku, nemám výhrad

• vulgární a lživé jednání ženy pana majitele

Jen pro malou informaci a obrázek jednáni TOP-NÁŘADÍ
    ---------- Původní zpráva ----------
    Od: TOP-NÁŘADÍ <[email protected]>
    Datum: 11. 12. 2013
    Předmět: Re: SATINAČNÍ BRUSKA METABO SE 12-115

jdi do prdele ty psychopate a už mě neobtěžuj nebo ti někdo rozbije
    hubu!!!!

>> ---------- Původní zpráva ----------
    > Od: TOP-NÁŘADÍ <[email protected]>
    > Datum: 11. 12. 2013
    > Předmět: Re: SATINAČNÍ BRUSKA METABO SE 12-115
    > "trhněte si nohou a už mě laskavě neobtěžujte svýma otavnýma kecama,
    > zboží se vyprodalo - to není nic neobvyklého, však vám to nikdo nenutil,
    > slušne jsem vám odpověděla a vy se chováte jak totální buran,
    > považuji to za uzavřené a nepřeji si abyste nás již dále kontaktoval

Reakce obchodu TOP-NÁŘADÍ.cz

Vážený pane Cejnare,

vaše jednání o vás vypovídá samo a je vidět že se vyžíváte v rozdmýchávání problémů,
    nikdo vám nic špatného neudělal, nikdo vám nákup nenutil, pouze jsme vás informovali o dané skutečnosti a vy nepřestáváte obtěžovat,

pouze pro objektivitu a úplnost přikládám další ukázku komunikace:

takto jsme vám odpověděli na vaši poptávku - nikoli objednávku:

vámi poptávané zboží je s příslušenstvím, ale je už bohužel za toto akční
    cenu doprodané, mohu vám je nabídnou za 17 900,- Kč

děkujeme za váš zájem a přeji hezký den

a následovali vaše opakované reakce typu:

Nejraději bych Vám řekl, že jste čůza a aby jste si políbila zadek. Ale na
    rozdíl od Vás jsem slušně vychovaný a nechovám se proto jako hulvát a
    podvodník. Jste zřejmě ošklivá ženská s obezitou, co má velkej zadek,
    celulitidu, vytahaný prsa a komplex méněcennosti, jinak by jste nechovala
    tak jak se chováte. Jste podvodnice. Času mám spousty, tak věřte, že Vám
    udělám hezkou reklamu na váš podvodný e-shop.

S přáním pěkného zbytku večera se loučí

Roman Cejnar

každý si tedy může udělat o vás svůj názor,

tímto považuji celou tuto záležitost za uzavřenou, už nás laskavě nekontakujte, neobtěžujte a sežeňte si jinou zábavu,

Top-nářadí

• není co chválit po mé zkušenosti...
    • Na stránkách nabízí zboží které fyzicky na prodejně není !!!

Byl jsem 23.12. 2013 v obchodě Kolín, Pražská 994 poprvé a naposled. Jel jsem (a né zrovna málo kilometrů ) pro výrobek PILA BOSCH GST 25 METAL PROFESSIONAL kterou dle jejich internetových stránek měli skladem. Jaké bylo zklamání, když mne pánové v prodejně oznámili, že toto zboží nemají skladem i když jej stále uvádí že mají a o čemž se i následně přesvědčili.. že to je chyba nějaké paní pana majitele co se o stránky stará a další kecy kolem...Kdybych si prý zavolal, ušetřil bych si cestu, tak na co mají ty stránky? Po té chtěli nabízet jiný výrobek a že by se to po vánocích jako později vyměnilo.. hrůza !!! Kocourkov hadr... Nevím kdy bude zjednána na jejich stránkách náprava, neboť stále zde uvádějí, že zboží mají skladem...i když mne už to může být jedno, ale ostatní si o tom mohou udělat vlastní úsudek..

• Zboží skladem
    • Nějaké ceny jsou zbytečně vysoko

Je to dobrý obchod, ale ty nějaké ceny jsou zbytečně vysoké

• ???
    • Na e-shopu lákají na jiné, nižší ceny než za které vám to ve skutečnosti pak chtějí prodat.

Podvodníci.

• Nic jsem neobjevil. Krom reakce na mojí poptávku zboží.
    • Inzerují cenu, za kterou pak odmítnou prodat. Navíc po upozornění, že to není korektní jednání se chová paní Monika Čábelková jako hulvát a snaží se urážet. Ubohost :)

Satinační brusku za cenu jimi uvedenou na heuréka.cz už nemají(přesto nabízejí stále), ale nabízejí mi to samé zboží za cenu o cca 6000kč dráž, než inzerují. To není korektní jednání prodejce, ale spíš podvod.

Reakce obchodu TOP-NÁŘADÍ.cz

Vážený pane,

vaše hodnocení je zcela zkreslené a neobjektivní, slušne jsme vám na vaši poptávku odpověděli že zboží je za tuto cenu již doprodané a cena byla zároveň změněnna i v obchodě, což není v prodeji přes e-shop nic neobvyklého, a vy jste reagoval opakovanými hrubými a vulgárními maily nehodnými zveřejnění, ale spíše nahlásení na Policii za napadání, doufáme že nás nebudete již žádným způsobem kontaktovat

Top-nářadí

• Bleskurychlé dodání
    • kvalitní zboží
    • Dobré ceny

• Zboží skladem

Zvláštní je, že zakoupení laserový měřič byl osazen bateriemi a návod zmuchlaný - balení bylo evidentně otevřeno.

• dobra cena, je blizko pro osobni odber
    • zadne jsem neobjevila

• Spolehlivost a rychlost.
    • Pro mě žádné.

Perfektní OK!!

• cena, rychlost dodání

plně doporučuji

• No našli jsme toto zboží Akumulátorový šroubovák za 2.999,- Kč, než jsme vypllnili objednávku, byl za částku 3.199,- a to bez poštovného. No je toto možné?

Je to naše první zkušenost s tímto obchodem, ale ne zrovna dobrá, spíše jsme z toho v rozpacích a nevíme, jestli si máme u tohoto obchodu ještě něco objednávat. Když reklamovaná cena stoupá každou minutou. Jsme v rozpacích, ještě jsme se s tím nesetkali.