• Rychle doručení

• Rychlé odeslání

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

Objednáno v pohodlí z domova, dodáno druhý den. Vše OK.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

som velmi,velmi spokojny seriozny pristup mali by vsetci tak jednat zo zákazníkom a hned by bol svetd o trochu lepsi akrajsi.dakujem.dovidenia .Jozef.č.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

Míchačka dorazila, dost mne překvapilo, že se jedná o stavebnici. Pokud to bylo v popisu zboží uvedeno, přehlédl jsem to.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.
    Všechny typy míchaček jsou originálně zabalené v krabicích od dodavatele a je nutné je smontovat.
    Děkujeme za pochopení.

• Dobrá komunikace. Vše posílají do emailu i komunikaci s dopravcem.
    • Zboží dobře zabaleno, aby nedošlo k poškození
    • Berou zřetel na přání zákazníka. U mě třeba den dodání zboží.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Výborná komunikace obchodu.
    • Rychlé dodání objednaného zboží.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

jsem spokojená, odezva okamžitá, komunikace dobrá a rychlost vyřízení objednávky mi vyhovuje, děkuji, určitě doporučím. penková

Rychlost dodani

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• rychlá dodávka zboží a dobrá komunikace

spokojenost.

Velmi rychlé dodání zboží

• smysluplná cena

• Rychlé jednání

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Jsem velmi spokojená. Objednávka byla velmi rychle vyřízená aa doručení bylo také rychlé. Celkový vzhled stolečku je velmi pěkný. Vnučka nadšená.

• Vše rychle vyřízené.

Maximální spokojenost.