Nosič byl nainstalován přímo na tažné zařízení, vše vysvětleno na místě, mohu jen doporučit.

• Pan Špaňhel mi telefonicky poskytl poradenství a díky jeho videům bylo snazší se v nosičích kol zorientovat.

Reakce obchodu Thulak.cz

Dobrý den, pane Lukaštíku, děkuju za vaše hodnocení. Co se týká služeb přepravce PPL, jde část kritiky za mnou, jelikož jsem při zadávání zásilky do PPL systému zaměnil Slavkov u Brna za Slavkov u Uherského Hradiště (nezkontroloval jsem si našeptávač adres). Toto pak způsobilo zpoždění zásilky. Velmi se omlouvám a jako odškodnění posílám sadu náhradních žárovek k vašemu nosiči kol. Pěkný den, V. Špaňhel, Thulak.cz

• Výborná komunikace
    • Vše mi bylo vysvětleno a vyšli mi vstříc

Obchod mohu jen doporučit. Zboží jsem si prohlédl na youtobe videu, které obchod dělá. Potom jsem si zavolal vše mi bylo dovysvětleno a prokonzultováno. Následně jsem objednal a druhý den zboží dorazilo v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit

Velmi rychlá redakce na objednávku, příjemná obsluha , spokojenost při nákupu.

Obchod mohu doporučit.

• Výborný přístup k zákazníkovi, včetně poradenství a konzultace

Tento obchod mohu jen doporučit, serióznost, vstřícnost a kvalita

Během objednávky i po ní perfektní komunikace.

• Prodejce mi venoval pomerne dost casu,vse vysvetlil,predvedl na aute....maximalni spokojenost.

Doporucuji.Cena dle srovnávače velmi dobra cena a odbornost prodejce na jedničku.

• Velmi profesionální a ochotný přístup majitele. Vše perfektně vysvětleno, prakticky ukázáno.
    • Žádná nevýhoda.

Absolutní spokojenost

Zboží doporučeno, předvedeno. Prodejce velmi ochotný.

Ihned po odeslání objednávky mě pan Špaňhel kontaktoval a doladili jsme všechny detaily ohledně termínu vyzvednutí. I přes omezenou otevírací dobu mimo sezonu byl přístup velice vstřícný. Oceňuji rychlost a hlavně skvělou komunikaci směrem k zákazníkovi, která v dnešní době není samozřejmá. Vřele doporučuji nákup u Thulák(a) v Ostravě!

• Vstřícná komunikace, zájem o zákazníka, rychlost dodání

Naprostá spokojenost. Velmi vstřícný přístup, rychlost dodání. Doporučuji. Líbí se mi ty instruktážní videa.

• Skvělá komunikace.

• výborná komunikace
    • velký výběr nosičů
    • dobré ceny
    • fungují i o víkendu

• Vynikajici a vstricne jednani rychlost doruceni

Velice ochotni, vse na miste odzkouseno. Maximalni spokojenost. Doporucuji.

Celkově příjemný dojem