• nepravdivé ujištění o dostupnosti skladem
    • nepravdivé ujištění o expedici zboží

po 6 dnech a nepravdivých ujištěních o dostupnosti a expedici zboží jsem objednávku stornoval

• Zboží je nejlevnější co jsem na netu našla
    • Prodejce ihned komunikoval
    • Rychlost!! - na moji žádost byl prodejce ochotný zboží odeslat hned ten den odpoledne a druhý den bylo u mě

Tento obchod doporučuji, za mě bylo vše v pořádku a prodejce mi vyšel vstříct

• majitel by měl psát báchorky a ne recenze na svůj obchod
    • lžou, kladné recenze si píší sami, výrobky objednávají od dodavatelů až po objednání zboží

Podvod. Tomuhle podvodnému tzv. eshopu jde pouze o zisk. Nikoliv o podnikání jako takové.
    NEDOPORUČUJI !!!!!!!

• Nepravdivý, resp. úmyslně zavádějící popis zboží!
    • Nekvalitní zboží prodejce vydává za originál!

Zboží prezentované jako originál za lákavou cenu je ve skutečnosti nekvalitní náhražka!

Níže uvedené kladné recenze si evidentně píše prodejce sám. Ubohé.

• Rychlost doručení.

rychlost, cena

• možnost platby předem a výběr ze dvou dodacích firem jako jsou DPD a Česká pošta, možnost i PPL nebo osobní odběr
    • možnost telefonické domluvy a objednávky
    • spolehlivost
    • profesionalita
    • rychlost dodávek
    • velký výběr zboží skladem
    • nejnižší cena produktu

Jsou velice solidní a slečna, která obsluhuje i telefon, je velice příjemná i po hlase.Doporučuji nákup v tomto kameném obchodě mohu ho všem doporučit s kvalitou a rychlostí odběru. Objednala jsem si objednávku v pondělí a ve středu jsem měla zboží u sebe.

• Zboží uvedené jako skladem ve skutečnosti u dodavatele.

Typický garážový e-shop s nepravdivě uváděnou dostupností.

• profesionalita
    • rychlost dodávek
    • velký výběr zboží skladem
    • nejnižší cena produktu
    • spolehlivost
    • možnost telefonické domluvy a objednávky

Doporučuji nákup v tomto obchodě mohu ho všem doporučit. Objednala jsem si objednávku v pondělí a ve středu jsem měla zboží u sebe. Jsou velice solidní a slečna, která obsluhuje i telefon, je velice příjemná i po hlase.

• Nepravdivé informace, na heurece piše že má skladem, ale ve skutečnosti nemá.
    • Zavádějící recenze, které se evidentně napsal sám

Nedůvěryhodný obchod.

• Dobrý ceny
    • Kvalita a spolehlivost
    • Skvělá domluva

• Dobré ceny,
    • rychlost komunikace, nákupu a doručení,
    • přijatelné ceny,
    • perfektní výběr, a široká nabídka sortimentu,
    • možnost i osobního odběru,
    • pohotova komunikace, spolehlivost, ochotnost, vstřícnost a kvalita personálu,
    • kombinace e-shopu a kameného obchodu,
    • nákup bez front,
    • důvěryhodnost,

Doporučuji ostatním zákazníkům, spolehlivost a rychlost jsou samozřejmostí, ceny jsou velice přívětivé a perfektní výběr sortimentu zaručí že najdete to co potřebujete.

• Velký výběr

• Super ceny,
    • rychlé doručení,
    • přijatelné ceny,
    • perfektní výběr.

Doporučuji ostatním, spolehlivost a rychlost jsou samozřejmostí, ceny jsou velice přijatelné a perfektní výběr.