Expresní doručení. Zboží bylo objednáno dopoledne a kolem 12 bylo již u doručovací služby a expedováno zákazníkovi.

• rychlá dodávka zboží skladem
    • ne vše co mají na prodejně, tak mají na webu

rychklost doddávky

• cena a pro mě, že je celkem blízko
    • 1) nedá se v okolí lehce zaparkovat
    • 2) obchod( výdejní místo) uvnitř vypadá jako něco mezi skladem a smetištěm - doporučuji uklidit a navonět i umýt i obsluhu ...

Reakce obchodu TisknuTed.cz

Na našich web stránkách, máte mapu a popis, že lze zaparkovat autem pohodlně z druhé strany budovy (konec ulice Pešlova).

• Zboží bylo již druhý den připraveno k osobnímu odběru. Preferuji obchody s možností osobního odběru zboží, což tento obchod splňuje.

Přestože jsem zde nakupoval poprvé, byl jsem maximálně spokojen s cenou zboží, rychlostí vyřízení, dostupností odběrního místa. Přátelům bych tento obchod vřele doporučil.

• Rychlost dodání, možnost osobního odběru.

Zboží bylo skladem a za dobrou cenu, druhý den připraveno k vyzvednutí.

• Proti konkurenci nic zvláštního.
    • Objednal jsem zboží poštou na doručovací adresu, která se liší od fakturační... zboží bylo doručeno kurýrem na fakturační adresu! Dost mě to naštvalo! Už tu nakupovat nebudu.

Mají špatný systém, poslali mi to na fakturační adresu místo doručovací a ještě popletli objednanou dopravu... Dost strašné. Už tu nakupovat nebudu

Reakce obchodu TisknuTed.cz

Ano, omlouváme se zásilka byla chybně odeslána, ale doručena v pořádku a převzata od Vás v den doručení.

• možnost osobního vyzvednutí v prodejně blízko metra (dobrá dostupnost)
    • velmi příznivé ceny
    • trochu nepřehledná nabídka zboží

Nakoupila jsem kvůli přiznivé ceně a možnosti osobního vyzvednutí. Příjemný personál, zboží skladem. Při objednávání zboží musíte vědět, co hledáte, nabídka je trochu nepřehledná. Celkově hodnotím ale pozitivně, až budu příště potřebovat toner, určitě si na ně vzpomenu.

důvod - blízkost u mého bydliště
    doporučil bych

• je to rychlé, pohodlné, nejlepší ceny

Velký výběr sortimentu, výhodná cenová relace a možnost osobního odběru.

• Perfektní komunikace, okamžité odeslání zboží.

• Nemá nad vchodem označení firmy. Malý prostor,
    • nemožnost vystavení některých věcí k prodeji.

• Vstřícné jednání. Rychlost a ochota.
    • Slušné ceny, většina položek skladem.
    • Trochu vyšší ceny.

Mohu vřele doporučit. Příjemné jednání, ochota a rychlé dodání.