• Zboží nedodáno
    • Peníze za stornovanou objednávku nevráceny
    • Vůbec nekomunikují

Po měsíci čekání nemám ani zboží ani peníze. Na e-maily nereagují, telefony neberou. Po několika letch bezproblémové spolupráce končím. Ostatním nedoporučuji.

• Vůbec nereagují

Za 10 dní od zaplacení nic,ani zboží je ani odpověď.

Zkušený a slušný prodejce.

Rychle jednání, velká spokojenost.

• hodnotím velmi rychlé vyřízení a dodání zakázky

Velmi dobrá a rychlá reakce na objednávku,

• Pečlivě zabalená zásilka.

• objednala jsem si zboží, ale doručena byl jen polovina, zaplaceno celé
    • špatná komunikace

Reakce obchodu Theuerland

mrzí nás Vaše negativní reakce přesto, že jsme s Vámi problém obratem vyřešili. Bohužel došlo k nechtěné záměně zboží ve skladu. Opravdu není naším cílem šidit zákazníky.

Hezký den, tým Theuerland.

spokojena

Hezký den, Tým Theuerland.

• Zboží, které bylo objednáno ani po 6 dnech nebylo doručeno. Možná je chyba na straně přepravní společnosti nebo obchodu. Nevím ?

Reakce obchodu Theuerland

mrzí nás Vaše negativní reakce. Vaše objednávka je dle záznamů dopravce již 4 dny připravena na výdejním místě.

Hezký den, tým Theuerland.

Vše OK a obratem.

Hezký den, Tým Theuerland.

• Je to týden a zboží mi nepřišlo!

• Rychlost spolehlivost

Hezký den, Tým Theuerland.

• velká ochota ,dobrá kounikace a super ceny

Hezký den, Tým Theuerland.

• Zmatky nad zmatky, neskutečný.

Dost děsivá zkušenost při objednávce v e-shopu, paní nerespektuje pracovní dobu, 14:30 jsem se nedovolala. V objednávce se mi vůbec neuplatnila sleva přihlášeného zákazníka, která má být 5%, ani doprava zdarma nad 1500,- se nenačetla. Tak to píši do komentáře, který taky nefungoval (pouze bez diakritiky), pač paní se nedalo dovolat, jak jsem psala výše. Další den mi paní posílá "opravenou fakturu". Moc jsem nechápala, co v ní bylo opraveno, protože 5% sleva opět nikde, tak paní volám, tentokrát alespoň hovor přijala. Důvod zněl - to se nám ještě nestalo, tak jsem si myslela, že je faktura v pořádku. To bylo moc fajn, slyšet, že vlastně nevěří Vašemu komentáři a dělá z Vás blbce, no začala se snažit a obratem zaslala konečně opravenou fakturu. Zboží konečně dorazilo, ups chybí balení tuňáků, už se jen směji. Ale za dalších pár minut mě smích přešel. Objednávala jsem deodorant, protože mi nevyhovuje složení antiperspirantu. A nestačila jsem se již opravdu divit, antiperspirant vydávaný za deodorant! Německy ještě slovo antiperspirant poznám a na tom od této firmy přelepený název cedulkou deodorant! Poslední kapka, za mě nikdy více!

Dobrý den paní Aleno.

Ve Vaší objednávce se bohužel skloubily snad všechny možné problémy, které při provozu e-shopu
    mohou nastat, jak technické, tak organizační. Opravdu není naším cílem zákazníkům škodit, naopak se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc. Za nedostupnost telefonní linky se omlouváme. Naopak nesouhlasíme s tvrzením, že jsme z Vás dělali "blbce." Každý jeden správně registrovaný zákazník se v našem systému uloží v kategorii "zákazník" kdy jsou mu po přihlášení automaticky zobrazovány ceny se slevou 5%. Za existenci našeho e-shopu se nestalo, aby někomu sleva nefungovala. Po kontrole Vašeho zákaznického účtu jste byla registrována jako "host". Registrace tudíž musela být nesprávně vyplněná/dokončená.
    Za chybějící položku zboží se opět omlouváme. Ke zmiňovanému deodorantu, po kontrole zboží v našem skladu netušíme, kde byl špatně uveden popis antiperspirant? Produkt samotný má originální název "deodorant" a náš český polep také.
    V každém případě, registrační sleva Vám byla zpětně započtena a byly Vám vráceny peníze za chybějící položku + deodorant, se kterým jste nebyla spokojená. Pevně věříme, že se tyto problémy u žádného zákazníka již nevyskytnou.

Hezký den, tým Theuerland :)

• první nákup - spokojenost, dobré ceny, široká nabídka

• Rychle dodanie
    • Spokojnost
    • Kvalitny tovar

• ceny, příjemná paní prodavačka