• Klamavá reklama o doručení do 24 hod.

Již jinde učiněnou a levnější objednávku jsem zrušil, abych dostal zboží do 24 hod. Skvělé. Dostal jsem ho po 7x24 hod !! Po mé urgenci ještě "omluvný" e-mail, kde za vše může "systém".
    Byla to první zkušenost a zároveň poslední. Naletěl jsem na klamavou reklamu !

• nejlepší ceny
    • nevím i žádných

výborná komunikace, obratem jsem dostal telefonickou informaci, že objednávka dorazí opravdu do 24 hodin

• Skvělá rychlost expedice skladových zásob, sortiment, přehlednost e-shopu.
    • Žádné jsem nenašel - jen snad používaný dopravce, ale ono není z čeho vybírat.

Obchod funguje úplně super, má na skladě i položky, které jsem jinde nenašel.
    Objednané zboží bohužel dosud (2.1.) nemám (objednáno a expedováno 20.12.). Vina není ovšem u e-shopu, tam bylo vše vyřízeno během chvíle (max 2 hod od objednání).
    Problém je s přepravcem DPD - balík byl schopen doručit až 30.12. (po týdnu), ovšem bez předchozího upozornění na pokus o doručení. A kupodivu, skutečně jsem nebyl doma.
    Dodnes od DPD nemám žádný e-mail s číslem zásilky, tak možná zase dnes bude volat řidič, že mi doručuje balík. A bude se divit, že stejně jako on jsem v práci a nečekám na něj, když nevím, že má přijet. Bohužel, podobné zkušenosti mám i s jinými dopravci, tak nic nového.

Reakce obchodu Tonery do 24 hodin.cz

Dobrý den Libore, děkujeme s úctou za recenzi, opravdu nás mrzí vytíženost DPD, některé zásilky které šli přes hlavní klíčové depa byli zahlceny, mimochodem Vám přejeme hlavně zdraví a štěstí v novém roce !

• spolehlivost
    • xxx

rozhodně tento obchod doporučuji

• Rychlé vyřízení objednávky zboží.
    • Ne

Jsem spokojen s nákupem.

• spolehlivost

• jednoduchost, rychlost
    • nepraktické balení ( obrovský a zbytečně těžký balík, který se špatně nesl) - klávesnice a držák, bylo jednodušší nechat každý kus samostatně, byly by to dva malé balíky.

spokojena

• komunikace
    • zatím žádné

Zarazila mě rychlost s jakou mi bylo zboží odesláno. Já jsem spokojená. Vřele doporučuji

• Přehlednost a rychlost dodání!

Super obchod s velkým sortimentem. Jeden den objednáno, druhý dodáno - takhle by to mělo vypadat.

• Sortiment