• Profesionální a individuální přístup, ochotní a trpěliví zaměstnanci společnosti, kteří poskytli všechny informace a zodpověděli všechny dotazy
    • Možnost židle vyzkoušet v showroomu
    • Možnost vidět všechny barvy židlí v showroomu
    • Rychlé dodání zboží
    • Příjemné prostředí
    • Možnost konzultace výběru židle online
    • Kvalitní přepravní obal židle

Doporučuji zde nákup kancelářské židle. V showroomu je možnost vyzkoušet si všechny typy židlí a vidět všechny varianty barev. Samozřejmostí je servis specialisty, který zákazníka výběrem židle provede a předá mu veškeré potřebné informace. A pokud zákazník nemá možnost přijet osobně, může výběr židle zkonzultovat online a popřípadě židli vyměnit. My jsme s nákupem byli spokojeni na 1 000 % :-)

• Kvalita
    • Ochota

• Přehledný popis produktů
    • Zboží perfektně zabaleno

• rychlé a bezproblémové jednání
    • produkty nejvyšší kvality

Židli Therapia jsem zvolil po dlouhém vybírání vhodné židle na dlouhé sezení. Židle to jsou sice relativně drahé, investice do zdraví však poměrně levná.

• Výborná komunikace
    • Vstřícnost
    • Rychlé jednání

• Skvělá komunikace před koupí, zaslán vzorek potahové látky, rychlé dodání.