• V objednávce jsem zvolila platbu bankovním převodem a po více než týdnu jsem stále neobdržela údaje k provedení platby. Takže jsem zboží zakoupila jinde a obchod nedoporučuji.

Zboží nedorazilo. Komunikace téměř žádná.

Reakce obchodu Tisknikvalitně.cz

omlouváme se za komplikace. Pracovali naši grafici na technice a Vaše obj. se nám neobjevila.
    Vaše recenze nás mrzí a budeme chtít vše napravit.

S pozdravem tým Tisknikvalitne.cz

rychlé doručení-vyhoda
    nemožnost realné prohlídky- nevyhoda

• Cartridge byly správné ;)

Trošku mě překvapilo, že nefungovala komunikace s obchodem. Nedostal jsem potvrzení, že zboží je připraveno. To jsem se dozvěděl až na základě emailového dotazu. Pak jsem se s panem prodavačem nepotkal, protože prodejna byla zavřená ve standardní otvírací době (možná si odskočil na chvilku pryč, ale zrovna jsem tam šel ráno při cestě do práce, tak to otráví).

Vse probehlo tak, jak jak jsem si představoval. Vybrano, objednano, dodáno. Žádný zádrhel. 100% spokojenost.

Ani po třech týdnech od objednání a jedné urgenci nedoručili zboží u kterého mají psáno skladem.

Reakce obchodu Tisknikvalitně.cz

ihned jsme Vám oznámili telefonicky, že cartridge není k dizpozici, bude během 14ti dnů.
    Ptali jsme se Vás, zda chcete obj. stornovat. Odpověď zněla, že ne, počkáte.
    Po pár dnech jsem obdrželi tuto recenzi.

Děkujeme.

I negativní recenzce je recenze a nás to posouvá se zlepšovat dále.

Tým Tisknikvalitně.cz :)

Dobré jednání rychlé objednání

Za mě doporučuji tento e-shop na 100%, rychlé dodání, skvělá komunikace a kvalitní zboží.

Objednávka i předání zboží proběhlo bez problémů.

• Obchod neustále uzavřen, na webové stránky nedají polední pauzu, kterou si berou, dovolené ... nedoporučuji

Reakce obchodu Tisknikvalitně.cz

Dobrý den, měli jsme poprvé dovolenou od 9.7. -12.7. a hnedka negativní reakce.. Na internetových stránkách jsme měli jasně banner, kde byla dovolená znázorněná a zvýrazněna . Všichni zákazníci byli informováni a vše pochopili, jen vy paní Silvie Dudková máte negativní reakci a svůj názor na věc, za Váš názor děkujeme. Česká nátura se nezapře.. Co se týče polední přestávky. Fungujeme také jako výdejní místo Zásilkovny.cz , všichni zákazníci dostávají SMS zprávu, kde je jasně napsáno, od - do je polední přestávka. Uznáváme, že na našich stránkách nebyla znázorněna polední přestávka, za to se omlouváme a děkujeme za Vaší informaci. Na stránkách je již už znázorněna.

Děkujeme za Vaši reakci.

• nákup z domova
    • nevím o žádných

výhoda nákupu z domova a rychlost dodání!

• + Kvalita
    • + Rychlost