• Výběr
    • Výdejní místa

Jako vždy super

rychlost

tým TIPA.EU

• dobrá cena, komunikace i rychlá doprava

Jsem velmi spokojen a doporučuji pro rychlé jednání se zákazníkem.

tým TIPA.EU

• V tomto případě žádné výhody a ani plus není. Jen samé negativa.
    • Prodali mi autobaterii EXIDE AGM, baterie přišla bez záručního litu. Ve faktuře vyplněná jen cena a název baterie včetně kapacity. Nic chyba se může stát. Tak jsem volal pani co to má na starosti. Pani Staňková!!! Ta abi s tím neměla práci tak mě přepojila na reklamační od. zde mi logický pani sdělila, že to není reklamace výrobku, ale nekompletnost dodávky - zodpovědnost pani Staňkové. Nafotil jsem výrobní a sériové číslo s požadavkem o vystavení záručního listu včetně návodu k použití který je součástí. Pani Staňková se rozčilovala že proč to nevyřídili na reklamacích. Začala tvrdit, že k případné reklamaci stačí jen faktura. Na faktuře je jen obchodní označení autobaterie, žádné sériové číslo výrobku. Vůbec nebyla schopna pojmout informace, že bez seriového čísla baterie je faktura k ničemu. Perla byla po dlouhém vysvětlení zaslání pani Staňkou e-mailem v příloze záruční list od E battery expert záruční list. Pozor! Bianco nevyplněný - čistý, prázdný . Pani Staňková má zřejmě velmi vyvinutý smysl pro humor . Ráda si dělá srandu ze zákazníků. Následoval email na reklamační oddělení, odepsal mi pan Lupa, pokud budu reklamovat autobaterii stačí se prokázat fakturou pokud obsahuje všechny podstatné informace. Jenže faktura neobsahuje výrobní číslo. Na to jsem v reklamačním emailu upozorňoval. Znovu jsem upozornil pana Lupu, že faktura nemá všechny náležitosti!! Dnes, druhý den mi odpověděla pani, že pan Lupa má dovolenou. Zřejmě nevydržel to třídění pracovní tempo. Uvidíme po víkendu jestli obdržím ten záruční list, či nikoliv. Pak se musím obrátit na Č.O.I. Baterie EXIDE mají svůj záruční list včetně návodu k obsluze. Pokud je to oficiální zdroj. Pokud je to nějaký šméčko jsou problémy. Tak pozor na TIPA - Opava

Pozor na TYPA - Opava! Nechápu pokud udělal někdo chybu při vyskladnění a nedodal potvrzený záruční list. Proč nejde dodatečně vypsat a dodat. Snad jen v tom případě že nakoupili kopie autobaterii, nebo neoficiální dodávky na náš trh.

Reakce obchodu tipa.eu

jak Vám již bylo sděleno, autobaterie nakupujeme z oficiální české distribuce a ta ji dodává standardně bez záručního listu. U případné reklamace tento list tudíž nevyžaduje a není k jejímu uplatnění potřeba. Jako záruční list po dobu záruky baterie slouží pouze nákupní doklad. Další posouzení oprávnění reklamovat posuzuje dodavatel na základě svých interních informací daného výrobku. Dále bychom Vás poprosili, abyste se vyhnul nemístným narážkám na naše zaměstnance reklamačního a zákaznického oddělení, kteří dělají maximum pro to, aby byl každý náš zákazník spokojený, dostatečně informovaný a vše bylo vyřízeno k jeho maximální spokojenosti. Veškeré potřebné informace týkající se této situace Vám byly sděleny již minulý týden, a z tohoto důvodu nepovažujeme Vaše hodnocení za objektivní a věcné. Děkujeme za pochopení.

rychlost doručení

Reakce obchodu tipa.eu

mockrát Vám děkujeme za hodnocení i cennou zpětnou vazbu.

Vše v pohodě.

Reakce obchodu tipa.eu

mockrát Vám děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu i cennou zpětnou vazbu.

Rychlost

tým TIPA.EU

• rychlá a úplná dodávka

Rychlost,spolehlivost.

Reakce obchodu tipa.eu

děkujeme Vám za hodnocení i cennou zpětnou vazbu.

spolehlivost

• rychlost dodani

rychlost dodani

Reakce obchodu tipa.eu

děkujeme Vám za 100% hodnocení.

tým TIPA.EU

• super cena oproti konkurenci
    • rychlé doručení

tým TIPA.EU

• rychlost vyřízení a dodání

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu tipa.eu

mockrát Vám děkujeme za hodnocení i cennou zpětnou vazbu.

V poho

• Super

Spokojenost

vstřícnost a rychlost dodání

Reakce obchodu tipa.eu

děkujeme Vám za hodnocení i cennou zpětnou vazbu.

• dobrá cena
    • rycchlost
    • cena dopravy

tým TIPA.EU

vzhledem k tomu, že jsem u vás koupil celou sadu solárního ohřevu vody, a jen díky tomu, že nebyli doručeny správné komponenty (koncový držák sol. panelů) jsem celou montáž musel provádět na dvakrát, což vzhledem k počtu osob potřebných pro montáž ( cca 5) bylo velmi nepříjemné. Jurík

Reakce obchodu tipa.eu

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, avšak velice nás mrzí, že jste měl nepříjemnou zkušenost a omlouváme se Vám za vzniklé potíže. Spokojenost všech našich zákazníků je pro nás hlavní prioritou a chceme Vás ujistit, že neustále pracujeme na optimalizaci procesů. Ještě jednou se Vám omlouváme za nepříjemnosti, které nedodání správných komponentů způsobilo, a doufáme, že Vaše příští zkušenost s námi bude co možná nejlepší.