• Velký výběr i jinde běžně nedostupných či nenabízených komponent.
    • Rychlé naskladnění zboží na objednávku.
    • Vhodná komunikace.
    • Velice pečlivě zabalené zboží.
    • Obal výrobce měl naťuklý roh, nemusela to být zrovna chyba prodejce ale i tak trochu zamrzí. Samotný výrobek nepoškozen.

Vcelku slušně přehledný e-shop i s běžně nedostupnými komponentami a rychlými dodacími lhůtami.

• vstříctnost
    • cena produktů
    • výběr produktů
    • přehledné velmi moderní stránky
    • nemá

Všechno v pořádku, tak jak to má být...

• Výborně

• Super jednani
    • Nic jsem jako nevyhodu nezaznamenal

Dnes je nákup zboží po internetu spojen s určitým rizikem, proto se lidé, kteří tímto způsobem nakupují, snaží vyhnout problémům a čerpají ze zkušeností jiných. Já mohu potvrdit, že se tento obchod liší od ostatních...svou normálností, nestalo se nic, nad čím bych se pozastavil. Objednal jsem-nakoupil jsem a spokojeně si užívám nového ....

I was kept up to date with the status of my order. Order was delivered within originally estimated timeline. Also I have received product that I ordered. So I am completely satisfied.
    Only complaint is that it took a week from ordering to receiving the item but I guess the item was in stock at the supplier so it took longer than usual.

• Dodává zajímavé, méně běžné a dostupné značky a modely zboží
    • Slušné ceny
    • Nové modely, například skříně Silverstone, mají brzo
    • Malý sortiment

Docela rád tady nakupuji, byť je to zjevně menší e-shop. Nebo alespoň česká pobočka Německé matky bude. Slušné ceny, rychlé dodání, komunikují i mají co hledám a jinde nenacházím.

• široký výběr
    • slušné ceny

Vše OK

• Informace o stavu objednavky
    • Rychle odeslani a doruceni od dodavatele
    • Emaily litaji do spamu na gmailu

Zajímavý sortiment, rychlá expedice, spokojenost.

Přístup
    Přehled
    Rychlost

Perfektní. Ve čtvrtek ráno odešla platba z banky a v pátek po obědě jsem si na poště vyzvedl zboží.

• Jako jediný měl obchod zboží skladem, třebaže odeslání trvalo 4 dny, jak obchod uváděl předem.

• NESPOLEHLIVÝ

Zboží bylo slíbeno do tří dnů a do dnešního dne nemám nic. Zboží bylo objednáno 29.3.2023 a dnes je 5.4 a zboží nikde.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, zboží jsme Vám nedodali ve slíbením termínu. Vinou poškození zásilky směrované k nám od distributora jsme byli nuceni zajistit nové zboží, což prodloužilo dobu dodání a tuto skutečnost jsme Vám sdělili prostřednictvím emailové komunikace. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• Ikdyž zboží nebylo skladem, velmi rychle naskladnili a do 3 dnů bylo doma.
    • Škoda, že obchod nenabízí doručení do PPL boxu nebo zásilkovny. Jinak nic.

S obchodem jsem byla velmi spokojená, jak s komunikací obchodu, tak s rychlostí dodání zboží.

Delší dodací lhůta, zastaralé provedení shopu,

Můj první nákup v tomto obchodě a vše v naprostém pořádku.

• ok cena