• Doručení bylo rychlé, zvolený přepravce FOFR by měl řidičům vysvětlit,jak se chovat při předávání zboží
    • Koberec zdaleka nepřipomíná hnědou barvu, a požadované rozměry už vůbec ne!!

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, p. Va*****va opravdu nás mrzí tato skutečnost, ale jaké rozměry byly nahlášeny tak jsme koberec upravili, jestli jste si spletla šířku role s délkou už nikterak neovlivníme. Koberec na monitoru může zkreslovat a né vždy jsou barvy na monitoru reálné, podle Vašeho nastavení monitoru.

Děkujeme ze recenzi. Top-koberce.cz Baranovič

24.9.2023 přijata objednávka (zboží na skladě) doprava GLS a dnes je 2.10.23 a zboží stále nemám. Žádná zpráva od obchodu ani od GLS.

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, s paní jsme celou situaci vyřešili. Jednalo se o chybu u dodavatele a zpožděné dodání kvůli svátku. Vše jsme zdárně vyřešili a domluvili dodatečný termín.

Děkujeme za recenzi. Top-koberce.cz

• Zaslaný koberec měl špatný rozměr

Reakce obchodu Top-koberce

Děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velmi politováni, že jste byl zklamán rozměrem umělé trávy.

Rádi bychom objasnili, že naše metrážové koberce jsou strojně vyráběny s důrazem na kvalitu, avšak mohou mít určité výrobní strojové odchylky.

Nicméně, i přes naše úsilí o dodání kvalitních výrobků, chápeme, že se může stát, že nepřesnosti vzniknou.

Obdržel jste rozměr 140x345cm místo 133x345cm. Metrážové koberce jsou obvykle prodávány s určitou rezervou, která umožňuje upravit koberce na konkrétní rozměr při pokládce. Tato rezerva je běžná praxe při výrobě metrážových koberců a umožňuje zákazníkům flexibilitu při instalaci, aby koberce byly přesně upraveny na míru danému prostoru.

děkujeme,

Nedodržení termínu dodání, už čekám 10 dní

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, omlouváme se za nedodržení termínu, z důvodu prodloužení termínu u dodavatele. Ještě jednou se omlouváme, ale již máte koberec v pořádku doma, takže je vše v pořádku.

Mějte hezký den. Top-koberce.cz Baranovič.

Již je to týden a nic se neděje

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, koberec odeslán ve čtvrtek 15.4. Doručení přepravcem Fofr do 48hod. tzn. koberec bude u Vás v pondělí přepravní službou. O doručení Vás budou informovat sms zprávou. Jen pro upřesnění koberec byl skladem u dodavatele s expedicí do 7dní což jsme dodrželi.

Přejeme hezký den a děkujeme za recenzi.

Tým Top-koberce.cz

• Koberec, který jsem objednala byl v nabídce, ale nebyl na skladě.
    Dodání bylo až za měsíc, tak jsem objednávku zrušila.

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, ANO bohužel i toto se stane v této době kdy je mnohem více objednávek než běžně. Samozřejmě jsme Vás o tom hned informovali, omluvili se a poslali peníze zpět.

Tým Top-koberce.cz

Koberec sice přišel, ale jiný než původně objednaný.

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, paní zákaznici jsme hned po této recenzi kontaktovali, aby nám vyfotila jaký koberec jí teda přišel a že provedeme výměnu a paní email přečetla, ale žádná odpověď bohužel nedošla. Tak nevím co si máme myslet.

Tým Top-koberce.cz

Nelíbí se mi, že váš byznys je založen na nepřehlednosti webových stránek. Konkrétně na tom, že většina zákazníků pochopí zadání tak, že záda počet metrů na délku a vyjde celková cena, ale skutečnost je taková, že to nejsou metry na délku, a metry čtvereční, tudíž cena je x krát vyšší. Pak spolehate na to, že zavolá operátor, upřesní cenu a zákazníkovi už se nebude chtít objednávku zrušit, nebo mu to bude dokonce blbý. Měli byste to mít přesněji vysvětleno na webu, protože to zavání klamavou reklamou. Mějte se

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, p. Kateřino, bohužel je mi líto, že m2 není pro Vás srozumitelná jednotka, ale u každého zboží v metráži, jak koberce či PVC je vždy napsáno jak zboží objednat, bohužel chápu, že koberce do dvou místností do 1000,-Kč by bylo super, ale bohužel stačí číst - vše je zřetelně popsáno u každého zboží a poté budete mít objednávku správně vyplněnou.

Každou objednávku kontrolujeme a telefonujeme pro potvrzení rozměru, a (termínu dodání) aby k takovým chybám nedocházelo, mějte hezký den.

Tým Top-koberce.cz

Objednané panely byly doručeny v původním balení, nepoškozené.
    Objednané lepidlo Mamut přiložené k panelům do balíku bylo poškozené, spodní uzávěr tuby byl vymáčknutý a lepidlo totálně vyschlé.
    Dle mého názoru bylo k dodávce přiloženo vědomě lepidlo, které
    bylo poškozené u odesílatele před dodávkou.

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, je nám líto, že lepidlo Mamut bylo nějak poškozené, ale určitě nebalíme nic záměrně poškozené. Eshop je postaven na 100% výstupní kvalitě výrobku, na tom si zakládáme, za to bych dal klidně ruku do ohně. Hledejte vinu u přepravní společnosti.

Spokojenost zákazníků je prostě priorita číslo 1.

Děkujeme za recenzi, prosím ozvěte se nám, pošleme náhradu. Goldman Top-koberce.cz

• PŘESTOŽE OBJEDNÁVKA BYLA POTV RZENA NA DOBÍRKU , PRODEJCE VE FINÁLE NA MĚ CHTĚL ZÁLOHU, COŽ JE V ROZPORU S OBJEDNÁVKOU A S DOBRÝMI MRAVY. V DŮSLEDKU TOHO JSEM OBJEDNÁVKU ZRUŠILA.

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, p. Burešová omlouvám se za nemilou zkušenost s Vaší objednávkou
    u nás na E-shopu. Jsem majitel firmy p. Goldman, abych se představil.

Po konzultaci s operátorem, který s Vámi u prvního hovoru konzultoval rozměr metrážového koberce a Vy jste jej nevěděla a říkala že zavoláte odpoledne a nic. Druhý den opět operátor volal aby s Vámi celou objednávku prokonzultoval a Vy opět nevěděla rozměr koberce co jste u nás objednala a říkal Vám, ať mu zavoláte do 11 hodin kvůli uzávěrce objednávek a opět nic.

Váš telefon ve 12:03hod kde jste nám potvrdila rozměr a divila se, že bude dodání koberce posunuto o týden, protože Vám operátor vysvětloval, že je uzávěrka objednávek do 11hod. A Vaše nařčení, že jsme "nějací překupníci" operátor usoudil, že po Vás bude požadovat zálohu, což je u řezů na míru pochopitelné, protože se mu Vaše jednání nelíbilo a bál se, že zboží nepřeberete.

Běžně na dobírku posíláme, a není s tím žádný problém. (Ale zákazníci rozměry znají)

V obchodních podmínkách tato skutečnost napsána je a když někdo koberec chce tak nevěřím tomu, že by byl problém zálohu zaplatit.

Přeji hezký den a děkujeme za Vaši reakci. Goldman Top-koberce.cz

• Velmi špatně střižená jedna ze stran,dle mne zbytečná tvrdá role vně koberce !

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, velice se omlouvám zda byla jedna strana nějak špatně uřízla, většinu řezů pro nás provádí přímo dodavatel. U metráží je nutné si brát vždy navíc 5-10cm - nedoporučuje se brát rozměr na přesně! Bohužel stačila fotka k nám do emailu na reklamace a vše by se vyřešilo k Vaší spokojenosti. A ohledně druhé nespokojenosti, ohledně tubusu uvnitř role, je nutností kvůli zničení koberce při přepravě. Škoda, že jste nezmínil zdarma pomoc při výnosu, protože bylo rozváženo naší dopravou a výnos nebyl ani účtován a ani v ceně:)

Mějte hezký den a děkujeme za recenzi Tým Top-koberce.cz

• Používá k doručení Českou poštu

Zakoupili jsme 24.5.2019 a dodnes jsme nedostali. ČP napsala, že doručí mezi 8-14 hod. Přehodili jsme si program a marně čekali. Poněkolikáté.
    V obchodu s doručením ČP už nakupovat nebudeme!!!!!!!

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, ale bohužel doručování jde bohužel mimo nás a to z naší strany nelze ovlivnit:( Každopádně je to pro nás impuls abychom zapracovali na způsobech dopravy a přidali dalšího dopravce.

Již brzy bude na výběr i kvalitnější placený přepravce DPD.

Děkujeme za Váš názor Tým Top-koberce.cz

Obchod na obalu neuvedl, že je zboží křehké. Doprava byla českou poštou a uvnitř byly desky polámané.

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, děkujeme za recenzi, bohužel je nám líto, že panely Česká pošta poškodila, ale nemusíme uvádět na obal, že je zboží křehké, tato skutečnost je uvedena na adresním štítku jejich značkou. Je nám líto, že jste nás s touto skutečností neinformovala Vy osobně. Vždycky se dá s touto nepříjemností něco dělat. Přeji hezký den. Goldman. Top-koberce.cz

zdravím
    koberec dorazil i hezky zabalený
    ....ale 3.5m bylo špatně naměřeno na jené straně byl o 4.8 cm méně a opačné bylo o 3.6cm méně......

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, škoda že jste nás hned nekontaktovala, tento řez metrážového koberce odcházel přímo od našeho dodavatele a kdyby jste nám zavolala tak vše vyreklamujeme a pošlou řez nový. To je sice první případ, protože vždy se přidává u každého řezu i co putuje od nás i ten co putuje od dodavatelů. Já chápu když chcete koupit metrážový koberec tak ho chcete nejlépe jen roztáhnout, ale vždy musíte brát nějakou rezervu navíc, už jenom kvůli křivým zdem apod... Jen ještě podotknu jestli to byla strana 4metry což byla originál strana z továrny tak to na reklamaci není tam mají výrobci toleranci +- 1% to stanovuje norma. Ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace. Josef Goldman - majitel.

• nebylo to co jsem chtel

Reakce obchodu Top-koberce

Dobrý den, bohužel musím reagovat i na tuto recenzi a celou jí vysvětlit. Pán si objednal koberec a hned po dodání koberce telefonoval, že to není ten koberec, což mu bylo vysvětleno že ano, bohužel podle této recenze je to už taková msta, že asi metrážový koberec podle fotek nesplnil jeho očekávání.

Proto máme bezplatnou službu ohledně posílání vzorků zdarma, která nás stojí nemalé peníze, ale víme že (tzv. si ošahat vzorek je určitě lepší:) Také víme že každý monitor má jinak nastavenou teplotu barev a tu nelze z naší strany ovlivnit. Bohužel nás taková recenze netěší, ale děkujeme i za ní. Josef Goldman - majitel.