Bez připomínek, všechno klaplo jak mělo.

bleskové dodání, žádný problém...

• Nic nedorazilo - zboží ani email

• není kde zaparkovat!

• .. prodejce je na úrovni,dnes neobvyklé ..

.. pan Absolon si zaslouží absolutorium ze komplexní služby

• nevím, žádné jsem neobjevil
    • hlavně prodává auta, ostatní je asi jen doplňkový sortiment

Pokud chcete nakupovat přes internet, najděte si internetový obchod a ne autosalon.

Zboží jsem objednal před 11 dny, doteď nemám žádnou odpověď, proč zboží nebylo expedováno a doručeno.

• prehlednost stranek
    • siroky sortiment skladem

• Velký vyber
    • Nevim

• zboží zatím nedorazilo
    • nikdo se neozval
    • firma hlaváček zřejmě nefunguje

• Osobní jednání
    • Na webových stránkách je obchod Thule prezentován jako součást prodeců a servisů skupiny Hlaváček. Ovšem komunikace mezi ochodem a servisními středisky není asi žádná.

Telefonicky jsem si chtěl objednat nosič kol na tažné zařízení i s koupí a montáží tažného zařízení na vůj KIA. Objednávku jsem musel nakonec rozdělit na tažné zařízení a jeho montáž a na nákup nosiče kol. Po přistavení vozu mi bylo namontováno tažné zažízení. Překvapení ovšem nastalo při vyzvednutí nosiče ve vedlejší budově kde mi sdělili že mám namontovanou špatnou zásuvku. Obsluha byla vstřícná a dodala mi redukci v ceně. Nicméně v důsledku použití redukce mi u nosiče kol nefungují couvací světla. Jelikož jsem při objednávce tažného zařízení avizoval k čemu je chci používat a kupoval jsem je v podstatě u stejného prodejce, předpokádal jsem, že ví jaký typ zásuvky je tedy nutné namontovat.

• Komunikace - po deseti dnech od potvrzení přijetí objednávky nemám odpověď zda zboží dorazí či ne. Po telefonickém kontaktu nebyla objednávka nalezena, protože e-hop má jiný komunikační kontakt, který není uveden na stránkách.

• Nachází se v místě bydliště
    • Nekomunikují

Příště si to objednám radši někde jinde

• Nabízí nosič Thule 929 v LED provedení jako jediný na trhu!
    • Nekomunikují
    • Zboží zřejmě nemají skladem, jelikož doposavad nic nepřišlo

Zboží nabízí jako jediný v ČR, nikde jinde jsem nosič s LED světly nenalezla, navíc měli uvedeno skladem. Nyní po 10-ti dnech se nikdo neozval a žádné zboží nepřišlo.. Obchod zřejmě není funkční. Raději nakoupit jinde!

• Široký sortiment a profesionalita
    • nemám žádné negativní zkušenosti

Vše OK

• nizka cena
    • Omylem poslali zboží na fakturacni adresu místo na dorucovaci.
    • Na jejich strankach je společnost DPD (možno platit kartou) dorucil TOPTRANS ( platba hotove)

Přes zminene drobnosti naprosta SPOKOJENOST.

• potřeboval jsem nosič lyží - rychle, požadované zboží nebylo skladem, ale nabídli mi obdobné + pomohli s montáží

můžu jen doporučit

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.