• Má zboží, které už jinde není - asi jiná (německá) distribuční síť

Vše v nejlepším pořádku. Děkuji a doporučuji. (Dodávka trvala týden, ale objednával jsem vědomě zboží skladem u dodavatele a o předpokládané délce dodací lhůty jsem věděl předem.)

• Pár kousků za hodně levnou cenu.

Je to německý obchod, komunikuje bezva česky, ale vsechno mu dlouho trvä. Omezený sortiment.

Rychlé a bezproblémové.

• Pro přihlašování na webu obchodu, do oblasti klientské zóny, je krom emailové adresy a heslo požadováno vyplnění "Captcha". To je naprostá katastrofa! Špatně čitelné, často nutno několik pokusů!! Toto zabezpečení bych z přihlašování odstranil.

Pozor! Ceny jsou pro klienty z CZ vlastně bez DPH, tedy je třeba s tím počítat. Přesto se jedná o nákup výhodný, velmi širokého sortimentu. Obchod komunikuje velmi dobře, přehledně a operativně. Doporučuji.
    Webová aplikace má však jednu zásadní nevýhodu, patrně snadno odstranitelnou. Viz "nevýhody obchodu".

• výborné ceny

• *super obchod

• Velmi dobrá komunikace

• Velmi rychlé jednání a dodání.

Dne 11.3. poslali mail, že objednávku zaregistrovali a dál se až dodnes, tedy 16.3. neděje nic. Žádná další zpráva o termínu dodání zboží, žádná informace ke způsobu platby, žádná další komunikace, až dnes 16.3. dorazil dotazník spokojenosti..... trochu divné....... Zboží jsem potřeboval rychle, ale něco jim nefunguje.....

• rychle dodani a rozumna cena
    • komunikuji bez problemu
    • obchod sidli v Nemecku, v CR ma PO box (reklamace?)

na drobnejsi zbozi bych klidne nakup zopakoval, na drazsi - pripadna reklamace muze byt vyzva

• Dobré ceny

• rychlost vyřízení

Vše v naprostém pořádku!

cena, rychlost

Přehled
    Přístup
    Rychlost

• Mají zboží, které naše shopy běžně neprodávají.
    • Funguje už několik let. Je spolehlivý.
    • Využívají toho, že mají zboží nedostupné na našem trhu a podle toho "upravují" cenu. Je někdy dražší skoro až o 80%. Přesto zboží koupím.

Zboží přišlo v pořádku. Dobře zabaleno. Podpora po telefonu je spolehlivá. Zboží mají takové, co na našem trhu není. Jsou schopni nestandardní zboží objednat z Německa, Číny. To je hlavní důvod, proč občas od nich nakupuji.

• Relativně rychlé
    • Sortiment, který jsem nesehnal v ČR
    • Dobrá cena i komunikace
    • Způsoby platby
    • Podmínky doručení pro firmy

obal malinko poškozený,ale na vadě výrobku to neubralo...

Vše v naprostém pořádku - komunikace, cena, rychlost dodání - celková spokojenost bez jakýhkoliv problému. Doporučuji.