• Zaslali nové dva kusy, ale čelo šuplíku poslali špatné - starý jiný design, po další reklamaci ale vyřešeno a přišel správný kus a nakonec vše vyřešeno k mé spokojenosti.
    • Toaletní stolek přišel prvně prasklý na dvou místech

• Spolehlivost
    • Přístup

Velké zklamání. Odsud už nikdy víc. Na internetu udávají dodání 14-21 dní skrz výrobu, což chápu. Nicméně nechápu, že po dvou měsících stále neměli vyrobeno, ani termín výroby, ani na to neupozornili. O tom by měli minimálně informovat. Jelikož šperkovnice měla být dárek, psala jsem několikrát maily, protože jsem chtěla vědět, jak dlouho to ještě bude trvat. Na některé se mi nedostalo ani odpovědi. Objednávku šperkovnice jsem zrušila a od 19.6. stále čekám na vrácení peněz.

Nedoporucuji! Zaplatila jsem za zbozi, u ktereho slibovali dodani 3-5 dni. Po 30 dni jsem musela dodani zaurgovat. Zbozi nemeli tak po domluve poslali jiny stul. Chybely vsak dva dily k sestaveni s na urcitych mistech nebily provrtane diry. Po reklamaci mi slibili, ze si zbozi odvezou a šv urcity den kuryrem. Zadny kuryr neprijel. Na mejly nereaguji. Vyhybaji se vraceni zbozi.
    Uz nikdy vice. Stejne zbozi, ktere prodavaji je mozne koupit na Amazonu a za pulku ceny. Cely obchod je nalestena bida.