• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 2 týdny

• Nechala jsem si tisknout vizitky dle vzoru. Rychle a kvalitně odvedená práce.
    • Nevím o žádných.

Spokojenost, doporučuji

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 2 týdny

Naprosto bez výhrad, jednoduché, rychlá reakce, příjemné jednání. Vše OK :-)
    Pavel

• Rychlost a kvalitní produkty

Super dohoda jen je potřeba lépe číst emaily aby nedošlo ke komplikacím :-)

• jednoduchost

Super!

• nedodání včas
    • nekomunikace

Reklamovala jsem vizitky, které mi nebyly dodány včas - zaplatila jsem si expres dodání a přišlo to později než klasické dodání! Chyba byla jednoznačně na straně obchodu, jelikož se vizitky měli odesílat druhý den, ale mail o předání dopravci mi přišel o 2 dny později! Díky tomu musela kolegyně na veletrh bez vizitek.
    Když jsem volala kvůli reklamaci, tak se pán vymlouval na všechno možné a když mě konečně předali tomu správnému člověku, tak jsem jen dostala mail, že celou záležitost prověří a od té doby se mi nikdo neozval!!! Už je to přesně týden a stále nic nevím!

Dobrý den paní Beranová,

chápeme Vaše rozhořčení, ale jak Vám avizoval kolega Martin s kterým jste si několikrát volali, chyba nastala u dopravce, který si u nás vyzvedl balíček o 1 den později z toho důvodu se celý proces doručování zdržel. S kolegou Martinem jste se domlouvali, že případ zaevidujete jako reklamaci s tím, že Vám navrhneme možnost kompenzace. Reklamační doba 30 dní u nás neplatí, všechny reklamace řešíme expresně, nicméně se může stát, že se řešení zpozdí což je primárně z důvodu, že kolegové řeší reklamaci s dopravcem a čekají na jeho vyjádření. Jakmile budeme vědět více, ozveme se Vám a navhrhneme nějakou rozumnou kompenzaci. Děkuji za pochopení.

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 3 týdny

Nespornou výhodou je bohatý výběr námětů, které tiskárna spolehlivě realizuje.

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 4 týdny

rychlost
    přesnost
    odpovídá zobrazení

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 1 měsícem

• Bleskově zpracovaná zakázka, velké možnosti výběru.
  • nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 1 měsícem

Naprosto perfektní vizitky. Komunikace i termín dodání, vše super, děkuji a doporučuji.

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 1 měsícem

Vizitky jsem vytvářela v tamním programu, náhled byl s mým jménem, ale vizitky přišly beze jména. Reklamace mi nebyla uznána, údajně jsem si vizitky takto blbě navrhla sama, přitom při prvním rozhovoru s pánem z firmy připustil fakt, že mohlo dojít k chybě při přenosu dat.

Vážená paní Domanová,

Vaši reklamaci jsme důkladně prověřili a bohužel jsme ji museli zamítnout jelikož jste si vizitky navrhovala pomocí našeho online editoru a následně jste i ZÁVAZNĚ potvrdila správnost vložených textů před vložením do košíku.

Všechny návrhy vizitky kontrolujeme a jsme schopni odhalit i drobné chyby a překlepy (což bychom dělat z podstaty věci ani nemusely), ale Vaše vizitka se bohužel tvářila jako obecná vizitka bez jména, tudíž ji kolegové posunuli ihned do tisku.

VŠECHNY NÁVRHY VIZITEK, KTERÉ SE VYTVÁŘÍ NA WEBU PLNĚ ODPOVÍDAJÍ TISKOVÉMU VÝSTUPU. JAKÁKOLIV CHYBA PŘI PŘENOSU DAT NENÍ MOŽNÁ. Při reklamaci jste tvrdila, že máte otisk obrazovky kde je jméno vyplněno. Kolega grafik Vás tedy vyzval abyste jej doložila. Při jeho zaslání jsme zjistili, že jste tento otisk obrazovky zfingovala a vytvořila jej v den reklamace vizitek. Nezlobte se na nás, tento klamavý přístup pokládáme za velmi neseriózní! V případě, že byste doložila právoplatný otisk obrazovky kde chyba skutečně je na naší straně, neměli bychom problém vizitky do 24h přetisknout a poslat Vám je zpět. Poté co jste byla kolegou grafikem vyzvána k opětovnému zaslání důkazu, že jste na vizitce jméno měla, jste již přestala reagovat.

• Super komunikace
    • přehledná a rychlá kalkulace

Moc a moc děkujeme :)

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 1 měsícem

• Přehledný, moderní eshop s nožností vytvoření vlastní vizitky
    • Rychla expedice a komunikace
    • Skvělá kvalita

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Díky moc za pozitivní hodnocení!

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 2 měsíci

• Přehledné, rychlé, cena tisku vizitek přiměřená objednanému množství

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Velmi Vám děkujeme, ať se s novými vizitkami daří!

• Dobrá cena, dobrá kvalita
    • Možnost snadno nahrát podklady přes e-shop
    • Dobrá komunikace
    • Nevím

Vřele doporučuji!

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Díky moc za pozitivní hodnocení, moc nás to těší!

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 2 měsíci

• Rychlé objednáni, přehledné stránky, srozumitelné i na poprvé a široký výběr šablon i možnost jednoduše nahrát vlastní návrh.

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Díky moc a ať se s vizitkami daří!

• nakoupil v obchodě Tisknisi.cz před 2 měsíci

• Dobře se mi spolupracovalo s obchodem zásilka přišla v pořádku a moc pěkně zpracovaná

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Díky moc Diano, zase se ozvěte :)

• Vstřícné jednání.

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Velmi děkujeme a těšíme se brzy na viděnou!