Rychlost, kvalita

• Spolehlivé a rychlé dodání.

poměr cena/výkon

• Rýchle dodanie, veľký výber motívov

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Moc a moc děkujeme a těšíme se na další objednávku :)

Rychlost a spolehlivost výborná. Všem doporučuji.

Díky moc :)

• super kvalita

Moc díky Maxi!

• Rychlost a kvalita vizitek
    • Žádná

Rychlé jednání, informace a kvalitní zpracování

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Velmi děkujeme a zase se ozvěte :)

Dne 16.2. jsem si objednal u firmy vizitky s dodáním Express, a nahrál jsem jim soubor formátu „cdr“, který měli uvedený na webu, že ho podporují, a ten soubor také přijali.
    A dne 19.2. mi poslali email, kde psali, že data ve formátu „cdr“ nejsou tisková, a že je nemůžou zaslat na tisk, a ať jim to pošlu v pdf. A když jsem jim odepsal, že tento soubor je z jejich strany podporovaný, a že pdf nemám, tak to ignorovali, a trvali na pdf. Když jsem to s nimi chtěl řešit telefonicky, abych to urychlil, tak mi napsali, že jednají jenom po emailu.

Tuto firmu jsem si vybral právě proto, že přijímaly formát cdr, a bylo možně ihned zaplatit online, a ve variantě Express byly vizitky hotové druhý den.

Takovéto jednání a přístup k zákazníkovi jsem ještě v ČR neviděl.

Dobrý den pane Šrolle,

dovolte nám uvést na pravou míru, jelikož ne vše co píšete odpovídá skutečnostem. Vámi dodaný soubor .cdr byl poškozený a kolegovi grafikovi se nepodařil otevřít - texty byly rozhozené a nebylo patrné jak má být vizitka poskládána, proto Vám kolega grafik psal abyste převedl Vy nebo Váš grafik soubor do PDF což je hlavní podporovaný formát pro produkční tisk. Do dnešního dne jste toto opravené soubory pro tisk nedodal. Kolega grafik určitě neodmítal komunikovat po telefonu, jen je zcela zřejmé že tisková data potřebujeme poslat mailem nebo odkazem to je zcela logické. Vaše jednání nám rovněž přijde unikátní z hlediska naší míry snahy Vám pomoci dotáhnout zdárně objednávku do tisku. Pokud dodáte vlastní tisková data která jsou poškozena a odmítáte zaslat opravená + navíc ještě píšete negativní recenzi těžko můžeme nějak pomoci :(

Opakovaně jsem musela upozornit, že text je potřeba upravit ač jsem email s úpravou odeslala v určeném časovém limitu. Tisk se tím dost opozdil.
    Chtělo by to alespoň dva řádky na pozici.

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Dobrý den, omlouváme se za prodlevu s tiskem nicméně pokud požadujete grafickou úpravu na míru nad rámec webového online editoru je třeba počítat s určitou prodlevou. Grafické úpravy vždy řeší grafik, který na úpravu potřebuje nějaký čas (má danou frontu zakázek), tím pádem může dojít k prodlevě nad rámec avizovaného termínu expedice Vaší objednávky. Jsme však schopni vyjít vstříc pokud byste zmínila že mezní termín dodání vizitek měl být XY. To lze ve výrobě zařídit. Děkujeme

• :)

Velmi děkujeme a těšíme se na Vaši další objednávku!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

V tejto spolocnosti si davam robit pravidelne vizitky, zakazdym spokojnost, rychlost, kvalita, spolupráca. Avsak tieto posledne cista pohroma. Telefony nikto nedvihal, iba UI, po prepojeni (v prac.dobe) oznamilo ze mobil mimo dosahu alebo vypnuty. Mam poslat mail. Poslal som mail a reakcia az na 3 den. Aj to nerozumeli poziadavke. V tom case ale uz bola objednavka na riziko zadana aj vytlacena aj odoslana... Clovek ktory prijíma objednavku necita poznamky v objednávke a pyta sa to, co je prave v poznamke vysvetlene a poziadane. Nuz, objavil Ameriku. A kurierska sluzba? Naozaj tato objednavka haprovala na celej ciare. Ale vizitky su doma a nastastie bezchybne ako vzdy. Napriek tejto negativnej prvej skusenosti, este im dam sancu :) Nie sme neomylny a stroje. Doteraz vzdy vsetko na 1ku s *

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za komplikace spojené s touto objednávkou. Věříme že to byla anomálie. Kolegyně na zákaznické podpoře se vždy pokud se nedovoláte volají nazpět, nejspíš jste jen narazil na dobu kdy byly všechny plně vytíženy. Nicméně nazpět Vám určitě zavolali to tu vidím :) Za dopravce se omlouváme, bohužel u dopravců které využíváme pracuje více jak 2000 lidí tudíž občas se může stát že narazíte na někoho ne úplně schopného :) Pěkný den a zase někdy na viděnou!

• Komunikácia
    • Ochota
    • Kvalita
    • Rýchlosť dodania
    • Super ceny!!!!

Super, naozaj som veľmi milo prekvapený, že sa dá aj za skvelú cenu urobiť toľko reklamy.
    Objednával som 2x rekl.bannery - plachty a 300 vizitiek.
    100 ďalších som dostal ako darček!
    Super!

Velmi děkujeme a těšíme se na Vaši další objednávku!

• Možnost vytisknout vlastní vzor vizitky

Spokojenost. Komunikace obchodu super - domluva s grafikem ohledně kvality tisku - jelikož jsem měla malé rozlišení obrázku, po dohodě upravili kvalitu vizitky, poradili, vytiskli. Doporučuji.

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Moc a moc díky Moniko! Těšíme se na další objednávku!

• Super spokojenost komunikace tak dodavka

Velmi děkujeme a těšíme se na Vaši další objednávku!

• akceptuje velké množství grafických souborů pro vlastní návrh
    • opakující se reklamy na služby, které nehodlám využít, jsou dotěrné, ale ne agresivní
    • familiérní přístup cizích lidí: "šup do výroby, já jsem Vlaďka" neodpovídá zcela preciznímu, profesionálnímu zpracování zakázky

Odhaduji podnik na startup, který se hodně snaží, a něco nepodstatné mu ujede - podstata zakázky tím není dotčena. Doporučuji.

Reakce obchodu Tisknisi.cz

Děkujeme za obsáhlé hodnocení a Váš názor na naše služby :) Jen doplním že startup nejsme, v polygrafii a reklamě se pohybujeme již více jak 25 let :)

rychlost a kvalita

• Spokojenost

• rychlost, spolehlivost

Spokojenost s velmi rychlým a kvalitním zpracováním zakázky.

Velmi děkujeme a těšíme se na Vaši další objednávku!

Celková spokojnosť, super komunikácia a ústretovosť