Zatím ta nejlepší obchodní e-služba s níž mi bylo se setkat.

• rychlost vyřízení

• rychlé a spolehlivé dodání
    • -

Oceňuji rychlost, s jakou mi bylo zboží doručeno. Příště nemusím hledat jiného dodavatele. Děkuji.

Žel bohu dodnes jsem nedostal zboží, i když bylo ve ST signalizováno, že již došla i ta černá náplň, která nebyl údajně skladem, i když na webu bylo, že je skladem. Celkem vzato, v současné situaci mám pro ledacos pochopení, ale to, že dodnes nemám ani zboží a ani žádnou informací, mi nepřipadá seriozní

• Dobré ceny
    • Nemožnost platit kartou při zaslání na Zasilkovnu to jako vážně? To je hodně velký retro. Dneska by měla být povinnost každého umožňovat platbu kartou.

Viz výše.

• rychlé a kvalitní vyřízení objednávky

• rychlá reakce, okamžité informace o pohybu zboží

• Obchod komunikuje rychle a zboží dodal obratem.
    • Kvalita obchodníka se projeví v okamžiku, kdy se objeví problém. Z tohoto pohledu obchod chválím a dávám plných 100%. Dodaná originální cartrige si s tiskárnou "nerozuměla" a tiskárna hlásila chybu. Za to obchod přirozeně nemůže (ostatně, podobný problém nastal i u mne v práci u jiné značky, kdy u zcela nové tiskárny originální cartrige dodaná přímo výrobcem, a to zároveň s tiskárnou, také nefungovala. Tamní dodavatel nevěřil a poté řešil zcela zbytečný výjezd servisního technika...). Opravdu proto oceňuji, že tento ToneryNaplne.cz na problém zareagoval slušně a ochotně, se snahou vše vyřešit. To je myslím ten nejlepší důvod, proč se do tohoto obchodu vrátit, případně proč jej doporučit dál.

Obchod doporučuji pro rychlou a korektní komunikaci se zákazníkem a skvělou podporu.

• Poměrně rychle dodáno do zásilkovny

bez problémů

• Skvělý servis

Rychlost vyřízení objednávky

• objednáno 19.02.; k datu 16.03. stále nedoručeno
    • velmi špatná komunikace obchodu

• Rychlost dodávky

Vždy rychlé a spolehlivé dodání. Perfektně vyřešená reklamace. Mohu jen doporučit.

rychlost

• Rychlé doručení, cena

• Rychlé dodání, skvělá cena.

• Komunikace jen mailem. Pro mne kostrbaté řešení.