Moje chyba, ale pod pojmy: "Do pole Délka napište požadovanou délku řemenu, který vám připravíme na míru." a "Zboží Vám vyrobíme na zakázku jako Zakázková výroba." bych nečekal, že to je ustřižení řemenu na požadovanou délku, ale výroba uzavřeného řemenu. Stačilo by napsat, že řemen bude ustřižen na požadovanou délku a vše by bylo jasné.

• sklo bylo pečlivě zbalené

Super obchod rychlé dodání kvalitní zboží

Ok

• rychlé jednání
    • rychlé odeslání
    • rychlé doručení
    • kvalita
    • vyšší cena
    • zajímavý sortiment
    • několikrát jsem musel urgovat fakturu

• Bleskové zaslání
    • Produkt odpovídá popisu

• vhodné díly pro 3d tiskárny - konstrukce
    • Bezva rychlost dodání
    • některé díly procházejí i zakázkovou úpravou (krácení na rozměr)
    • užší sortiment produktů, ale přehledně popsaný

Rozhodně doporučuji, je třeba pečlivě vybírat, ale jako ND na některé druhy 3D tiskáren.

• Co objednám dodají.
    • Zakoupené zboží Montážní deska pro hotend V6 neslo stopy použití (oděrky od šroubů), na funkci to vliv ale nemá.

Zboží dorazilo v pořádku (platba předem s drobnými komplikacemi), ale obchod nebyl schopen dodat ani po více než týdnu žádný doklad o koupi, což je pro nás jako firmu zásadní, komunikace byla nulová, na maily neodpovídají, lze se sice dovolat, ale nic se nedozvíte. Naštěstí před větším nákupem neznámou firmu prověřuji drobným nákupem - tentokrát se vyplatilo.
    Ale zboží dorazilo velmi rychle, pokud tedy nevadí, že nedostanete žádný doklad, tak proč ne :-)

• Kvalitně zabaleno
    • Dobrá komunikace při reklamaci

Jendo ze zboží mi přišlo s výrobní vadou. Brzy po zaslání dotazu prodejci na další postup, jsem byl kontaktován a vše se odborně a hlavně rychle vyřešilo. Asi to takto nemůže dopadnout vždy, třeba v případě technicky složitějších věcí. Ale jasná ochota problém vyřešit ke spokojenosti zákazníka, se cení vždy!

• Rychlé doručení

Dodání do 24 hodin - velmi dobré. Zboží by mohlo být o něco více zajištěné proti pohybu v balíku.

• Rychlost a sortiment

• Rychlé a spolehlivé odpovědi na upřesňující dotazy
    • Rychlé jednání

• Jednoduché uživatelské rozhraní webových stránek

• Dobré ceny
    • Velký sortiment
    • Rychle dodání
    • Některé věci nejsou skladem ale to se dá pochopit

ok

• Bleskové odeslání dopravci

Rychlé odeslání zboží, ikdyž došlo k chybnému odeslaní jiného komponentu, obchod okamžitě reagoval a druhý den jsem si vyzvedl správné zboží. Kéžby všichni prodejci reagovali tak svižně jako tento obchod.