• nakoupil v obchodě Tobeva.cz před 3 měsíci

s obchodem nebyl problém,ale se zbožím jsem nebyla spokojená zasílala jsem zpět a čekám jak se k tomu postaví obchod zda mi zašlou zpět peníze či né

• nakoupil v obchodě Tobeva.cz před 6 měsíci

vše OK, rychlé dodání

• rychle dodani, cena

• nakoupil v obchodě Tobeva.cz před 7 měsíci

• rychle dodani ,mam velmi spokojeni !

Nic !

• nakoupil v obchodě Tobeva.cz před 7 měsíci

• Skvělé zboží za výhodnou cenu.
    • Rychle dodání.

Skvělé zboží za výhodnou cenu.
    Rychle dodání.
    Dobrá komunikace.

Rychlé vyřízení objednávky
Komunikace
Info sms o předání balíku k přepravě
S obchodem jsem velmi spokojen. Překvapilo mě velmi rychlé vyřízení objednávky (zboží jsem objednával v úterý ve 21 hodin a hned druhý den ve středu okolo 12 hodiny jsem byl informován sms o tom, že objednávka byla vyřízena a předána k přepravě, následně ve čtvrtek byl balík doručen ke mně domů). Takže obchod určitě doporučuji!

• Rychlost jednání, zboží dle popisu, vše OK

Vše v pořádku, zboží dorazilo, rychlá komunikace.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.