Zařízení není jednoduché a nedalo se na první dobrou nainstalovat. Volal jsem na číslo mobilu uvedené na faktuře. Ihned bylo zvednuto. Pan Lakkis ihned zařídil logistiku k technickému supportu. S technikem jsem situaci probral a následně jsem instalaci zvládl bez problémů. Co chválím MEGA byl laskavý přístup. To se dnes už nenosí... a přeci.

Sháněl jsem tiskárnu pro malou kancelář, nerozumím tomu, jen vím co potřebuji (oboustranný tisk,sken apod... cca 5 000 stran ročně) obchod mi doporučil tiskárnu a tento toner do ní objednávám. Poslední toner jsem objednával červnu 2022 tzn. tisknu ročně za pětistovku. Vědí co dělají, umí. Já děkuji.

• Domluva mailem okamžitá a velice vstřícná

Bohužel některé položky, které jsou v nabídce nemají a dodají neobjednané zboží.

Sice dobrá cena za zboží, nicméně ho stále nemám. Místo zvolené České pošty bylo zboží posláno přes DPD. Avízo o doručení den předem neexistuje a zareagovat na zprávu o doručení hodinu a pár minut před skutečně neumím. Takže zboží je na nějakém vzdáleném depu kam já se nedostanu a asi ho pošlou zpět prodejci.... Super nákup

Vážený Pane Pačes,

vidíte jak umí být dobrý skutek po zásluze potrestán. Kolegyně na expedici chtěla zjistit okamžitou expedici tiskárny, aby byla na druhý den u vás. Primárně používáme DPD skrz spolehlivost.
    Česká pošta, která je pro vás jak jsem pochopil nejdostupnější, totiž k nám jezdí jak se jim chce. Svozové časy jim nic neříkají.
    Tím vzniklo toto ,, hovínko ,, tak že se vám přímo omlouváme.
    Doufáme že svoji tiskárnu už máte a tisknete.
    Nezapomeňte si registrovat záruku 3 roky...

Krásný den přeje,
    Mario Lakkis

• NAkupuji podruhé a jsem spokojena s dodáním i kvalitou toneru.

• nákup tiskárny i tonerů
    • dobrá komunikace

• přijatelné ceny
    • kvalitní zboží
    • náhradní tonery
    • rychlá doprava
    • super pokec s technikem obchodu

Doporučuji, pouze instalaci jsem sám nedal musel pomoci ajták, ale to je u každého jinak

• Rychlé dodání, nízká cena při zachování kvality

• sortiment, ceny

Nepravdiva informace ohledne dostupnosti zbozi. CMYK sadu toneru "K odesilani do 24 hodin" objednal a uhradil okamzitou platbou ve stredu. V patek se zeptal v e-mailu kdy bude zbozi vyexpedovano - zadna odpoved, e-mail byl proignorovan obchodem. V pondeli podarilo se dovolat osobne - zbozi neni skladem. Na sedmi den od objednani zbozi nebylo vyexpedovano, nemel informace kdy bude naskladneno (k tomuto dni uz volal 2x, a odeslal 2 e-mailu s pozadavkum upresnit datum expedice), proto objednavku zrusil. Po zruseni objednavky penize byly vraceny, ale nedostal ani fakturu ani dobropis od obchodu (nakup byl na ICO - obchod ma povinnost vyfakturovat a dobropisovat nakup) - e-mailovy pozadavek na dobropis byl obchodem proignorovan. Na paty den od datumu zruseni objednavky dostal od obchodu nesmyslnou zpravu "Po naskladnění jste zboží odmítl.". Obchod nedoporucuji pro podnikatele a firmy.

Vážený pane / paní ,

za tuto situaci se velice omlouváme. Přecházeli jsme na nový web a došlo zde k několika chybám v parametru sklady. Vše je již opraveno. V září bylo tolik objednávek že kapacitně nešlo komunikovat v den objednávky. Na tuto situaci jsme již připraveni a zvládáme vše pro Vaši spokojenost.
    Ještě jednou se omlouváme, pokud jste nenašel dobropis ani ve spamu, prosím obraťte se na [email protected] s požadavkem.
    S pozdravem / best regards,

Tel: +420 542 22 12 64
    E-mail: [email protected]

• - rychlost dodání
    • - příznivé ceny

Bez připomínek, doporučuji !

Dobrá komunikace, rychlé dodání..

rychlost dodání

• rychlost, kvalita

jenom mě mrzí, že zákazník si vybírá odměnu, která se objeví na faktuře, ale dodáno nebylo. To je taková malá kaňka, Jinak super jednání

• Velmi rychlé dodání :)

bleskurychlé odeslání

Lakkis toner team

• toner na tiskárnu HP Laser Jet 1020 jsem dlouho hledal, až ve Vašem obchodě jste ho měli, dodání do dvou dnů, cena a kvalita dobrá

Lakkis toner team

Vstřícné jednání, skvělá komunikace, rychlost vyřízení objednávky i dodání.

• rychlost vyřízení